Ali Bayramoğlu Haberleri

Ali Bayramoğlu haber, Ali Bayramoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Bayramoğlu - 01.08.2015
Akil İnsanlar Heyeti"Nden Bir Grup Toplandı
Heyetten bir grup, Yeni Şafak Gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu, sinema sanatçısı Kadir İnanır ve İnsan Hakları Derneği (İHD) Genel Başkanı Öztürk Türkdoğan'ın çağrısıyla, Arnavutköy'de bir restoranda toplandı.
Ali Bayramoğlu - 15.05.2015
Çözüm Süreci İtalya'da Konuşuldu
El-Sharq Forum Araştırma Direktörü Galip Dalay'ın moderatörlüğündeki panelde konuşan Yeni Şafak gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu, akil adam olarak bir dönem bizzat içinde yer aldığı Çözüm Süreci'nin Gezi Parkı olayları ve 17-25 Aralık süreçleriyle bir ara kuşatılsa da artık kurumsallaştığını ve bundan dönüş olmayacağını söyledi.
Ali Bayramoğlu - 03.04.2014
Akit Gazetesi'ne Açtığı Tazminat Davasını Kazandı
T24 yazarı Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu, kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Akit Gazetesi'ne açtığı manevi tazminat davasını kazandı. Davayı kazandığı için çok mutlu olduğunu belirten Gergerlioğlu, "Bu bizim için onur meselesiydi, para meselesi değildi." dedi. Gergerlioğlu, bir buçuk yıl önce Akit Gazetesi'ne dava açtığını hatırlattı. Dava nedeni hakkında bilgi veren Dr. Gergerlioğlu, şunları kaydetti: "O zaman çözüm süreciyle ilgili olarak Hasan Cemal, Ali Bayramoğlu ve Cengiz Çandar'ı hedefe oturtmuşlardı.
Ali Bayramoğlu - 15.03.2014
Hdp'ye Yönelik Saldırılara Tepki
Toplantıda söz alan aralarında Ali Bayramoğlu, Ufuk Uras, Korhan Gümüş ve Prof.
Ali Bayramoğlu - 11.02.2014
Sivil İnisiyatif Üyeleri, AB Türkiye Delegasyonu İle Buluştu
AB Türkiye Delegasyonu binasında yapılan toplantıya Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan Can Paker, Ali Bayramoğlu, Fadime Özkan, Doğu Ergil, Ayhan Oğan, Mehmet Uçum, Zübeyde Teker, Levent Korkut, Mehmet Emin Aktar ve Emine Filiz Bedirhanoğlu katıldı.
Ali Bayramoğlu - 06.09.2013
Elbistan'a 4'ü Uzman 11 Hekim Atandı
52. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası sonucuna göre; Elbistan Devlet Hastanesi'ne Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Bayramoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.
Ali Bayramoğlu - 31.05.2013
Taksim Gezi Parkı Çevresindeki Olaylar
Yabancı gazetecilerin de takip ettiği basın toplantısına, Akil İnsanlar Heyeti Marmara Grubu Başkan Vekili Mithat Sancar ve Grup Sekreteri Levent Korkut ile grup üyeleri Yücel Sayman ve Ali Bayramoğlu da katıldı.
Ali Bayramoğlu - 30.05.2013
Tekirdağ Akil İnsanlar Tekirdağ'da Protesto Edildi Akil İnsanlar Tekirdağ'da Protesto Edildi
Tekirdağ'a çözüm sürecini anlatmak için gelen Akil İnsanlar Marmara Heyeti Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, Başkan Yardımcısı Mithat Sancar ile üyeler Hülya Koçyiğit ve Ali Bayramoğlu, bir otelde basın mensupları ile bir araya geldi.
Ali Bayramoğlu - 30.05.2013
Akil İnsanlar Marmara Grubu Üyeleri Tekirdağ'da
Heyet içindeki üyelerden Hülya Koçyiğit de kendine yönelik hakaret derecesine varan eleştiriler olduğunu belirterek, "Türk bayrağını sevmeyen mi var? ben devlet sanatçısıyım. Naaşım da Türk bayrağına sarılacak. Dolayısıyla bayraklı protestolara bir anlam veremiyorum" -"Siyasi araçlar ile çözülemedi" Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu üyesi Ali Bayramoğlu da, Türk topraklarının çok uzun süredir Kürt sorunu yüzünden kaybettiğini belirterek, şunları söyledi: "Türk siyasal sistemi parasıyla, insanıyla, siyasi araçlarıyla, değişik siyasi partileri ile bu sorunu mevcut ve bilinen siyasi araçlarla çözemedi.
