Karısını öldüren cani kendini savundu: Başka bir erkekle çırılçıplak yakaladım

Karısını öldüren cani kendini savundu: Başka bir erkekle çırılçıplak yakaladım

Antalya'da, cezaevinden firar eden adam karısını başka bir erkekle uygunsuz vaziyette görünce ikisini de öldürdü. Cani adam ifadesinde, "Onu evde başka bir adamla görünce kendimi kaybettim. Amacım öldürmek değildi" dedi.

Karısını öldüren cani kendini savundu: Başka bir erkekle çırılçıplak yakaladım

Antalya'da, eşi Sultan Uluışık'ı başka bir erkekle yakaladığı iddiası ile öldüren Sedat Uluışık 10. kez hakim karşısına çıkarak kendini savundu. Uluışık ifadesinde,"Aldatılan, kandırılan, ihanete uğrayan ben oldum. Eşimi çok seviyordum. Bir başkasıyla çırılçıplak görünce dayanamadım, kendimden geçtim" diye kendisini savundu.

MÜEBBET HAPSİ İSTENDİ

Antalya'da cezaevinden firar ettikten sonra bıçaklayarak karısını ve evdeki bir kişiyi öldürdüğü öne sürülen sanığın yargılanmasına devam edildi. Antalya 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Sedat Uluışık ve taraf avukatları katıldı. Duruşma savcısı esas hakkındaki mütalaasında sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılmasını istedi.

"KENDİMİ KAYBETTİM"

Söz verilen sanık Uluışık, olayı ağır tahrik altında gerçekleştiğini iddia ederek pişman olduğunu söyledi.

Eşini çok sevdiğini belirten Uluışık, "Onu evde başka bir adamla görünce kendimi kaybettim. Amacım öldürmek değildi." dedi.

Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.

NE OLDU?

Kepez ilçesinde eşinden ayrı yaşayan Sedat Uluışık'ın, (36) 5 Aralık 2017'de tutuklu bulunduğu Dalaman Açık Cezaevinden firar ederek kayınvalidesinin evinde eşi Sultan Uluışık'ı (27) bıçaklayarak öldürdüğü, aynı evde bulunan Mehmet Sabir Öztoprak'ı (60) ise ağır yaraladığı öne sürülmüştü. Öztoprak, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Kadının ölmeden önce şiddet gördüğü gerekçesiyle eşi hakkında şikayette bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Kaynak: AA
YORUMLAR (179)

 • XELİL:
  Kadın adamın namusunu başkalarına peşkeş çekiyor fahişelik yapıyor kimse kınamıyor kocaya da canı diyorlar. Kadın hangi suçu işlerse işlesin haklı tabi ondan sonrada kadın cinayetleri deyip dururlar feminist istanbul sözleşmesine sarılanlar
 • ADINIZI YAZIN:
  kendini müslüman sanan biz insanlar “Zina eden kadın ve erkeğin her birine yüz değnek vurun. Eğer Allah’a ve ahirete iman ediyorsanız, Allah’ın hükmünü uygulama işinde sakın acıma hissi sizi etkisi altına alıp da uygulamayı engellemesin. Hem onların bu cezalandırılmalarında müminlerden bir cemaat da bulunup şahit olsun!
 • KUMLUCALI UĞUR:
  Konu ne olursa olsun. Savaş durumu hariç, Allah''ın verdiği canı yalnız Allah alır. Yasaları halk kendi uygulayacak olursa dünyada insan kalmaz. Adam kendini yaktı bir anlık siniriyle işte.
 • ACI GERÇEKLER:
  eskiden namusu için cinayet işleyenler . toplumda taktir edilirken, şimdi linç ediliyor biz ne ara bu kadar deyyuslaştık. kadın hakkı diye diye millet de ne namus ne şeref bırakmadınız.
 • ÇET:
  sayın FBLİ erkekler bu nu tek başına yapmıyor, yani kadınla yapıyor. bu da aynı oranda kadın demek zaten, azıcık mantıklı düşünmeyi öğrenirsen . . . .
 • ANNE:
  Ya öldürdü de ne oldu.. var mı dinimizde namus cinayeti diye birşey... boşayacaksın kardeşim... değmez hem ahiretini hem bu dünyanı yıkmaya... namus diye bir tutturmuş gidiyor millet,gerçek dunya bu oyun yeri değil... namus sadece kadının taşıdığı birşey de değil ayrıca, erkekler de taşımalı sorumlulugunu bilmeli... yüzlerini tükürüp gideceksin,Allah adildir zaten cezasını iki dünyada da verecektir..... sen vermediğin iki canı aldın ya şimdi ak pak tertemiz oldu namusun cahil... çürü orda..
Tüm 179 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.