Ankara'da Mahkumları Taşıyan Askeri Araç Takla Attı: 3 Asker ve 2 Mahkum Yaralandı
Haberler » Güncel » Ankara'da Mahkumları Taşıyan Askeri Araç Takla Attı: 3 Asker ve 2 Mahkum Yaralandı - Haber

Ankara'da Mahkumları Taşıyan Askeri Araç Takla Attı: 3 Asker ve 2 Mahkum Yaralandı

Ankara'da mahkumları taşıyan askeri araç takla attı: 3 asker ve 2 mahkum yaralandıANKARA'nın Beypazarı ilçesinde mahkum taşıyan İlçe Jandarma Komutanlığı'na ait askeri araç yağmurun da etkisiyle kayganlaşan yolda takla attı.

Ankara'da mahkumları taşıyan askeri araç takla attı: 3 asker ve 2 mahkum yaralandı


ANKARA'nın Beypazarı ilçesinde mahkum taşıyan İlçe Jandarma Komutanlığı'na ait askeri araç yağmurun da etkisiyle kayganlaşan yolda takla attı. Kazada 2'si rütbeli 1 er ve 2 mahkum yaralandı.


Kaza bugün akşam saatlerinde Beypazarı-Ankara Karayolu'nda meydana geldi. Beypazarı'nda çıkartıldıkları mahkemece tutuklanan adları belirlenemeyen 2 mahkum 'ndeki sağlık kontrolünün ardından 06 JAA 243 plakalı jandarma aracıyla Ankara Sincan F Tipi Cezaevi'ne götürülmek üzere yola çıkarıldı. Beypazarı-Ankara Karayolu 13'ncü kilometresindeki Gömleksiz Köprüsü Mevkii'nde yağmurunda etkisiyle kayganlaşan yolda askeri araç takla attı. Çevreden geçen vatandaşların 112 Acil Servis ambulansı ekipleri yaralanan ve adları öğrenilemeyen 2 uzman, bir er ve 2 mahkuma olay yerinde ilk tedavileri yaptı. Hafif yaralandığı belirtilen 5 kişi daha sonra ambulanslarla Beypazarı Devlet Hastanesi'ne nakledildi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Ankara'da Mahkumları Taşıyan Askeri Araç Takla Attı: 3 Asker ve 2 Mahkum Yaralandı

Manşet

Haberler