Antalya Üniversitesi Haberleri

Antalya Üniversitesi haber, Antalya Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Antalya Üniversitesi - 19.03.2021
Gastronomi kenti Hatay'da yeni lezzet ustaları yetiştiriliyor
Antalya Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü 2.
Antalya Üniversitesi - 01.03.2021
Güzel oyuncu Melis Sabah'ın üniversitede okuduğu bölüm şaşırttı
Melis Sabah Kimdir?& ; Antalya Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisi olan Melis Sabah, Serap Matyaş'dan oyunculuk eğitimleri almıştır.
Antalya Üniversitesi - 12.02.2020
İsveçli çiftin bebeğine Sağlık Bakanlığı sahip çıktı
Antalya'nın Alanya ilçesinde yaşayan İsveçli çiftin, özel hastanedeki tedavi masraflarını karşılamakta zorlandıkları, yoğun bakım ünitesinde yatan bir aylık bebekleri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla Antalya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.
Antalya Üniversitesi - 12.02.2020
İsveçli çiftin bebeğine Sağlık Bakanlığı sahip çıktı
Küvöz içerisindeki Alicia bebek yetkililer tarafından ambulansla özel hastaneden alınarak Antalya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Antalya Üniversitesi - 18.09.2019
Fettah Tamince hakkında kanun yararına bozma istemi
Ceza İşleri Genel Müdürlüğünce hazırlanan ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilen yazıda, nitelikli dolandırıcılık, zimmet, güveni kötüye kullanma ve terör örgütüne üye olma suçlarından şüpheliler, Fettah Tamince, Ahmet Sözgen, Hilmi Ünal, Hüseyin Acarlıoğlu, Ömer Gür, Ramazan Yükseloğlu, Saim Yuva, Ufuk Cömertoğlu, Zeki Taşçı, Gaye Vakfı ve Uluslararası Antalya Üniversitesi yetkilileri hakkında 10 Mayıs 2018'de Antalya Cumhuriyet Başsavcılığınca takipsizlik kararı verildiği hatırlatıldı.
Antalya Üniversitesi - 15.10.2018
Edirne'de Jandarmadan Kaçan Fetö Şüphelileri Yakalandı
Kamyonetin sürücüsü A.G.'nin de suç kaydına rastlanılmadı. Kamyonetteki  F.K.'nin Antalya Döşemealtı OSB Meslek Lisesi'nde Din Kültürü Öğretmeni iken KHK ile ihraç edildiği, Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesince 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan devam eden davasının sürdüğü ve ByLock kullanıcısı ve FETÖ'nün kapatılan şirket çalışanı olduğu belirlendi.  Kamyonetteki S.G.'nin edebiyat öğretmeni ve Siirt Sulh Ceza Hakimliği'nin kararı ile 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan aranma kaydı ve ByLock kullanıcısı olduğu FETÖ/PDY kapsamında kapatılan şirket çalışanı olduğu, M.K.'nin ByLock kullanıcısı olduğu, S.U.'nun matematik öğretmeni, Antalya Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Ofisi'nde memur olarak çalışmış, Ağustos 2016 ve Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya L Tipi Cezaevi'nde tutuklu olarak kaldığı, Antalya 8'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nce 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan devam eden davasının olduğu ve ByLock kullanıcısı olduğu, Ü.
Antalya Üniversitesi - 10.06.2018
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Geleneksel Kadir Gecesi İftar Yemeği" Programına Katıldı
Batı Antalya Üniversitesi kurulacak Kumluca'ya yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Çavuşoğlu, ilçenin adeta göletler bölgesi olduğunu, şimdi de yeni sulama projelerinin hayata geçirileceğini, bereketli toprakların tamamının sulanacağını bildirdi.
Antalya Üniversitesi - 10.06.2018
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Antalya'da
Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, Kumluca'da olmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduğunu, Kumlucalıların 16 yıldır kendilerine hep destek verdiğini söyledi. 24 Haziran seçimlerine değinen Çavuşoğlu, bu tarihten sonra Türkiye'nin daha da güçleneceğini, devletin, parlamentonun daha güçlü, adaletin daha güçlü ve bağımsız olacağını ifade etti. Bu amaçla AK Parti ile MHP'nin Cumhur İttifakını kurduğunu hatırlatan Çavuşoğlu, "Her zaman devlet için çalışan sayın Devlet Bahçeli ile sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, devletin ve milletin bekası için bir ittifak kurduk. Bu ittifak sadece bir seçimlik değil. Büyük Türkiye'yi hedeflerine ulaştırıncaya kadar, yerli ve milli olanlarla çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu. Batı Antalya Üniversitesi kurulacak Kumluca'ya yapılan hizmetler hakkında bilgi veren Çavuşoğlu, ilçenin adeta göletler bölgesi olduğunu, şimdi de yeni sulama projelerinin hayata geçirileceğini, bereketli toprakların tamamının sulanacağını bildirdi.
