Ali Rıza Yıldırım Haberleri

Ali Rıza Yıldırım haber, Ali Rıza Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Rıza Yıldırım - 27.01.2021
Merzifon'dan kısa kısa
Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, 1998 yılında Bingöl'de terörle mücadele operasyonunda gazi olan Uzman Çavuş Ali Rıza Yıldırım'ı evinde ziyaret etti.
Ali Rıza Yıldırım - 29.11.2018
80 Milyon Lira Borcu Üstlenerek Samsunspor'a Sahip Çıktık"
- "Gelin beraber yönetelim, diyeceğiz" Kırmızı-beyazlı kulübü şirketleştirdiklerine işaret eden Uyanık, şirket hisselerinin yüzde 67'sinin Yıldırım Holding sahipleri Yüksel Yıldırım ve Ali Rıza Yıldırım, yüzde 33'ünün ise kendisine ait olduğunu anlattı.
Ali Rıza Yıldırım - 13.08.2017
3.5 Aylık Neva Bebeğe Kanser Ameliyatı
Antalya'da oturan 28 yaşındaki Bahar Yıldırım ile 37 yaşındaki Ali Rıza Yıldırım'ın 30 Ocak 2017 tarihinde sezaryenle dünyaya gelen bebekleri Neva 2 aylıkken aşırı kusması üzerine ailesi hastaneye gitti.
Ali Rıza Yıldırım - 13.08.2017
Dha Yurt Bülteni-3
Antalya'da oturan 28 yaşındaki Bahar Yıldırım ile 37 yaşındaki Ali Rıza Yıldırım'ın 30 Ocak 2017 tarihinde sezaryenle dünyaya gelen bebekleri Neva 2 aylıkken aşırı kusması üzerine ailesi hastaneye gitti.
Ali Rıza Yıldırım - 27.07.2017
AK Parti Tunceli İl Başkanlığından Engellilere Akülü Sandalye
Tunceli merkezde engelli Ali Rıza Yıldırım adlı vatandaşı evinde ziyaret eden AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek ve beraberindeki partililer, aileyle bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi.
Ali Rıza Yıldırım - 08.05.2017
Kardeşini Taklit Etti, Türkiye 3'üncüsü Oldu
Kızlarının eğitimi için araştırma yaptıklarını belirten Yıldırım, şunları kaydetti: "Yüzme de bu eğitim araştırmalarımızdan biriydi. Kızım yüzmede Türkiye üçüncüsü oldu. Bu sürece kardeşi ve yüzme antrenörlerinin desteği ile geldi. Kardeşi evde yürüdü ablası yürümeye başladı, kardeşi konuştu ablası konuştu, kardeşi yüzdü ablası yüzdü, her şeyimizi kardeşine borçluyuz. İyi ki kardeşi de dünyaya gelmiş. Kızım şu anda yüzmede başarılı bir durumda. Kızımı elimden geldiği kadarıyla yüzmeye getireceğim." Fatma Nur'un kardeşi Ali Rıza Yıldırım (17), ablasının başarısının kendilerini gururlandırdığını, ona yüzmeyi öğrettiği için çok mutlu olduğunu anlattı.
Ali Rıza Yıldırım - 02.03.2017
En Zengin 100 Türk
FORBES 100'deki yerli zenginlerin sınırları da Türkiye'yi çoktan aştı. Murat Ülker'in servetinin önemli bir kısmı artık Godiva ve United Biscuits'ten geliyor. Şahenkler'in son yıllardaki en büyük yatırımları Türkiye'de değil. Ferit Şahenk'in Türkiye dışında sadece geçen yıl yaptığı otel yatırımlarının değeri 400 milyon euro'ya yaklaştı. FORBES 100'ün 63'üncü sırada yer alan Yüksel Yıldırım ve Ali Rıza Yıldırım'ın ise servetlerinin önemli bir kısmı İsveç ve Kazakistan'daki krom ile Akdeniz'deki konteynır limanı yatırımlarına borçlu.