Ali Bayramoğlu - 29.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu Üyeleri Edirne'de
Sancar ile grup üyelerinden Hülya Koçyiğit, Ali Bayramoğlu ve Mustafa Armağan, Edirne'de gazetecilerle bir araya geldi.
Ali Bayramoğlu - 29.05.2013
Edirne'de Akil İnsan Gerginliği
Çözüm sürecini anlatmak için yollara düşen Akil İnsanlar Marmara Heyeti Grubu bugün Edirne'deydi. Mithat Sancar, Hülya Koçyiğit, Mustafa Armağan ve Ali Bayramoğlu'ndan oluşan heyet, önce Edirne'deki basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Ali Bayramoğlu - 29.05.2013
Akil İnsanlar Heyeti'nin Görevi Hafta Sonu Sona Eriyor *akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyet Başkanı...
Toplantıya Akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyeti'nden, Hülya Koçyiğit, Deniz Ülke Arıboğan, Mithat Sancar, Ali Bayramoğlu, Mustafa Armağan, Levent Korkut, İstanbul Suriçi Grubu Derneği Genel Başkanı Nedim Abi ve çok sayıda davetli katıldı.
Ali Bayramoğlu - 29.05.2013
Çözüm Süreci
Grup üyesi Ali Bayramoğlu ise 55 gün önce çıktıkları bu yolda artık ortak tespitleri olduğunu söyledi.
Ali Bayramoğlu - 29.05.2013
Akil İnsanlar: Hafta Sonu Görevimiz Sona Eriyor
Akil İnsanlar Marmara Bölgesi Heyeti, Suriçi Grubu Derneği tarafından Barcelo Eresin Topkapı Otel'de düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıya heyetten Hülya Koçyiğit, Deniz Ülke Arıboğan, Mithat Sancar, Ali Bayramoğlu, Mustafa Armağan, Levent Korkut, İstanbul Suriçi Grubu Derneği Genel Başkanı Nedim Abi ve çok sayıda davetli katıldı.
Ali Bayramoğlu - 26.05.2013
" Çözüme Evet" Platformundan "Barış Yürüyüşü" *akil İnsanlar Heyeti Marmara Grubu Üyesi Ali...
Sinan BİLGİLİ-İSTANBUL DHA Barış ve Demokrasi Partisi (BDP),İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH), Mazlum-der'in de aralarında bulunduğu çeşitli sivil toplum kuruluşları, akademisyenler ve gazetecilerin biraraya gelerek oluşturduğu "Çözüme Evet" platformu, çözüm sürecine destek vermek için "Barış Yürüyüşü" düzenledi. Fatih'teki Saraçhane Parkı'ndan başlayan yürüyüşe Akil İnsanlar Heyeti Marmara Grubu Üyesi Ali Bayramoğlu da katıldı.
Ali Bayramoğlu - 26.05.2013
Fatih'te 'Çözüme Evet' Yürüyüşü
Beyazıt Meydanı'nda grup adına ortak basın açıklamasını Avukat Gülden Sönmez ile Yıldız Önen okudu. Açıklamada, barış sürecinin başlamasıyla birlikte can kayıplarının durduğuna dikkat çekildi. Açıklamada çözüm sürecine destek olmanın insanlık borcu olduğu vurgulandı. Ortak açıklamada, sorunun çözümü için ilk defa bu kadar ciddi bir kapı açıldığının altı çizildi. Eyleme, Akil İnsanlar Grubu'ndan Ali Bayramoğlu ile Levent Korkut da destek verdi.
Ali Bayramoğlu - 26.05.2013
Stk'lar Fatih'te 'Barış Yürüyüşü' Düzenledi
Çözüme Evet Koalisyonu'nun çağrısı üzerine toplanan ve aralarında SDP, ÖZGÜR-DER, MAZLUM-DER ve BDP temsilcilerinin de bulunduğu yaklaşık 500 kişi, Fatih Saraçhane Parkı'nda bir araya geldi. Barış için çözüm sürecine destek amacıyla toplanan grup, halaylar çekip ardından toplu yürüyüşe geçti. Sloganlar eşliğinde yürüyüşe geçen göstericiler, Beyazıt Meydanı'nda toplandı. Aralarında Akil İnsanlar Heyeti'nden Ali Bayramoğlu ile Levent Korkut'un da bulunduğu grup, daha sonra burada basın açıklaması düzenledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Bayramoğlu Haberleri | Ali Bayramoğlu Kimdir - Haberler - Ali Bayramoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Bayramoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bahçeli'den Ünlü Oyuncuya Sert Sözler: Artist, Keçi Reklamı Yapıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 15:21:28. #1.15#
title