Ali Kıraç Haberleri

Ali Kıraç haber, Ali Kıraç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Kıraç - 17.7.2020
Koçovası sarımsağında hasat zamanı
Koçovası Mahalle Muhtarı Ali Kıraç da Koçovası sarımsağına gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, yetkililere teşekkür etti.
Ali Kıraç - 31.3.2019
Kahramanmaraş'ın Göksun İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Hüseyin Coşkun Aydın 14 bin 917, İYİ Parti adayı Ramazan Koca 8 bin 952, BBP adayı Ali Kıraç 5 bin 722 oy aldı.
Ali Kıraç - 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kahramanmaraş'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ali Kıraç - 9.5.2017
Erzurum'da Fetö/pdy Davası
İddianameden Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, tutuklu sanık eski Erzurum Havaalanı Şube Müdürü Nurettin Öner'in devre arkadaşları ile Murat Danış'ın ve "Abdullah" kod adlı Ali Kıraç'ın imamlığında FETÖ/PDY terör örgütünün toplantı grubuna dahil olduğu ve terör örgütünün kullandığı haberleşme sistemi "ByLock" programını kullandığı belirtiliyor.
Ali Kıraç - 11.8.2015
Tarsus Tso'dan Kaymakam Atmaca'ya Ziyaret
Ziyarette Meclis Başkanı Ali Kıraç, yönetim kurulu üyesi Hüsnü Yağcı ve genel sekreter Ali Ukav da hazır bulundu.
Ali Kıraç - 30.5.2015
Antalya'nın Zirvelerinde Karla Mücadele
Dozer operatörü Ali Kıraç ise "Makinelerin boyunu aşan karları temizleyerek yolu ulaşıma açıyoruz" dedi.
Ali Kıraç - 25.2.2015
Etiyopya ile Tarsus Arasında Ekonomik İşbirliği Protokolü İmzalandı
İşbirliği protokolünün imza törenine, Kaymakam Hasan Göç, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat Kaya, Ziraat Odası Başkanı Ali Ergezer, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Kıraç ve TSO meclis üyeleri ile iş adamları katıldı.
Ali Kıraç - 27.11.2014
Tarsus'ta "İletişim ve Motivasyon" Konferansı
Ailelerin çocuklarıyla yakından ilgilenmesi gerektiğini vurgulayan Gökçakan, çocukların davranışlarının küçük yaşlarda şekillendiğini, bu nedenle de ailelerin dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.  Konferansa, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Kıraç, Ziraat Odası Başkanı Ali Eregezer ve TSO Genel Sekreteri Ali Ukav da katıldı.
Ali Kıraç - 27.10.2014
Tillo Tabiat Parkı Gelişim Planı Toplantısı Gerçekleştirildi
Toplantıya; Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Malatya 15. Bölge Müdürü Ayhan Deligöz, Tillo Kaymakamı Yunus Koç, Milli Parklar Şube Müdürü Ali Kıraç, Siirt Şube Müdürü Nevzat Amcalar ve paydaş kurum temsilcileri katıldı.
Ali Kıraç - 25.10.2014
Tillo Tabiat Parkı Gelişim Planı Toplantısı Gerçekleştirildi
Valilik makamında, Vali Tutulmaz'ın başkanlığında yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Ceyhun Dilşad Taşkın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Malatya 15. Bölge Müdürü Ayhan Deligöz, Tillo Kaymakamı Yunus Koç, Milli Parklar Şube Müdürü Ali Kıraç, Siirt Şube Müdürü Nevzat Amcalar ve kurum temsilcileri katıldı.
Ali Kıraç - 1.10.2014
Tarsus'ta Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
Hazırlanan kırtasiye paketleri Tarsus Kaymakamı Hasan Göç, Emniyet Müdürü Haydar Çelik, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ruhi Koçak, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Kıraç ve meclis üyeleriyle Oda binası önünde öğrencilere dağıtıldı.
