Ali Güzeldal Haberleri

Ali Güzeldal haber, Ali Güzeldal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Güzeldal - 19.06.2017
Altek Teknik, Bayi ve Dostlarını İftarda Ağırladı
Sakarya ve çevresinde yaklaşık 11 yıldır ısıtma, soğutma, doğalgaz ve tesisat malzemeleri sektöründe; önemli ve geniş ürün yelpazesine sahip ünlü firmaların Sakarya bayiliği ile başarılı faaliyetler gösteren Altek Teknik Tesisat, her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlediği geleneksel İftar programıyla, sektöründeki bayilerini biraraya getirdi. İlahi Grubunun iftar öncesi kısa bir tasavvuf konseri verdiği programda; Diyanet-Sen Sakarya Şube Başkanı ve Sarıkışla Camii İmam Hatibi Ali Güzeldal ile Katlı Pazaryeri Medine Mescidi İmam Hatibi Yusuf Ziya Hünerli'de Kur'an-ı Kerim okudu.
Ali Güzeldal - 09.12.2016
Halep'teki Sivillere Yönelik Saldırılara Tepkiler
Burada toplanan STK'lar adına ortak basın açıklaması yapan Memur-Sen Sakarya İl Başkan Vekili Ali Güzeldal, ortaklaşa başlattıkları "Halep'i Açlıktan, İnsanlığı Utançtan Kurtar" kampanyası kapsamında, Halep'e 81 tır un ulaştırmayı hedeflediklerini bildirdi.
Ali Güzeldal - 30.07.2016
Sakarya Müftüsü'nün Sela İçin "Yazılı Emir" İstediği İddiası
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Sakarya Şube Başkanı Ali Güzeldal, İl Müftüsü İlyas Serenli'nin 15 Temmuz gecesi camilerde sela verilmesi için "yazılı emir" istediği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Ali Güzeldal - 26.04.2016
Osmanlı Padişah Tuğraları Sergisi büyük ilgi gördü…
Yoğun katılım ve sanatsever Ney dinletisi ile davetlilere helva ikram edildiği açılışa; Sakarya Vali Yardımcısı Akın Yılmaz, Diyanet-Sen Sakarya Şube Başkanı Ali Güzeldal, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, SAMİB Kurucu Başkanı Metin Kar, SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Naci İris, SAKVA Genel Müdürü Mehmet Ersöz, Abdülkadir Şen, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılmaz, SATSO Meclis Üyesi ve MÜSİAD Sakarya Şubesi Yöneticilerinden İsmail Eminler, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Gündüz Öztürk, İşadamı Rahmi Çakır, SAMİB Genel Sekreteri Ehliman Yazıcı, Ünlü Karikatürist Osman Suroğlu katıldı.
Ali Güzeldal - 15.01.2015
Orduspor'da Ayrılık
Takımdan 15 futbolcunun ayrılması ve ekonomik sıkıntı nedeniyle kulübün transfer yapamaması üzerine U-21 takımından 7 futbolcu profesyonel yapılarak A takıma çıkarıldı.  Karadeniz ekibinden giden 15 futbolcu şöyle: "Emrullah Kokoç, Emre Aygün, Ümit Tütünci, Serdar Deniz, Ali Güzeldal, Erkan Sekman, Volkan Özcan, Yusuf Kurtuluş, Gökhan Kaba, Cemre Atmaca, Michel Landel, Mesut Çaytemel, Adem Sağlam, Ufukhan Bayraktar ve kaleci Alişan Şeker.