Ali Rıza Yıldırım - 22.06.2016
Van'da Binlerce Kişi "Mukabele"De Buluşuyor
Arvas, şu bilgileri verdi: "İl genelinde toplam bin 741 cami ve Kur'an kursunda mukabele okunuyor. Bu yıl ortalama olarak 33 bin 679'u kadın, 56 bin 943'ü de erkek toplam 90 bin 622 kişi tarafından her gün mukabele okunuyor. Yine il genelinde ramazanın ilk haftası yaptığımız tespitte teravihe devam eden kadın sayısı 56 bin 833, erkek saysı 176 bin 131 ve çocuk sayısı da 31 bin 230 olmak üzere toplam 264 bin 194 kişi oldu. Bu yıl başta çocuklar olmak üzere teravih namazlarına yoğun bir ilgi oluyor." "Yaz Kur'an kurslarına 60 bin başvuru oldu" Ramazan ayı süresince birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini anlatan Arvas, şunları kaydetti: "Yaşlılar, engelliler, yetimler, mülteciler, ihtiyaç sahibi aileler, emekli personel, şehit ve gazi ailelerine yönelik sosyal alanda çalışmalarımız devam ediyor. 10 camimizde hatimli ve teravih namazı kılınıyor. Bazı camilerimizde namazdan sonra ney dinletisi, çay ikramı, hat sanatı gibi çeşitli etkinliklerimiz oluyor. Her yerde Kur'an kurslarının açılması ve Kur'an okuyan bayanların sayısının artması ile camilerdeki yoğunluğumuz da arttı. Yaz Kur'an kurslarına tahmini olarak 60 bin civarında öğrenci başvurusu oldu ve bu sayı giderek artacak. Bizim için en sevindirici hususlardan biri de başta hanım kardeşlerimiz olmak üzere vatandaşlarımızın Kur'an öğrenmeye gösterdikleri ilgi. Mukabelelere iştirak etmede ciddi bir gayret gösteriyorlar." Kınalı Cami İmam Hatibi Ali Rıza Yıldırım da Kur'an kurslarına yoğun bir talep olduğunu ve kimseyi geri çevirmediklerini dile getirdi.
Ali Rıza Yıldırım - 11.04.2015
Tır Sürücüsü, Araçta Ölü Bulundu
Alınan bilgiye göre, iki gündür haber alınamayan 53 yaşındaki Ergün Bozoğlu'nun çalıştığı 19 ZF 597 plakalı tırın sahibi Ali Rıza Yıldırım, Fabrikalar Yolu mevkisindeki tır garajında bulunan aracının yanına geldi.
Ali Rıza Yıldırım - 24.03.2015
Cezaevi'nde "Domuz Gribi" Konferansı
Konferansa Cumhuriyet Savcısı Ercan Özaltunbulak ile Cezaevi Müdürü Ali Rıza Yıldırım da katıldı.
Ali Rıza Yıldırım - 28.01.2015
Karayalçın Yeni Yönetimi Tanıttı, Seçim Hazırlığını Anlattı
YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU CHP İstanbul İl Teşkilatı'nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: İl Sekreteri Şerdil Dara Odabaşı, İl Saymanı Mehmet Diribaş, İl Bilişim Sorumlusu Tayfun İşbilen, İl Eğitim Sekreteri Yıldırım Öztürk, Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fuat Keskin, 1. Bölge Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Cihat Işık, 2.Bölge Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Mutlu Köylüoğlu, 3. Bölge Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuz Soydan, Şükran Akyol, Özlem Alıcı, Hatice Almaca, Ekrem Arslan, Mehmet Aslan, Esma Tülin Candemir, Cemal Coşkun, Veli Coşkun, Barbaros Dinçer, Şeyma Dumrul, Ergün Egin, Nazan Ekinci, Semra Engin, Ferhat Epözdemir, Yusuf Erciyas, Esin Güneş Erkonak, Sacit Eyüpoğlu, Ali Fatinoğlu, Ülkü Güdük, Alihaydar Kahraman, İlhan Koç, Serhan Kotil, Emrah Köksal, Zeynep Gönenç Parmaksızoğlu, Çağdaş Murat Sabancı, Mehmet Sevim, Hüseyin Sınırtaş, Nimet Elif Uluğ, Yasemin Ulusan, Ali Rıza Yıldırım, Sait Yılmaz.
Ali Rıza Yıldırım - 21.07.2014
Başbakanın Alevi İftarına Alevi Bektaşi Federasyonu'ndan Tepki: Haram Sofrasında Oturmak Alevilere...
Alevi Bektaşi Federasyonu, Ankara Mülkiyeliler Birliği'nde Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan'ın Alevilere yönelik iftar davetine ilişkin basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri Genel Başkanı Müslüm Doğan, Alevi Kültür Dernekleri adına Sami Emiroğlu, Hüseyin Gazi Vakfı Bakanı Gülağ Öz, PSA 2 Temmuz Vakfı ve Serçeşme Cemevi adına Emel Sungur, Hacı Bekta Veli Derneği Başkanı Ali Rıza Yıldırım ve ABF yöneticileri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Rıza Yıldırım Haberleri | Ali Rıza Yıldırım Kimdir - Haberler - Ali Rıza Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Rıza Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Merzifon'dan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 22:40:30. #1.16#

title