Ali Kıraç - 5.3.2014
Yerel Seçimlere Doğru
AK Parti iktidarı ile ülkede huzur, istikrar ve güven ortamı oluştuğunu dile getiren Aydın, şunları kaydetti: "3 Kasım 2002 tarihinden bu güne sağlık, ulaşım, altyapı, eğitim, sosyal güvenlik, huzur, güven, barış ve istikrar alanlarında çok güzel gelişmeler oldu. Bundan 12 yıl önce yurt dışına gittiği zaman misyon şeflerince ikinci derece yöneticiler tarafından karşılanan bir başbakanımız varken, ülkede istikrarsızlık yaşanırken, yarınımızın ne olacağını bilmiyorken, korucularımız, askerlerimiz nöbete gittiğinde yarınından emin değilken, anneler evde sabaha kadar uyuyamazken, bu gün Allah'a hamdolsun güven, istikrar ve huzur dolu bir ülkede yaşar olduk. Bu gün yurtiçinde ve yut dışında bizi bizim gibi temsil eden, bizim gibi düşünen, yaşayan, onurla ve şerefle temsil eden bir Başbakanımız var. Onunla gurur duymamak mümkün değil." Kanlıkavak Belediye Başkanı Ali Kıraç ise 30 Mart'ta alınacak kararın sadece belediyeleri ilgilendiren bir karar olmadığını, dünyadaki mazlum ve mağdurların gözyaşları ile ilgili de bir karar olduğunu söyledi.
Ali Kıraç - 30.1.2014
Yerel Seçime Doğru
Aydın'ın ziyaretlerine AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, Kanlıkavak Belediye Başkanı Ali Kıraç, Taşoluk Belediye Başkanı Doğan Kuşoğlu, Çardak Belediye Başkanı Ali Kutlu, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ile partililer eşlik etti.
Ali Kıraç - 11.5.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
MTSO Başkanı Aşut oda olarak, son zamanların en katılımlı seçimlerinden birini yaşadıklarını belirterek, "Bir STK olmanın önemini ve değerini kavrayan; demokrasinin en önemli değeri ve kazanımı olan oy verme ve seçme hakkının değerini anlayarak seçime büyük teveccüh gösteren Mersin iş dünyasını, tüm MTSO üyelerini tüm kalbimle kutluyorum. Tüm guruplarda büyük rekabetler oldu, adaylar kıyasıya çalıştı, kendisini anlattı, oy istedi. Tüm bunlar demokrasinin ve Cumhuriyetin en önemli kazanımı ve en doğal parçasıdır" dedi. Mersin ve Türkiye için hep birlikte hizmet zamanının başladığını ifade eden Aşut, şöyle devam etti: "Yeni Mecliste ve Komitelerde görev alan tüm arkadaşlarımı kutluyorum. İlk kez gelen arkadaşlarımın taze enerjileri ile; ikinci kez seçilen arkadaşlarımın ise geçmiş tecrübeleri ile Mersin ekonomisini daha da yukarılara taşıyacak projeleri üreteceklerine inanıyorum. Hizmette bazen bir adım geride durabilmek, birkaç adım ileri gitmekten daha önemlidir. Bu anlamda bir sıfat ve makamın değil, hizmetin bir parçası olabilmek adına geri durmayı, başka kardeşlerimize fırsat vermeyi tercih eden ve fedakarlık yapan kardeşlerimize ve ağabeylerimize teşekkür ediyorum.Sonuçta kazanan Mersin'dir, Mersinlidir. Kazanan huzurdur, barıştır, kardeşliktir." Mustafa ERCAN / MERSİN, (DHA) (11.5.2013, FOTOĞRAFLI) //////////////////////////// Tarsus TSO'da yeni dönem TARSUS Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TSO) yapılan seçimde başkanı ve yönetim belirlendi. Oda toplantı salonunda yapılan ve 33 meclis üyesinin oy kullandığı seçimde 9 yönetim kurulu üyesi, oda başkanı ve meclis başkanı seçildi. Hasan Ruhi Koçak başkanlığa seçilirken yönetim kurulu; Fuat Togo, Ferit Çetiner, Serkan Fesli, Murat Tasgül, Kubilay Hıdıroğlu, Osman İnandıoğlu, Metin Atik ve Hüsnü Yağcı'dan oluştu. Ayrıca Meclis başkanlığına Ali Kıraç, TOBB delegeliklerine Eyüphan Eyüpoğlu, Fikri Bucak, Hamza Özünlü ile Mehmet Yunus Seven seçildi.
Ali Kıraç - 10.5.2013
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri Yapıldı
Seçimlerde Hasan Ruhi Koçak başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: "Fuat Togo, Ferit Çetiner, Serkan Fesli, Murat Tasgül, Kubilay Hıdıroğlu, Osman İnandıoğlu, Metin Atik ve Hüsnü Yağcı" Bu arada meclis başkanlığına Ali Kıraç, meclis başkan yardımcılıklarına Arzu Yıldız ile Eren Oğuz, TOBB delegeliklerine Eyüphan Eyüpoğlu, Fikri Bucak, Hamza özünlü ile Mehmet Yunus Seven seçildi.
