Ali Kibar Haberleri

Ali Kibar haber, Ali Kibar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Kibar - 27.07.2021
Assan Foods yeni domates işleme sezonunu açtı
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding ve Kraft Heinz arasında, Assan Foods hisselerinin devredilmesine ilişkin imzalanan hisse satış sözleşmesine ilişkin, "Assan Foods'un imza attığı başarıların doğal bir sonucu olarak bugün gelinen nokta bir gurur vesilesidir.
Ali Kibar - 11.06.2021
Kibar Holding, Assan Gıda'nın Kraft Heinz'a satışı için hisse devir sözleşmesi imzaladı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar şunları kaydetti: "Karacabey'de Assan Gıda'yı kurduğumuz 1998 yılından bu yana, bölgeye, tesislerimize ve insan kaynağımıza sektörün lideri olma hedefiyle aralıksız yatırım yaptık.
Ali Kibar - 31.05.2021
İş dünyasının liderlerinden büyüme değerlendirmesi Açıklaması
"KOBİ'lerden siparişlerin devam ettiğini görüyoruz" AA muhabirine büyüme verilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, şu anda özellikle ihracata üretim yapan sektörlerle ilgili temkinli üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinin, gelişmiş pazarlardaki açılımlara paralel devam ettiğini söyledi.
Ali Kibar - 01.05.2021
Kibar Holding'in gelenekselleşen resim yarışması "BİZ eşitiz" temasıyla yapıldı
Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı döneminde düzenlenen resim yarışmasının ödül töreni bu yıl salgın nedeniyle dijital platformlar üzerinden yapıldı. Hem başvuru hem de sergi aşamasının dijital ortamda gerçekleştiği organizasyonun ödül töreni de dijital ortamda, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ve Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı'nın katılımıyla gerçekleştirildi.
Ali Kibar - 21.02.2021
İŞ DÜNYASI SÖYLEŞİLERİ - Kibar Holding ve şirketlerinden çevre esnafa destek
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Yönetim ofisimizde ve mümkün olan bağlı şirketlerimizde çevre esnafın da istifade etmesi için olabildiğince dengeli şekilde, her gün başkasından olacak şekilde sipariş veriyoruz.
Ali Kibar - 26.12.2020
Türkiye inovasyonu konuştu
TIP LİTERATÖRÜNE GİREN BÖBREK NAKLİNİ ANLATTI Tıp literatürüne giren koronavirüs atlatmış alıcı ve vericiden yaptıkları böbrek nakli ile ilgili Küçük ise "Şu an Türkiye'de her alanda üretim var. Belki inovasyon biraz daha fazla olursa daha da iyi sonuçlara ulaşacağız. Ülkemizdeki sağlık çalışanlarının oluşturduğu kadro, oldukça donanımlı, cesaretli ve bilgiye çok açık. Biz cesur ve açık insanlarız" şeklinde konuştu. Canan ise, "İnovasyon ya da yenilikçi düşünme meselesi algoritmik ya da böyle tarifini yapabileceğimiz bir şeyden ziyade sezgisel bir meseledir. Yani biz önce sezgisel olarak bir şeyi hissederiz ve bu süreç inovasyonun temelini oluşturuyor. Bunu makinelere aktaracak bir yöntemimiz henüz yok fakat yapay zeka dediğimiz hızlı işlem yapan ve öğrendikçe değişen sistemlerin bize şöyle büyük bir faydası oluyor ve olmaya da devam edecek" dedi. Tezcan da şunları söyledi: "Teknoloji çok hızlı. Sağlık ne yazık ki teknolojiyi 2 bin senelik bir öğreti olması dolayısıyla en uzaktan izleyen sektör ama hızlı bir şekilde birtakım zorunluluklar, maliyetlerin çok artması, kronik hastalıkların artması, ömrün uzaması bizim teknolojiye daha hızlı bir şekilde adapte olmamızı sağladı." İHRACATTA İNOVASYONUN ÖNEMİ KONUŞULDU Sektöründe büyük başarılar yakalamış ve Türkiye ekonomisine ihracatta sağladıkları katma değer ile güç kazandırmış olan sektörlerin önde gelen isimlerinin yer aldığı İhracatta İnovasyon paneli gerçekleştirildi. Arzum Elektrikli Ev Aletleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, TUSAŞ Genel Müdürü Prof.
Ali Kibar - 26.12.2020
8. Türkiye İnovasyon Haftası
"Şirketler artık teknolojilerini geliştirip bunu kendilerine saklama modellerinden epey uzaklaştı" Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ise ihracatta inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri söz konusu olduğunda her şirketin kendi gelecek dönem ajandalarında hem kurumsal strateji ve öncelikleriyle ilgili hedeflemeleri yapmaları gerektiğini hem de global ve sektörel bazlı en güncel yönelimleri yakalanılan inovasyon projeleriyle birlikte farklı belirsizlik seviyelerindeki fikirlerin doğru bir şekilde yönetildiği sisteminin olması gerektiğini söyledi.
