Akıl Oyunları Haberleri

Akıl Oyunları haber, Akıl Oyunları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akıl Oyunları - 09.03.2021
Seydişehir kırsal mahallerindeki çocuklara oyuncak ve eğitici materyaller dağıtılıyor
Projenin, öğretmenler tarafından takip edileceğini kaydeden İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, şunları kaydetti: "Oyun sandığımızda ahşap kukla setleri, kitaplar, boyama setleri, akıl oyunları, yap-boz, bloklar, sayı çubuğu gibi farklı materyaller bulunuyor.
Akıl Oyunları - 22.02.2021
VakıfBank, Türkiye'nin en büyük ikinci bankası oldu
"VakıfBank olarak özel çocuklarımızın hayaline ortak oluyoruz" Abdi Serdar Üstünsalih, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile 2017'den bu yana 81 ilde özel çocukların eğitimine katkı sunduklarına anımsatarak, şu bilgileri verdi: "Türkiye'nin geleceği için geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerine ortak oluyoruz. MEB ile bugüne kadar 39 adet mekatronik ve akıl oyunları atölyesi ile 15 adet yapay zeka atölyesini okullarımızla buluşturduk.
Akıl Oyunları - 23.09.2020
Şehit hakim Onur Alan'ın ismi eğitim gördüğü okulda yaşatılacak
Törenle hizmete açılan kütüphaneye "Şehit Hakim Onur Alan Akıl Oyunları ve Kütüphanesi" adı verildi.
Akıl Oyunları - 23.09.2020
ANALİZ – Brexit sonrası Avrupa'nın diplomatik psikanalizi
İngiltere Askeri müdahale unsurlarının -caydırıcılık hariç- büyük güçler tarafından kullanılmasının arzu edilmediği, bu tip müdahalelerin bölgesel ülkelere devredildiği günümüz uluslararası ilişkilerinde, uluslararası ekonomik güç temelli akıl oyunları tam da İngiltere'nin istediği bir düzeni ortaya çıkardı.
Akıl Oyunları - 21.09.2020
Okullarda yüz yüze eğitim başladı
Burada öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Sonel, beraberindeki protokol üyeleriyle okul bünyesinde kurulan Şehit Hakim Onur Alan Akıl Oyunları ve Kütüphanesi'nin de açılışını gerçekleştirdi.
Akıl Oyunları - 14.09.2020
Özel yetenekli öğrencilerin becerilerini geliştirecek projeye TÜBİTAK'tan destek
Proje kapsamında etkinliklerin 14-25 Eylül'de düzenlenmesinin planlandığını dile getiren Koçer, şu bilgileri verdi: "Bu proje; öğrencilere öz-kontrol, öz-düzenleme, duyguları tanıma ve ifade etme, iletişim, bilinçli farkındalık, empati, çatışma çözme, iş birliği, problem çözme, karar verme ve strateji belirleme becerilerinin gelişmesinde yardımcı olacaktır. Öğretim tekniklerinden eğitimde yenilikçi yaklaşımlar kullanılacaktır. Bu kapsamda lifekinetik yöntem, resim, beden perküsyonu, meditasyon, özel eğitim, drama, sinema terapi, bilişim teknolojileri, sosyobilimsel yaklaşım, bowling, akıl oyunları yöntem ve teknikleri kullanılacaktır.
Akıl Oyunları - 29.06.2020
Bilgievleri kayıtları başladı
Eğitim kutusunda; Elif-Ba, diyanet temel dini bilgiler kitabı, akıl oyunları, velilere özel rehberlik bülteni, öğrencilere özel rehberlik bülteni, etamin, quilling, filografi eğitim setinden bir ya da birkaçı ve resim atölyesi seti gibi malzemeler bulunuyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akıl Oyunları Haberleri | Akıl Oyunları Haber - Haberler - Akıl Oyunları haberleri, son dakika akıl oyunları haber ve gelişmeleri burada. CAIAC'2021 International Cumhuriyet Artificial Intelligence Applications Conference.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 01:20:43. #1.16#

title