Ali Kıraç - 1.5.2013
Müsiad'tan Kaymakam Damatlar'a Ziyaret
Yapılan ziyarete MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Yusuf Yılmaz, başkan yardımcıları Hakan Kayacı, Ali Kıraç, Seyid Serdar Akyurt, Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Gökçen Küçükçelebi, Yunus Cacim, Sahir Carıllı ve Şube Sekreteri Murat Öcal katıldı.
Ali Kıraç - 8.3.2013
Arınç ve Çelik, Berlin Fuarı'nda
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile çok sayıda milletvekili katıldı.
Ali Kıraç - 27.7.2012
"Öyle Bir Geçer Zaman Ki Göksun" Fotoğraf Sergisi
Açılışa, Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Talhat Koska, Kanlıkavak Belediye Başkanı Ali Kıraç, bazı kamu kurumlarının amirleri de katıldı.
Ali Kıraç - 9.7.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Mersin Çocuk Yuvası'nda kalan çocuklar için Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlenen geceye katıldı. Etkinlikte Vali Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu yuva birincisi Seher Savaş'a laptop, ikinci Melike Şenbaş'a bisiklet, üçüncü Ali Kıraç Kaplan'a ise müzik çalar ödüllerini verdi.
Ali Kıraç - 6.7.2012
Başarılı Yuva Çocukları Ödüllerini Aldı
Vali Güzeloğlu, Ocak ayında ziyaret ettiği Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Mersin Çocuk Yuvası'nda koruma altında olan çocuklara, derslerinde başarılı olan ilk 3 çocuğu ödüllendireceğini söylemişti. Bu çerçevede, derslerinde üstün başarı gösteren, Takdir ve Teşekkür Belgesi alan 3 çocuk, kendi belirledikleri hediyelerini, dün akşam Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlenen yemekte aldılar. Vali Güzeloğlu, eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte katıldığı gecede, yuva birincisi Seher Savaş'a laptop, ikinci Melike Şenbaş'a bisiklet, üçüncü Ali Kıraç Kaplan'a ise müzik çalarını teslim ettiler.
Ali Kıraç - 6.7.2012
Vali Güzeloğlu'ndan Başarılı Yuva Çocuklarına Hediye
Öğrenciler tarafından belirlenen hediyeler Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlenen yemekte sahiplerine verildi. Vali Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, yuva birincisi Seher Savaş'a laptop, ikinci Melike Şenbaş'a bisiklet, üçüncü Ali Kıraç Kaplan'a ise müzik çalarını teslim ettiler.
Ali Kıraç - 23.5.2012
Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Öğrencileri Sergi Açtı
Atatürk Kültür Merkezi'ndeki serginin açılışında konuşan Okul Müdürü Metin Ali Kıraç, okulun El Sanatları, Giyim Üretimi ve Resim Bölümü öğrencileri ile kursiyerlerinin yıl içinde yaptıkları eser ve ürünlerin sergilendiğini söyledi.
Ali Kıraç - 9.5.2012
Ümraniye'de Zincirleme Kaza
Kaza dün akşam saatlerinde Ümraniye Şileyolu Şile istikametinde meydana geldi. Ali Kıraç, kullandığı 48 NF 175 plakalı aracının direksiyon hakimiyetini kaybederek önünde seyreden Mustafa Çamcı'nın kullandığı 34 UB 2995 plakalı otomobile çarptı.
Ali Kıraç - 25.4.2012
Ereğli Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nden Yıl Sonu Sergisi
Birbirinden güzel el sanatların sergilendiği sergiye Ereğli Milli Eğitim Müdürü Vekili Abdüsselam Aksoy, Okul Müdürü Metin Ali Kıraç, öğrenci velileri, öğretmenler ve okul yöneticileri katıldı.
Ali Kıraç - 28.3.2012
"Mersin'in Kalkınmasında Tarsus'un Rolü Büyük"
Organize Sanayi Bölgesinin Tarsus için önemine değinen Özkaya, tüm bölgeyi etkileyecek Tarsus–Kazanlı Sahil Bandı Projesi ile Çukurova Bölgesel Havaalanının en çok Tarsus'a yarayacağını kaydetti. Toplantı programa katkı veren MÜSİAD üyeleri Ali Kıraç ve Şerif Aydoğan'a plaket verilmesi ile sona erdi.