Ali Kibar - 13.12.2020
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, 2020'yi değerlendirdi Açıklaması
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Holding'in yıl sonu beklentilerine ilişkin, "2020 yılı cirosunun, geçen yılın cirosu olan 7 milyar doları yakalayamasa da yakın bir seviyede olacağını öngörüyoruz.
Ali Kibar - 16.10.2020
Assan Foods'a "Tarımı Geleceğe Taşıyanlar" ödülü
Assan Foods'un ödülünü Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin elinden aldı.
Ali Kibar - 22.09.2020
Son dakika haberleri: Türkiye-Kore İş ve Yatırım Toplantısı
"Hedefimiz, konsorsiyumların sayısının artırılması" DEİK/Türkiye-Kore İş Konseyi Başkanı Ali Kibar da Türk ve Koreli şirketlerin konsorsiyum ile birçok mega projeye imza attığını belirterek, hedeflerinin, 3.
Ali Kibar - 28.08.2020
Yeni Hyundai i20'nin Türkiye'de üretimine başlandı
Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar da Türkiye'de başarılı yatırımlar yaptıklarını belirterek tüketicilerin güven duyduğu istikrarlı ve yerli üretici olarak pazarda faaliyet yürüttüklerini söyledi.
Ali Kibar - 23.07.2020
Assan Foods yeni domates işleme sezonunu yeni yatırımla açtı
Assan Foods, gelenekselleşen "Domates İşleme Sezonu Açılış Töreni"ni Susurluk Fabrikası'nda gerçekleştirdi. Ayrıca törende, 13 milyon lira yatırımla oluşturulan son teknoloji domates yıkama havuzu da devreye alındı. Kibar Holding bünyesinde faaliyet gösteren Assan Foods açıklamasına göre, salça üretiminde kullanılan endüstriyel domatesin en yoğun yetiştirildiği bölge olan Karacabey Ovası'nın yanında, Susurluk'ta kurulu Assan Foods fabrikasında gerçekleşen törene, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı ve Assan Foods Genel Müdürü Hakan Koçoğlu katıldı.
Ali Kibar - 01.10.2019
ALUEXPO Fuarı için geri sayım başladı
Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği (TALSAD) ve Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Türk alüminyum sektörünün yaklaşık 6 milyar dolarlık büyüklüğe ulaştığını belirterek, "İhracatımız da 2019 yılı itibariyle 3 milyar doları aştı.
Ali Kibar - 24.09.2019
Kibar Holding'ten yenilikçi fikirlere Mavi Damla Ödülleri
Kibar Holding, çalışanlarının yaratıcı projeleri ve yenilikçi fikirlerini Mavi Damla Ödülleriyle destekliyor. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen organizasyonda 44 projenin 12'si ödülle buluştu. Kibar Holding'in açıklamasına göre, "Her başarılı proje, önce bir fikir damlasıyla başlar ve dalgalar halinde yayılır" mottosuyla hayata geçirilen Mavi Damla Ödülleri, holding çalışanlarının yaratıcı ve yenilikçi fikirlerini ortaya çıkarmak, başarı hikayelerini grup şirketleriyle paylaşmak amacıyla düzenleniyor. Bu yıl 44 projenin yarıştığı ödüllerin Mavi Damla Ödülleri'nin töreni Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ve Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı'nın ev sahipliğinde, konuk konuşmacı Serdar Kuzuloğlu ve grup çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Ali Kibar - 25.07.2019
Assan Foods domates işleme sezonunu açtı
Assan Foods'un sezon açılış etkinliği, Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı ve Assan Foods Genel Müdürü Hakan Koçoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlendi.
Ali Kibar - 16.06.2019
Kibar Dış Ticaret, sektöründe "ihracat şampiyonu" oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen törende, şirket adına ödülü alan Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, yıllardır Türkiye'nin en fazla ihracat yapan ilk 10 firmasından biri olmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.
Ali Kibar - 17.04.2019
Assan Panel İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Kibar Holding Üst Yöneticisi (CEO) Haluk Kayabaşı ve Assan Panel Genel Müdürü İhsan Tolga Akar'ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, 31 iş ortağıyla bir araya gelindi.
Ali Kibar - 22.03.2019
Dha Yurt - Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'Yatırım Liderler'i Bir Araya Geldi
  Moderatörlüğünü YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan'ın yaptığı panele Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir ve Şölen Grubu CEO'su Elif Çoban katıldı.
Ali Kibar - 22.03.2019
Dha Yurt - Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde 'Yatırım Liderler'i Bir Araya Geldi
Moderatörlüğünü YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan'ın yaptığı panele Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Limak Holding Onursal Başkanı Nihat Özdemir ve Şölen Grubu CEO'su Elif Çoban katıldı.