Ali Güzeldal - 03.01.2015
Orduspor'da İki Oyuncuyla Yollar Ayrıldı
PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da, forvet oyuncusu Cemre Atmaca ve orta saha oyuncusu Volkan Özcan ile yollar ayrıldı.  Kulüp Basın Sözcüsü Durmuş Karaağaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Orduspor'da 16 oyuncunun alacaklarından dolayı Federasyona başvuru yaptığını hatırlatarak, "Kulübe ihtar çeken oyuncular arasında Cemre Atmaca ile Volkan Özcan da bulunuyordu. Her iki oyuncunun sözleşmeleri, alacakları karşılığında feshedildi" dedi.   Karaağaç, "Bu oyuncuların yeri dolacak. Orduspor'da kalmak isteyen futbolcuyla devam edeceğiz, istemeyenle yollarımızı ayıracağız" diye konuştu.  Mor-beyazlı kulüp daha önce de Ali Güzeldal, Ümit Tütünci, Emre Aygün, Gökhan Kaba, Erkan Sekman, Yusuf Kurtuluş ve Michel Landel ile yollarını ayırmıştı.
Ali Güzeldal - 25.12.2014
Orduspor İdari Menajeri Şener Açıklaması
Şener, kulübün Durugöl Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Orduspor'da 16 futbolcunun serbest kalmak için federasyona başvurduğunu hatırlattı.  Bu kapsamda bugün itibarıyla bazı oyuncularla yolların ayrıldığını ifade eden Şener, Emre Aygün ve Ümit Tütünci'nin ardından Erkan Sekman ve Gökhan Kaba ile de yolların ayrıldığını belirtti. Daha önce de Ali Güzeldal ile yolların ayrıldığını açıklayan Şener, giden oyuncuların tamamıyla karşılıklı anlaştıklarını söyledi.
Ali Güzeldal - 25.12.2014
Orduspor'da Sözleşmesi Feshedilen Futbolcu Sayısı 5'e Çıktı
Orduspor Basın Sözcüsü Durmuş Karaağaç, futbolcuların kulübe ihtar çekmesi üzerine başlattıkları çalışma ile takıma faydası olmayan futbolcularla yollarını ayırdıklarını söyledi. Sabah saatlerinde Ümit Tütünci ve Emre Aygün ile olan sözleşmelerin karşılıklı feshedildiğini belirten Karaağaç, akşam saatlerinde yapılan görüşmeler sonunda Gökhan Kaba ve Erkan Sekman ile yollarını ayırdıklarını açıkladı. Karaağaç, Ali Güzeldal'ın sözleşmesinin daha önce feshedildiğini hatırlattı.
Ali Güzeldal - 25.12.2014
Selim Şener: Performansı Düşük İsimleri Tutmamız Yanlıştı
Şener, kulübün Durugöl Tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Orduspor'da 16 futbolcunun serbest kalmak için federasyona başvurduğunu hatırlattı. Bu kapsamda bugün itibarıyla bazı oyuncularla yolların ayrıldığını ifade eden Şener, Emre Aygün ve Ümit Tütünci'nin ardından Erkan Sekman ve Gökhan Kaba ile de yolların ayrıldığını belirtti. Daha önce de Ali Güzeldal ile yolların ayrıldığını açıklayan Şener, giden oyuncuların tamamıyla karşılıklı anlaştıklarını söyledi.
Ali Güzeldal - 16.12.2014
Orduspor, Denizlispor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü
PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor, hafta sonu Denizlispor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.  Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen antrenman koşuyla başladı. Yarı sahada çift kale maçla devam eden antrenman, taktik çalışmayla sona erdi.  Yaklaşık 2 saat süren antrenmana izinli olan Ali Güzeldal katılmadı.
Ali Güzeldal - 10.12.2014
Orduspor'da Altınordu Maçı Hazırlıkları
PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarını sürdürdü.  Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleşen antrenman düz koşuyla başladı. Daha sonra oyuncuların yarı sahada yaptıkları çift kale maçla devam eden antrenman, taktik çalışmayla sona erdi.  Yaklaşık 2 saat süren antrenmana sakatlığı süren Cemre Atmaca, Martin Mutumba ile izinli olan Ali Güzeldal katılmadı.