Ali Kıraç - 18.3.2012
Çanakkale Zaferi'nin 97. Yıl Dönümünde Şehitler Anıldı
Erdemir Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende 97 yıl önce yazılan tarih, sunumlarla katılımcılara bir kez daha anlatıldı. Sahnede Çanakkale'deki savaş cephesini yansıtacak şekilde siperler oluşturuldu, perdeye savaş anlarını anlatan görüntüler yansıtıldı. Günün anlam ve önemini anlatan Kız Teknik ve Meslek Lisesi idarecisi Melih Ali Kıraç, "Türk askeri yalnız Anzak askerleri ile değil, açlık ve acımasızlıkla da savaşmıştır.
Ali Kıraç - 6.3.2012
Ereğlili Öğrenciler Sabancı Üniversitesinde Sunum Yapacak
Okul Müdür Vekili Mehmet Ali Kıraç, okul proje ekibinin 31 Mart 2012 tarihinde Sabancı Üniversitesi'nde düzenlenecek 'Eğitimde İyi Örnekler' konferansında sunum yapacağı söyledi.
Ali Kıraç - 19.2.2012
Tagid Ödülleri Sahiplerini Buldu
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU Programın sonunda TAGİD 2011 yılı ödülleri de sahiplerini buldu. Toplumsal birlik ve huzuru sağlama ödülü Tarsus Emniyet Müdürü Yaşar Aksoy'a, en iyi yatırım ödülü Medical Park Hastanesi adına Mustafa Düzgider'e, yurtdışı yatırım ödülü Alıcı Profil A.Ş.'den Süleyman Alıcı'ya, ulusal markalaşma ödülü Okyay Helva A.Ş.'den İbrahim Ethem Tanrıkulu'ya, vefa ödülleri Mehmet Kılıç ve Hıdıroğlu A.Ş. adına Ramazan Hıdıroğlu'na, girişimcilik ödülü TRS Gıda'dan Mehmet Eren'e, yılın işadamı ödülü Seçil Kauçuk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Koç'a, çevreye duyarlılık ödülü Teknik Masura A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kıraç'a, en iyi yatırım ödülü KTM Grup adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Canlı'ya, Tarsus tanıtımına katkı ödülü Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a, TAGİD özel ödülü Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi'ye verildi.
Ali Kıraç - 26.1.2012
Kanlıkavak Belediye Başkanı Kıraç Açıklaması
Belediye Başkanı Ali Kıraç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 40 kilometrelik kanalizasyon hattıyla beldede kanalizasyon bağlantısı olmayan hane kalmadığını söyledi.
Ali Kıraç - 25.1.2012
Başkan Kıraç: Kanlıkavak Altyapısıyla Örnek Oluyor
Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Kanlıkavak beldesi Belediye Başkanı Ali Kıraç, beldelerinde kanalizasyon hattı ulaşmayan ev kalmadığını söyledi.
Ali Kıraç - 20.11.2011
Antalya'da 2 Mahallede Kentsel Dönüşüm Referandumu
TEK DERDİMİZ TAPU "Biz tapu istiyoruz, başka bir şey istemiyoruz" diyen Vahit Çelebi, uzun süredir tapu bekleyişi içinde olduklarını kaydederken, Hatice Erişken de tek dertlerinin 30- 35 yıldır bekledikleri tapularını almak olduğunu vurguladı. Daha önce tapularının verilmesi için 3 bin 200 TL bedel ödediklerini dile getiren Mustafa Ali Kıraç ise "Biz parsel bazında tapumuzu istiyoruz" dedi.
Ali Kıraç - 1.8.2011
Sivas'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı
Koyulhisar'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Recep Ali Kıraç (35) yönetimindeki 34 VZ 8065 plakalı otomobil, Tekke Deresi mevkisinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak yol kenarına savruldu.
Ali Kıraç - 4.2.2011
Türkiye'nin Otomobildeki Yeni Markası Olmak İçin New York'ta Sahneye Çıktı
İNAN KIRAÇ kızıyla katıldı Kıraça Holding ve Karsan Yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç'ın kızı İpek Kıraç'la birlikte katıldığı New York Classic Car Club'taki toplantıda ayrıca Can Kıraç ve oğlu Ali Kıraç da hazır bulundu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Kıraç Haberleri | Ali Kıraç Kimdir - Haberler - Ali Kıraç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Kıraç kimdir, hayatı ve biyografisi. Koçovası sarımsağında hasat zamanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 17:21:15. #1.15#
title