Alper Yağcı Haberleri

Alper Yağcı haber, Alper Yağcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alper Yağcı - 04.06.2018
Adaylığı Reddedilen İyi Partili Adnan Çelik: Mağdur Edildim
Afyonkarahisar'da müteahhitlik yapan Adnan Çelik, İYİ Parti'ye milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu. 24 Haziran'da yapılacak genel seçim için İYİ Parti'nin 21 Mayıs'ta Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sunduğu listede yer almayan Çelik, 5'inci sıra adayı Alper Yağcı'nın 2 gün sonra istifa etmesinin ardından parti genel merkezince aynı sıradan listeye dahil edildi.
Alper Yağcı - 14.09.2017
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa
Afyonkarahisar'da MHP Genel Merkezi tarafından daha önce görevden alınan eski MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı ve bir grup MHP üyesi, yaptıkları açıklamayla istifa ettiklerini açıkladı.
Alper Yağcı - 13.09.2017
Afyonkarahisar MHP'den 300 İstifa
Afyonkarahisar'da MHP'den istifa kararı alan grup kent merkezindeki bir kongre salonunda toplandı. Grup adına konuşan eski İl Başkanı Alper Yağcı, MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in kurma çalışmaları içerisinde olduğu partiye destek vermek için istifa ettiklerini söyledi.
Alper Yağcı - 07.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
Döğer beldesinde düzenlenen Hıdırellez şenliklerine katılan Parsak'a MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Aziz Aslan, ilçe, belde teşkilat başkanları ve çok sayıda partili eşlik etti.
Alper Yağcı - 24.02.2015
Genç MÜSİAD İzmir İsmail Çiftçioğlu İle Devam Ediyor
MÜSİAD İzmir Şubesi Gençlik Kurulu 11.Olağan Genel Kurulu 2015 Yılı Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: İsmail Çiftçioğlu, Mustafa Temel, Bekir Akşit, Fatih Canbazgil, Ekrem Özgür Duman, Barış Güvel, Ayşe Ümran Erdoğan, Sinan Çelik, Ferhat Avcı, Emrah Tekinalp, Muhammed Fatih Aslan, Aykut İnce, Alper Yağcı ve Serhat Taş.
Alper Yağcı - 15.05.2014
Afyonkarahisar'da Soma Protestosu
Eyleme Türk-İş İl Temsilcisi Muharrem Uslu, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Nizamettin Şenol, KESK İl Temsilcisi Hüdaverdi Kılınç, Eğitim-İş Afyonkarahisar Şube Başkanı Ümit Kılçar, Türkiye Emekliler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Ege ile MHP İl Başkanı Aziz Aslan, CHP Merkez İlçe Başkanı Kemal Demirkırkan, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı da katıldı.
Alper Yağcı - 02.05.2014
3 Mayıs Türkçülük Günü
MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Alper Yağcı - 01.04.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, adliyeye itiraz dilekçelerini verdikten sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "öncelikle tüm sandıklarda genel usulsüzlük tespit edilmesi üzerine" tüm sandıkların sayılması konusunda bir dilekçelerinin bulunduğunu söyledi.
Alper Yağcı - 01.04.2014
MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanlığı Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti
İtiraz dilekçelerini vermeden önce konuyla ilgili açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, seçimlerin adil olmadığını öne sürdü.
Alper Yağcı - 01.04.2014
Afyonkarahisar'da MHP'den Tüm Sandıklara İtiraz
Afyonkarahisar'da MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, il merkezindeki 447 sandıktan belediye başkanlığı için 216, belediye ve il genel meclisi üyelikleri için 244 sandığa itiraz ettiklerini açıkladı.
Alper Yağcı - 31.03.2014
Türkiye Sandık Başında
MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, yaptığı açıklamada, birleştirme tutanakları ile kendi verilerine bakarak sonuçlara itiraz edilip edilmeyeceği konusunda karar verileceğini bildirdi.
Alper Yağcı - 02.02.2014
Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Üstün, Güven Tazeledi
Üstün'ün başkanlığa seçildiği odanın yönetim kurulu üyelikleri, Ahmet Özköse, Halil Acar, Abdullah Yumuturuğ, Cem Hakan Konuralp, Mehmet Narçin ve Şahin İnce'den oluştu.  Toplantıya, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Kemalettin Yılmaz, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, MHP İl Başkanı Aziz Aslan, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mehmet Ecer, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mahmut Emin Birliktir, ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, esnaf odaları başkan ve üyeleri, sivil toplum kuruluşları başkan ve üyeleri ile sendika temsilcileri katıldı.
Alper Yağcı - 16.01.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Ziyarette, MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, MHP Kadın Kolları Başkanı Gönül Ar Güngör ve MHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çiftçi de yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Alper Yağcı Haberleri | Alper Yağcı Kimdir - Haberler - Alper Yağcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alper Yağcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bildiri Çağrısı - TUPEN Birinci İnterdisipliner Çalıştayı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 15:11:00. #1.16#

title