Antalya Üniversitesi - 23.03.2018
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na Fahri Doktora Ünvanı Verildi
Çavuşoğlu, insani dış politikanın dünyada ihtiyaç duyanlara herkesten önce yardım ulaştırılması olduğuna dikkati çekerek şu değerlendirmeyi yaptı: "Bugün dünyanın her bir köşesine insani yardımlarımızı zamanında, herkesten daha hızlı ulaştırıyoruz. Sadece afet, sel, deprem olduğu zaman değil, her zaman. ABD'nin Karayip adalarında Türkiye'nin ne işi var diyebilirsiniz ama bizim bugün en büyük yumuşak gücümüz, o ülkelerin hepsinde insani ve kalkınma yardımlarımızın olmasıdır. Afrika'ya batılılar gibi gidersek orada saygın olamayız. 12 olan büyükelçilik sayımızı en son atamalarda 41'e çıkardık. Hedefimiz 50. 54 ülkenin 50'sinde büyükelçiliklerimiz olacak, ileride inşallah hepsinde olur. Ama orada bir bayrak ya da binanın olması yetmez. Orada TİKA, Kızılay ve AFAD ne yapıyor? Maarif Vakfımız kaç tane okul işletiyor. Bizim işlettiğimiz okuldaki anlayışımız, FETÖ anlayışı değil ki. Onlar gibi o çocukları alıp, sonra onları yetiştirelim, devlet içine sızdıralım, orada darbe yapalım ya da yönetelim anlayışı değildir. Bugün bazı kardeş ülkelerin içine düştüğü durum budur. Bugün FETÖ, bazı ülkelerde ne zaman isterse yönetimi ele geçirebilir. Her şeyiyle sarmalamışlar. Bizim anlayışımız bu değil." Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ise 2012'de kurulan Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin 2017'de Antalya Bilim Üniversitesi olarak adını değiştirdiğini, sadece adının değil vizyonunun da değiştiğini kaydetti.
Antalya Üniversitesi - 31.01.2018
Antalya'da Fetö/pdy Operasyonu
Antalya'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan eski Uluslararası Antalya Üniversitesi Genel Sekreteri S.G. tutuklandı.
Antalya Üniversitesi - 07.09.2017
Analiz - Doğu Asya'da ABD Liderliğindeki Güvenlik İttifakının Geleceği
3 Eylül Pazar günü, Pyongyang rejimi, nükleer silah yeteneği kazanma çabalarının bir parçası olarak ilk hidrojen bombasını test etti.
Antalya Üniversitesi - 07.07.2017
Uluslararası Antalya Üniversitesinin İsmi "Antalya Bilim Üniversitesi" Oldu
2012 yılında Türkiye’nin yükseköğrenimine katkı sağlamak amacıyla Antalya’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlayan Uluslararası Antalya Üniversitesi, 1 Temmuz tarihli Kanun Hükmünde Kararname kapsamında yapılan değişiklik ile "Antalya Bilim Üniversitesi" adını aldı.
Antalya Üniversitesi - 06.07.2017
Analiz - G20 Zirvesi ve Çatışan Küresel Perspektifler
1999'da maliye/ekonomi bakanları ve merkez bankası başkanları seviyesinde yapılmaya başlanan G20 toplantıları 2008'den bu yana devlet ve hükümet başkanları seviyesinde gerçekleştiriliyor.
Antalya Üniversitesi - 14.06.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Haber: Nilüfer DEMİR, Kamera: Hülya ELTEŞ / BODRUM (Muğla), DHA) =============================================== ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ ULUSLARARASI Antalya Üniversitesi ilk mezunlarını verdi.
