ALİ SELVİ HABERLERİ

Ali Selvi haber, Ali Selvi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Selvi

Ali Selvi

Doğum Tarihi ... - ...

Ali Selvi Kimdir ?

Ali Selvi, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP Afyon Çay Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ali Selvi - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Afyonkarahisar'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ali Selvi - 12.08.2018
Sakarya'da Pencereden Düşerek Ölen Çocuk Defnedildi
Burada taziyeleri kabul eden baba Muhammet Ali Selvi ve yakınlarının üzgün olduğu görüldü.
Ali Selvi - 09.08.2017
Ellerin Yıkanması Toplum Sağlığı İçin Önemli"
Kırklareli Sağlık Müdürü Fatih Ali Selvi, "El yıkama, birey ve toplum sağlığının korunması açısından basit, ucuz, toplumun her kesimi tarafından uygulanabilir ve son derece etkili bir yöntemdir.
Ali Selvi - 22.02.2017
Dha Yurt Bülteni-10
"FABRİKA ATIKLARI GÖLE KARIŞIYOR" İDDİASI CHP Çay İlçe Başkanı Ali Selvi ve balıkçılar toplu balık ölümlerinin yaşandığı gölde inceleme yaptı.
Ali Selvi - 04.10.2016
Atama Kararları
Buna göre, Aydın Vakıflar Bölge Müdürü Selami Katran; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında Malatya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Selvi, Manisa İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hasan Çebi; Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Ankara Ticaret İl Müdürü Ekrem Yıldız; Kültür ve Turizm Bakanlığında Bakanlık Müşavirleri Binnur Özel, Mehmet Bakırcı, Ali Emen ile Burdur İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürü Derviş Özbay, Elazığ İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Ulusoy, Edirne İl Kültür ve Turizm Müdürü İrfan Özcan, Muş İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Bulut, Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Altaş, Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürü Seyfettin Topsoy, Gümüşhane İl Kültür ve Turizm Müdürü Nizameddin Duran; Milli Savunma Bakanlığında Bakanlık Müşaviri Halim Gündoğdu, başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındı.
Ali Selvi - 13.07.2016
Malatya Valisi Toprak'tan Doğanyol İlçesine Ziyaret
Toprak, üreticilerin ürünlerinin Doğrudan Gelir Desteği kapsamında yer almaması dolayısıyla sıkıntılar yaşadıklarını ve daha geniş pazar payına sahip olmak istediklerini belirtmeleri üzerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi ile telefonla görüşerek, konu hakkında detaylı bilgi aldı ve üreticilerin bu sorunlarının çözümü için gerekli talimatları verdi.
Ali Selvi - 30.06.2016
En İyi Yaş Kayısı Yarışması Yapıldı
Konuşmaların ardında 202 üreticinin katıldığı yarışmada, jüri üyeleri tarafından hacıhaliloğlu ve kapa aşı kayısı çeşitlerinden en iyi kayısılar seçildi. Dereceye giren üreticilere ödüllerini Toprak, Çakır, Yeşilyurt Belediye Başkanı Nesim Babahanoğlu, Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Selvi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ Genel Müdürü Sabri Akın verdi.
Ali Selvi - 28.06.2016
Malatya'nın "Genç Çiftçileri" Belirlendi
Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, yazılı açıklamasında, Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ çerçevesinde Malatya'da toplam 7 bin 70 proje başvurusu alındığını kaydetti.
Ali Selvi - 22.06.2016
Güvenilir Gıda Ulusal Çocuk Resim Yarışması"
Gıda Tarım ve Hayvancılık Malatya İl Müdürü Ali Selvi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, Ulusal Resim Yarışması, Lider Çocuk Tarım Kampı gibi ilkokul öğrencilerine yönelik etkinliklerle çocukların medeni cesaretlerinin artırılması, aktif olarak tarımın üretiminden tüketimine kadar olan her şeyde bilinçlendirilmelerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti.