Ali Kibar - 26.01.2019
Bartın TOKİ Konutlarında Kura Çekilişi Heyecanı
HAK SAHİPLERİ KURA İLE BELİRLENDİ Çok sayıda başvuru yapan vatandaşların kura çekilişine katıldığı projede yer alan evlerin yeni hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlenmiş oldu. Bazı vatandaşların isimleri okunduğunda büyük heyecan yaşadığı görüldü. İlk kurayı Ulus Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş ile Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin belirledi. Kurada ismi çıkan Mehmet Ali Kibar ve Zeynep Elmacı olarak çıktı.
Ali Kibar - 07.09.2018
Yatırımları Yapmaya Devam Edeceğiz"
Bünyesinde Hyundai Assan, Assan Bilişim, Assan Alüminyum, Assan Gayrimenkul gibi şirketleri bulunduran Kibar Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Kurum olarak da şirket olarak da yatırımlarımızı yaptık.
Ali Kibar - 06.09.2018
Sektöre Can Suyu Verilmesinde Fayda Var"
Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, "Birtakım sıkıntıları yaşamamak için yüzde 45 ve hatta yüzde 50'lik ÖTV barajında vergilendirilecek ürün dahi kalmadığı bir ortamda otomotiv sektörüne bir can suyu verilmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.
Ali Kibar - 10.08.2018
İş Dünyası 'Yeni Ekonomi Modeli'ni Değerlendirdi
Orta vadeli programa ilişkin çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Mehmet Cantekin, Bakan Albayrak'ın açıkladığı ekonomi modeline ilişkin, "Değer katacağını ve yol göstereceğine inanıyorum. Orta ve uzun vadede yapısal dönüşümün ipuçlarını verdi. Dolayısıyla bu yapısal dönüşümün ipuçlarının mutlaka sürdürülebilir bir refahı yakalama anlamında değer katacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.    "PİYASALAR TARAFINDAN OLUMLU KARŞILANMASINI BEKLİYORUZ"  İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç ise, Bakan Albayrak'ın açıklamasını, "Bugün yapılan açıklamaların çok önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz. Kısa bir süre orta vadeli plan da açıklandıktan sonra piyasanın çok daha istikrarlı bir sürece gireceğinin beklentisi içerisindeyiz" şeklinde değerlendirdi.  Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar da, Bakan Albayrak'ın yapılacak çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunduğunu söyleyerek, "Bunun tabii piyasalar tarafından da olumlu algılanmasını bekliyoruz.
Ali Kibar - 10.08.2018
İş Dünyası 'Yeni Ekonomi Modeli'ni Değerlendirdi
Orta vadeli programa ilişkin çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Mehmet Cantekin, Bakan Albayrak'ın açıkladığı ekonomi modeline ilişkin, "Değer katacağını ve yol göstereceğine inanıyorum. Orta ve uzun vadede yapısal dönüşümün ipuçlarını verdi. Dolayısıyla bu yapısal dönüşümün ipuçlarının mutlaka sürdürülebilir bir refahı yakalama anlamında değer katacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.  "PİYASALAR TARAFINDAN OLUMLU KARŞILANMASINI BEKLİYORUZ"  İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç ise, Bakan Albayrak'ın açıklamasını, "Bugün yapılan açıklamaların çok önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz. Kısa bir süre orta vadeli plan da açıklandıktan sonra piyasanın çok daha istikrarlı bir sürece gireceğinin beklentisi içerisindeyiz" şeklinde değerlendirdi.  Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar da, Bakan Albayrak'ın yapılacak çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunduğunu söyleyerek, "Bunun tabii piyasalar tarafından da olumlu algılanmasını bekliyoruz.
Ali Kibar - 10.08.2018
İş Dünyası 'Yeni Ekonomi Modeli'ni Değerlendirdi
Orta vadeli programa ilişkin çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Mehmet Cantekin, Bakan Albayrak'ın açıkladığı ekonomi modeline ilişkin, "Değer katacağını ve yol göstereceğine inanıyorum. Orta ve uzun vadede yapısal dönüşümün ipuçlarını verdi. Dolayısıyla bu yapısal dönüşümün ipuçlarının mutlaka sürdürülebilir bir refahı yakalama anlamında değer katacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.  "PİYASALAR TARAFINDAN OLUMLU KARŞILANMASINI BEKLİYORUZ"  İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç ise, Bakan Albayrak'ın açıklamasını, "Bugün yapılan açıklamaların çok önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz. Kısa bir süre orta vadeli plan da açıklandıktan sonra piyasanın çok daha istikrarlı bir sürece gireceğinin beklentisi içerisindeyiz" şeklinde değerlendirdi.  Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar da, Bakan Albayrak'ın yapılacak çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunduğunu söyleyerek, "Bunun tabii piyasalar tarafından da olumlu algılanmasını bekliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Kibar Haberleri | Ali Kibar Kimdir - Haberler - Ali Kibar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Kibar kimdir, hayatı ve biyografisi. Assan Hanil'den Güney Kore'ye ihracat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 11:35:07. #1.14#

title