Ali Edizer Haberleri

Ali Edizer haber, Ali Edizer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Edizer - 10.10.2020
CHP'den kamuda liyakat için araştırma talebi
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulan araştırma önergesinin gerekçesinde, FETÖ'nün kamuya giriş sınavlarında üyelerine soruları çalıp verdiği ve görevinden alınan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin başhekim yardımcısı Dr. Ali Edizer'in sosyal medyaya yansıyan ifadeleri hatırlatıldı.
Ali Edizer - 09.10.2020
8 Ekim 2020 Haberleri
8 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Ali Edizer - 08.10.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bir soru üzerine Türkkan, ara seçim formülünün hükümetin korkulu rüyası olduğunu düşündüğünü dile getirerek şöyle devam etti: "HDP'nin kapatılması yönünde yapılan çalışmaları, kulis faaliyetlerinin doğru olmadığını düşünüyorum. Çünkü HDP, HDP'lilerden daha çok AK Parti'nin işine gelen bir parti, taksicinin yanındaki beyzbol sopası gibi bulunduruyor. Ne zaman muhalifleri dövmek isteyecek olsa o HDP sopasına sarılıyor, muhalifleri dövmeye kalkıyor. HDP'nin kapatılması, HDP'lilerden çok AK Parti'yi üzer. Böyle bir ihtimali de görmüyorum." Diğer sorular üzerine, görevden alınan eski GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'in hekimlik diplomasının iptal edilmesi gerektiğini ifade eden Türkkan, İYİ Parti'de de hiçbir problem olmadığını, hiç kimsenin İYİ Parti'de bir problem beklememesi gerektiğini kaydetti.
Ali Edizer - 08.10.2020
Son dakika haberleri | Adalet Bakanı Gül, gazetecilerle bir araya geldi: (2)
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in görevden alındığının belirtilmesi üzerine Gül, "Başhekim yardımcısı olmuşsun, sen tiyatro ya da şaklabanlık yapacaksan çok güzel sahneler var, oraya gidersin.
Ali Edizer - 08.10.2020
Saadet Partili Karaduman: "Türkiye Doğu Akdeniz'de geri adım atmamalıdır"
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in görevden alınmasına ilişkin bir soruya ise Karaduman, "Kamu kurumlarında yapılacak olan atamalarda liyakat yerine sadece itaat esas alınırsa ve sadece belirli düşüncelerin, zihniyetlerin kadrolaşması üzerine atamalar yapılırsa, bu tarz isimlerin kendi alanıyla ilgili çalışma yapmak yerine toplum mühendisliğine soyunması gibi bir sorunla karşı karşıya kalabiliriz.
Ali Edizer - 05.10.2020
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
"İkinci eş çağrısı yapan, Medeni Kanun'u hedef alan bugün de görevden alınan GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'in sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Öztrak, şu yanıtı verdi: "Bu sözler gerçekten rezalet.
Ali Edizer - 05.10.2020
Sağlık Bilimleri Üniversitesinden açıklama Açıklaması
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, görevden alınan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer'in üniversiteyle akademik ve idari anlamda hiçbir bağının bulunmadığını bildirdi.
Ali Edizer - 07.07.2017
Ankara'da Hastanede "Sünnet Polikliniği" Açıldı
Poliklinik açılışına, Ankara 1. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Öner Odabaşı, Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Uzm. Dr. Şükrü Özdemir, İdari Hizmetler Daire Başkanı Dr. Ali Edizer ve hastane çalışanları katıldı.