Antalya Üniversitesi - 01.06.2017
Görüş - Almanya ve Liberal Dünya Düzenin Geleceği
Mütercim: Ömer Çolakoğlu [Doktora derecesini Bilkent Üniversitesi'nden alan Tarık Oğuzlu Uluslararası Antalya Üniversitesi'nde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler profesörü olarak görev yapmaktadır] * "Görüş" başlığıyla yayımlanan makalelerdeki fikirler yazarına aittir ve Anadolu Ajansı'nın editöryel politikasını yansıtmayabilir.
Antalya Üniversitesi - 12.05.2017
Görüş - Trump Dönemi ABD Dış Politikası ve Liberal Dünya Düzeninin Geleceği
Göreve başlamasından bu yana dış politika anlayışının ve önceliklerinin neler olduğu hususunda hemfikir olunan nokta, Trump'ın dış politikasının karakteristik özelliğinin belirsizlik ve öngörülemezlik olduğudur.
Antalya Üniversitesi - 28.04.2017
Analiz - Avrupa Birliği 'Almanlaşma' Yolunda
Avrupa Birliği (AB), son 10 yıldır en kötü zamanlarını geçiriyor.
Antalya Üniversitesi - 26.04.2017
Dha Yurt Bülteni-15
Görüntü Dökümü ---------------------- Törenden görüntü Kamil Saka röp Can Çiçek röp Ebru Çiçek röp Vatandaş röp Zeki Çiçek röp Hayırdan detay Genel ve Detay görüntü (Haber- Kamera: Fatih Emrah ERDOĞAN / EDREMİT (Balıkesir), =============================================== 4)KOLEKSİYONDAKİ 1 DOLARIN FETÖ DELİLİ SAYILMASIYLA TUTUKLANAN SANIĞA TAHLİYE ANTALYA'da eşine ait para koleksiyonundaki 1 doların FETÖ/PDY ile irtibatlandırılarak delil olarak alınması sonrasında tutuklanan Mehmet Ö., tahliye edildi.Antalya'da darbe girişiminden sonra yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan çoğunluğu Uluslararası Antalya Üniversitesi ile FETÖ/PDY'ye ait okullarda ve dershanelerde görevli 10 sanığın yargılanmasına başlandı.
Antalya Üniversitesi - 26.04.2017
Koleksiyondaki 1 Doların Fetö Delili Sayılmasıyla Tutuklanan Sanığa Tahliye
Antalya'da darbe girişiminden sonra yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan çoğunluğu Uluslararası Antalya Üniversitesi ile FETÖ/PDY'ye ait okullarda ve dershanelerde görevli 10 sanığın yargılanmasına başlandı.
Antalya Üniversitesi - 26.04.2017
Türel; 'Geleceğin bilim adamları yetişecek'
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Antalya'ya kazandırdığı Bilim Festivali, bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Cam Piramit'te düzenlenen açılış törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.
Antalya Üniversitesi - 26.04.2017
Antalya'daki Fetö/pdy Davası
Antalya'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında "Silahlı terör örgütü üyesi olma" suçlamasıyla haklarında dava açılan, aralarında Uluslararası Antalya Üniversitesi çalışanlarının da bulunduğu 8'i tutuklu 10 sanığın yargılanmasına başlandı.
Antalya Üniversitesi - 24.04.2017
"Antalya Bilim Festivali" başlıyor
Üniversiteler yarışacak Akdeniz Üniversitesi Tıp, Mühendislik, Fen, Eğitim ve İletişim Fakültelerinden ekiplerin büyük bir özveri ile hazırladıkları stantlarında çeşitli bilimsel oluşumlar en ilgi çekici halleri ile sunulacak. Uluslararası Antalya Üniversitesi ise insansız hava araçları ile festivale katılacak.
Antalya Üniversitesi - 20.04.2017
Antalya'ya Yeni Fuarlar Kazandırılacak
ANFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, genel kurul sonrası 2019'a kadar görevlendiren ANFAŞ'ın yeni yönetimi seçildi. Ali Bıdı'nın başkanlığındaki yönetim kurulunda, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı İbrahim Evrim, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Afşar, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Uluslararası Antalya Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Antalya Üniversitesi Haberleri | Antalya Üniversitesi Haber - Haberler - Antalya Üniversitesi haberleri, son dakika antalya üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Gastronomi kenti Hatay'da yeni lezzet ustaları yetiştiriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 05:10:13. #1.15#

title