Ali Selvi - 25.05.2016
Kırklareli'de 419 Öğrenciye Bisiklet Dağıtıldı
Etkinlikte 419 ilk ve ortaokul öğrencisine bisikletleri, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Sağlık Müdürü Fatih Ali Selvi, Milli Eğitim Müdürü Murat Aşım, Halk Sağlığı Müdürü Çiğdem Cerit tarafından verildi.
Ali Selvi - 18.05.2016
Kayısıda Rekolte Beklentisi 386 Bin Ton
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, yazılı açıklamasında, Türkiye'de ticari olarak kuru kayısı üretiminin yüzde 90'ının, dünya kuru kayısı üretiminin ise yüzde 70'ine yakın kısmının Malatya'dan gerçekleştiğini belirtti.
Ali Selvi - 18.05.2016
2016 Yılı Tahmini Kayası Rekoltesi Açıklandı
Malatya Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, 2016 yılı kuru kayısı rekoltesinin 89 bin ton olarak tahmin edildiğini açıkladı.
Ali Selvi - 18.05.2016
Bu Sene Tahmini Kayısı Rekoltesi, 386 Bin 250 Ton
Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, tahmini 2016 yılı kayısı rekoltesi hakkında yazılı bir açıklama yaparak, 2016 yılı kayısı rekoltesinin 386 bin 250 ton yaş kayısı olarak tahmin edildiğini belirtti.
Ali Selvi - 05.05.2016
Malatya'daki Okullarda Kuru Üzüm Dağıtımına Başlandı
Öğrencilerden kuru üzümün yararlarına ilişkin görüşlerini alan Kamçı, daha sonra Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Malatya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi'yle öğrencilere kuru üzüm dağıttı.
Ali Selvi - 06.04.2016
Genç Çiftçilere 30 Bin TL Proje Desteği
Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, Genç Çiftçi Projeleri’nin yürürlüğe girdiğini ifade ederek, genç çiftçilere 30 bin TL’ye kadar hibe desteği yapılacağını belirtti.
Ali Selvi - 23.03.2016
Genç Askon 'Dan Selvi'ye Ziyaret
Genç ASKON Malatya Yönetim Kurulu üyeleri, Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi’yi makamında ziyaret ettiler.
Ali Selvi - 17.03.2016
Bitkisel Üretim Yapan Küçük Aile İşletmelerine Destek
Malatya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, 16 Aralık 2015 tarih ve 29564 sayılı Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren '2015/8294 nolu Bitkisel Üretim Yapan Küçük Aile İşletmelerinin Desteklenmesine Dair Bakanlar Kurulu Kararının' Uygulama Tebliği'nin 30 Ocak 2016 tarihinde 29609 sayılı Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiğini belirtti.
Ali Selvi - 17.03.2016
Sebze Meyve Üreticisi Küçük İşletmecilere Destek
Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, Çiftçi Kayıt Sistemine(ÇKS) kayıtlı ve işletme büyüklüğü 5 dekar veya altında olan (çay ve fındık ürünleri hariç) açıkta veya örtü altı ünitelerinde meyve, sebze, süs bitkisi ve ıtri-tıbbi-aromatik bitki yetiştiriciliği yapan gerçek ve tüzel kişilere 2016 üretim yılında dekar başına 100 TL küçük aile işletmesi desteği ödemesi yapılacağını belirtti.
Ali Selvi - 15.03.2016
Su Ürünleri Av Yasağı Başlıyor
Malatya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, su ürünleri av yasağının 1 Nisan tarihi ile başlayacağını ifade ederek, vatandaşları uyardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Selvi Haberleri | Ali Selvi Kimdir - Haberler - Ali Selvi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Selvi kimdir, hayatı ve biyografisi. Köyün 200 yıllık tarihini oluşturdukları müzede yaşatıyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 05:27:57. #1.14#

title