Amelie Haberleri

Amelie haber, Amelie son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Amelie - 17.04.2021
Son dakika haberleri... Emine Erdoğan'a kadın devlet başkanları ve lider eşlerinden Kovid-19'a karşı dayanışma teşekkürü
Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel'ın eşi Amelie Derbaudrenghien de mektup ve hediyenin kendisini hem mutlu ettiğini hem de onurlandırdığını dile getirdi.
Amelie - 06.07.2020
Fransa'da Macron'un yeni hükümeti açıklandı
Kohler'in açıklamasına göre kabinenin oluşturduğu isimler şöyle: Gerard Darmanin, İçişleri Bakanı Barbara Pompili, Çevre Bakanı Eric Dupond-Moretti, Adalet Bakanı Florence Parly, Savunma Bakanı Jean-Yves Le Drian, Avrupa ve Dışişleri Bakanı Jacqueline Gourault, Topraklarla Uyum Bakanı Olivier Veran, Sağlık Bakanı Roselyne Bachelot, Kültür Bakanı Bruno Le Maire, Ekonomi Bakanı Elisabeth Borne, Çalışma Bakanı Jean-Michel Blanquer, Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Julien Denormandie, Tarım ve Gıda Bakanı Frederique Vidal, Yüksek Öğrenim, Araştırma ve Geliştirme Bakanı Sebastien Lecornu, Denizaşırı Ülkeler Bakanı Amelie de Montchalin, Dönüşüm ve Kamu Hizmeti Bakanı Annick Girardin, Deniz Bakanı Marc Fresneau, Parlamento İşlerinden Sorumlu Bakan Elisabeth Moreno, Kadın-Erkek Eşitliğinden Sorumlu Bakan Franck Riester, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Emmanuelle Wargon, Konut İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Jean-Baptiste Djebbari, Ulaştırma İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Olivier Dussopt, Kamu Harcamaları İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Agnes Pannier-Runacher, Endüstri İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Alain Griset, Şirket İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Roxana Maracineanu, Spor İşlerinden Sorumlu Devlet Başkanı Genevieve Darrieussecq, Savunma İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Marlene Schiappa, Vatandaşlık İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Brigitte Klinkert, Girişim İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Nadia Hai, Şehir İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Gabriel Attal, Hükümet Sözcüsü Brigitte Bourguignon, Özerklik İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Macron göreve geldiğinden bu yana ikinci hükümetiyle çalışacak.
Amelie - 13.05.2020
Kanada'da Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 5 bin 283'e çıktı
Kanada Merkez Bankası Sözcü Amelie Ferron-Craig, plastik banknotları dezenfekte ederken kullanılan temizlik ürünleri konusunda uyarıda bulunarak, "Çamaşır suyu ve etanol gibi maddelerle tekrar tekrar temas edilmesi, banknotların meşru para olarak tanınmayacak hale gelmesine neden oldu.
Amelie - 10.03.2020
Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Musa, Fransız Bakan Montchalin ile görüştü
Fransa'nın Avrupa Birliği'nden (AB) Sorumlu Devlet Bakanı Amelie de Montchalin, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'yı kabul etti.
Amelie - 17.01.2020
Fransa-Birleşik Krallık ve AB arasında hızlı bir ticaret anlaşması mümkün
Fransa'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Amelie de Montchalin, Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği arasında hızlı bir ticaret anlaşması oluşturulmasının olası olduğunu söyledi.
Amelie - 11.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'nın yansımaları
Öte yandan, France Inter radyosunda Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklamada bulunan Fransa Avrupa Birliği (AB) Bakanı Amelie de Montchalin, harekatı başlatması nedeniyle AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulama iddiasının masada olduğunu ve gelecek hafta yapılacak AB Zirvesi'nde bu meseleyi ele alacaklarını söyledi.
Amelie - 16.09.2019
AB bakanlarından Brexit'te "müzakereye açığız" mesajı
AB Genel İşler Konseyi öncesinde basına değerlendirmelerde bulunan Fransa'nın AB Bakanı Amelie de Montchalin, birliğin İngiltere'den Brexit'e ilişkin gelecek yeni önerileri müzakere etmeye hazır olduğunu ancak bunun Hayırlı Cuma Anlaşması'na ve ortak pazar ilkesine bağlı kalmak şartıyla olacağını belirtti.
Amelie - 22.08.2019
5. İstanbul Tasarım Bienali'nin küratörü Mariana Pestana oldu
5. İstanbul Tasarım Bienali'nin Danışma Kurulu, Jan Boelen, Carlos Mínguez Carrasco, Selva Gürdoğan, Catherine Ince ve Amelie Klein'dan oluşuyor.
Amelie - 25.07.2019
Dünya sinemasının en iyi 100 filmi
BBC'nin kültür departmanı, dünya sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmlerini belirlemek için 43 ülkeden 209 film eleştirmeninin görüşlerine başvurdu.
Amelie - 17.07.2019
Carrefour ve Glovo'dan teslimat ortaklığı
Carrefour'un e-ticaret direktörü Amelie Oudea-Castera, " Glovo ile yaptığımız yeni iş birliğiyle birlikte kullanıcıların ihtiyacı olan ürünleri 30 dakika içinde evlerine ulaştırabileceğiz" dedi.
Amelie - 31.03.2019
Fransa'nın Yeni AB Bakanı Belli Oldu
Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, geçtiğimiz günlerde istifa eden Avrupa İlişkileri Bakanı Nathalie Loiseau'nun yerine Amelie de Montchalin'i atadı.
Amelie - 09.02.2019
Karate: 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası
2018 Yaz Gençlik Olimpiyat Oyunları'nda Türkiye'yi temsil eden gençler dünya ikincisi Damla Ocak, repesaj finalinde Fransız Amelie Grun karşısında normal süresi 3-3 biten müsabakada ilk puanı alan taraf olarak galip geldi ve ilk kez katıldığı Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü oldu.
Amelie - 21.10.2018
Kaçkar Dağı'nda Piyanoyla Klip
RİZE'de, Çayeli Müzik Okulu Orkestra üyesi Asya Sandıkçı (13) Kaçkar Dağı'na çıkarılan piyano ile 5 dalda Oscar adayı gösterilen Fransız film müziği 'La Valse d'Amelie'nın versiyonunu çaldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Amelie Haberleri | Amelie Haber - Haberler - Amelie haberleri, son dakika amelie haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri... Emine Erdoğan'a kadın devlet başkanları ve lider eşlerinden Kovid-19'a karşı dayanışma teşekkürü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 03:12:52. #1.14#

title