Ali Edizer - 06.12.2012
2012 Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası Görkemli Bir Gece ile Sezonu Kapadı
2012 YARIŞ SEZONUNUN "EN"LERİ Yarış sezonu boyunca organizasyona destek olan sponsorlara plaketleri verildi. Dünya Offshore 225 Şampiyonası Ana Sponsoru Işıklar Holding adına Rıza Işık, Resmi Televizyon Sponsoru Show TV ve Program Sponsoru SkyTurk360 adına Zeynep K.Gönenç,, Resmi Radyo Sponsoru NumberOne Fm adına Cem Akgün, Resmi Ulaşım Sponsorsu Anadolu Jet adına Gözde Kurak, Resmi Zaman Sponsoru Edox adına Fatih Yaman, Resmi Yakıt Sponsoru PetrotTurk adına Nafi Ağaoğlu, Medya Sponsoru CMS adına Ünhan Atadeniz, Resmi Dergi Sponsoru Powerboat and Yachts Magazine adına Selda Uğurludural, Tekne Bakım Sponsoru Sonax adına Turgut Yüksekdağ, Kıyafet Sponsoru Ravelli adına Selim Sayılgan, Ziyafet Sponsoru Portaxe adına Lütfü Sapmaz, Resmi Şampiyona Sponsoru Allfett adına Ali Edizer, Exit adına Nalan Turanal, Mer Denizcilik adına Ergin Tırpan, Safter adına Ayhan Safter, Yatırım Barter adına Salih Demir, Proco Group adına Tusan Boroğlu ve SifJCB adına Cüneyt Divriş plaketlerini aldılar.
Ali Edizer - 06.12.2012
2012 Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası Görkemli Bir Gece ile Sezonu Kapadı
2012 YARIŞ SEZONUNUN ENLERİ Yarış sezonu boyunca organizasyona destek olan sponsorlara plaketleri verildi. Dünya Offshore 225 Şampiyonası Ana Sponsoru Işıklar Holding adına Rıza Işık, Resmi Televizyon Sponsoru Show TV ve Program Sponsoru SkyTurk360 adına Zeynep K.Gönenç,, Resmi Radyo Sponsoru NumberOne Fm adına Cem Akgün, Resmi Ulaşım Sponsorsu Anadolu Jet adına Gözde Kurak, Resmi Zaman Sponsoru Edox adına Fatih Yaman, Resmi Yakıt Sponsoru PetrotTurk adına Nafi Ağaoğlu, Medya Sponsoru CMS adına Ünhan Atadeniz, Resmi Dergi Sponsoru Powerboat and Yachts Magazine adına Selda Uğurludural, Tekne Bakım Sponsoru Sonax adına Turgut Yüksekdağ, Kıyafet Sponsoru Ravelli adına Selim Sayılgan, Ziyafet Sponsoru Portaxe adına Lütfü Sapmaz, Resmi Şampiyona Sponsoru Allfett adına Ali Edizer, Exit adına Nalan Turanal, Mer Denizcilik adına Ergin Tırpan, Safter adına Ayhan Safter, Yatırım Barter adına Salih Demir, Proco Group adına Tusan Boroğlu ve SifJCB adına Cüneyt Divriş plaketlerini aldılar.
Ali Edizer - 06.12.2012
Offshore'un En İyileri Ödüllerini Aldı
2012 YARIŞ SEZONUNUN "EN"LERİ Yarış sezonu boyunca organizasyona destek olan sponsorlara plaketleri verildi. Dünya Offshore 225 Şampiyonası Ana Sponsoru Işıklar Holding adına Rıza Işık, Resmi Televizyon Sponsoru Show TV ve Program Sponsoru SkyTurk360 adına Zeynep K.Gönenç,, Resmi Radyo Sponsoru NumberOne Fm adına Cem Akgün, Resmi Ulaşım Sponsorsu Anadolu Jet adına Gözde Kurak, Resmi Zaman Sponsoru Edox adına Fatih Yaman, Resmi Yakıt Sponsoru PetrotTurk adına Nafi Ağaoğlu, Medya Sponsoru CMS adına Ünhan Atadeniz, Resmi Dergi Sponsoru Powerboat&Yachts Magazine adına Selda Uğurludural, Tekne Bakım Sponsoru Sonax adına Turgut Yüksekdağ, Kıyafet Sponsoru Ravelli adına Selim Sayılgan, Ziyafet Sponsoru Portaxe adına Lütfü Sapmaz, Resmi Şampiyona Sponsoru Allfett adına Ali Edizer, Exit adına Nalan Turanal, Mer Denizcilik adına Ergin Tırpan, Safter adına Ayhan Safter, Yatırım Barter adına Salih Demir, Proco Group adına Tusan Boroğlu ve SifJCB adına Cüneyt Divriş plaketlerini aldılar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Edizer Haberleri | Ali Edizer Kimdir - Haberler - Ali Edizer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Edizer kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'den kamuda liyakat için araştırma talebi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.1.2021 20:55:00. #1.14#
title