Ali Güzeldal - 09.12.2014
Orduspor, Altınordu Maçı Hazırlıklarına Başladı
PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor, deplasmanda oynayacağı Altınordu maçı hazırlıklarına başladı.  Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleşen antrenman düz koşuyla başladı. Daha sonra oyuncuların yarı sahada yaptıkları çift kale maçla devam eden antrenman, taktik çalışmayla sona erdi.  Yaklaşık 2 saat süren antrenmana sakatlığı süren Martin Mutumba ile izinli olan Ali Güzeldal katılmadı.
Ali Güzeldal - 03.12.2014
Orduspor, Bucaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürdü
Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde yapılan antrenmana, sakatlıkları bulunan Martin Mutumba, Michel Landel, Valeriy Fomichev ve Ali Güzeldal ve katılmadı.
Ali Güzeldal - 27.11.2014
Orduspor'da, Adana Demirspor Deplasmanında 7 Oyuncu Forma Giyemeyecek
Yarın karayoluyla Trabzon'a, oradan da havayolu ile Adana'ya gideceklerini ifade eden Şimşek, şunları kaydetti: "Kafilede sakatlıkları bulunan Michel Landel, Ali Güzeldal, Emre Aygün, Souleymana Tandia, Cemre Atmaca ve Adem Sağlam'ın yanı sıra sarı kart cezalısı Volkan Koçaloğlu yer almayacak.
Ali Güzeldal - 25.11.2014
Orduspor, Adana Demirspor Maçı Hazırlıklarına Başladı
Durugöl Orduspor Tesisleri'nde, alt yapı koordinatörü Ali Şahin yönetiminde yapılan ve yaklaşık bir saat süren antrenmana sakatlıkları bulunan Ali Güzeldal ve Michel Landel katılmadı.
Ali Güzeldal - 01.11.2014
Nedim Türkmen: Huzuru Bozanlarla Yollarımızı Ayırdık
Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüple ilişiği kesilen Ali Güzeldal, Volkan Özcan, Metin Tuğlu, Erkan Sekman, Volkan Koçaloğlu ve Gökhan Kaba'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Ali Güzeldal - 01.11.2014
Orduspor'da 6 Futbolcuyla Yolların Ayrılması
Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulüple ilişiği kesilen Ali Güzeldal, Volkan Özcan, Metin Tuğlu, Erkan Sekman, Volkan Koçaloğlu ve Gökhan Kaba'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Ali Güzeldal - 31.10.2014
Orduspor 6 Oyuncuyla Yollarını Ayırdı
PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor, 6 oyuncusuyla yollarını ayırdı.  Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, "A takım oyuncuları Ali Güzeldal, Volkan Özcan, Metin Tuğlu, Erkan Sekman, Volkan Koçaloğlu ve Gökhan Kaba'nın kulübümüzle ilişiği kesilmiştir.
Ali Güzeldal - 26.10.2014
Osmanlıspor: 3 - Orduspor: 0
Stat: Osmanlı Hakemler: Ferhan Kestanlıoğlu, İlyas Emektar, Mustafa Savranlar Osmanlıspor: Ahmet Şahin, Caner Arıcı, Ahmet Kesim (Dk. 34 Ahmet Görkem Görk), Soro, Muhammed Bayır, Galip Güzel, Ragıp Başdağ, Tisdell (Dk. 65 Dilaver Güçlü), Muhammet Reis (Dk. 85 Tugay Kaçar), Erdal Kılıçaslan, Serdar Deliktaş Orduspor: Fomichev, Erkan Sekman, Ufukhan Bayraktar (Dk. 69 Cemre Atmaca), Volkan Koçaloğlu, Mesut Çaytemel, Yusuf Kurtuluş, Yasin Şahan, Volkan Özcan (Dk. 46 Serdar Deniz), Ali Güzeldal (Dk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Güzeldal Haberleri | Ali Güzeldal Kimdir - Haberler - Ali Güzeldal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Güzeldal kimdir, hayatı ve biyografisi. Galatasaray-Medipol Başakşehir U14 maçında gerginlik.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 10:32:12. #1.15#
title