Ahmet Tosun Haberleri

Ahmet Tosun haber, Ahmet Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Tosun 30.6.2020
Sarıgöl üzümünde 400 bin ton rekolte hedefleniyor
İlçedeki üzüm üreticilerinden Ahmet Tosun da kaliteli ihracatlık yaş üzüm yetiştirmek için çalıştıklarını ifade etti.
Ahmet Tosun 26.1.2020
Akıncı Üssü davasına, ara karar sonrası yarın devam edilecek
Savunma yapmayan sanıklardan sivil imamlar Kemal Batmaz, Nurettin Oruç, Hakan Çiçek ve Harun Biniş ile, "darbenin asker yöneticileri" olarak gösterilen Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli'nin savunmaları ise sonraki celselerde alınacak.
Ahmet Tosun 15.1.2020
Üzüm bağında tavuk çiftliği kurdu
İlçede yaşayan çiftçi Ahmet Tosun, üzüm bağları arasında doğal beslenen tavuklarına ve yumurtalarına gelen taleplere yetişmekte zorlanıyor.
Ahmet Tosun 15.11.2019
Tokat'ta Barış Pınarı Harekatı'na destek için 15 kurban kesildi
Emirseyit beldesine bağlı Bozatalan köyü muhtarı Ahmet Tosun, köy sakinleriyle, Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak amacıyla küçükbaş hayvan bağışı yapma düşüncesini paylaştı.
Ahmet Tosun 11.7.2019
Akıncı Üssü davası
Darbe girişiminin yaşandığı dönemde Akıncı Üssü 141. Filo'da görevli sanık eski pilot üsteğmen Mustafa Erez, 15 Temmuz'da normal mesaisi sonrası sivil kıyafetlerini giyip çıkacakken binbaşı Mehmet Fatih Çavur'un, Mustafa Mete Kaygusuz, Ahmet Tosun, Mustafa Konur, Hüseyin Türk, Özgür Ötkün ve Ekrem Aydoğdu'nun da bulunduğu ortamda, terörle mücadele harekatı olabileceğini, bu yüzen filo çevresinden ayrılmamalarını söylediğini aktardı.
Ahmet Tosun 20.6.2019
Sözde "yurtta sulh konseyi" üyesi Evrim'e 141 kez ağırlaştırılmış müebbet
FETÖ'cü Evrim, darbe hazırlıkları kapsamında 13 Temmuz 2016'da Ahmet Tosun'la F-16'yla Diyarbakır 8.
Ahmet Tosun 14.6.2019
Kriptolu telsizleri dağıtmakla suçlanan yüzbaşı savunma yaptı
Sabah F16'larla piste top atışı gerçekleştirilmesine şaşırdığını iddia eden Kaçgan, bu sırada yanına gelen yüzbaşı Ahmet Tosun'un bir kayıt cihazını resetlemesini istediğini ancak bunu yerine getirmediğini savundu.
Ahmet Tosun 21.1.2019
Ankara'yı Bombalayan Eski Pilotlara İstenen Cezalar Belli Oldu
Akın Öztürk'ün damadına 79 kez ağırlaştırılmış müebbet talebi Gümüş, darbe girişimi sırasında hava trafiğini yöneten eski 141. Filo Komutanı Hakan Karakuş ile pilotlara bombalama talimatını veren eski yüzbaşılar Mustafa Mete Kaygusuz ile Ahmet Tosun için de 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet talebinde bulundu.
Ahmet Tosun 21.1.2019
Dha Ankara - Akıncı Üssü Davasında Mütalaa Açıklanması Bekleniyor (2)
REKOR CEZALAR İSTENDİ FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 kişinin yargılandığı davada, savcı esas hakkındaki mütalaasına açıkladı. Mütalaada, darbe girişimini yönettikleri gerekçesiyle yargılanan örgüt yöneticileri ve örgütün sivil imamları Kemal Batmaz, Nurettin Oruç, Hakan Çiçek, Harun Biniş ve asker sanıklar Ali Durmuş, Hakan Karakuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli hakkında, 'Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs', 'kasten öldürme', 'kasten öldürmeye teşebbüs', 'hürriyeti tahdit' suçlarından 79'ar kez ağırlaştırılmış ömür boyu ve 4 bin 120 yıla kadar hapis cezası istendi.
Ahmet Tosun 21.1.2019
Akıncı Üssü Davasında Mütalaa Açıklanması Bekleniyor (2)
REKOR CEZALAR İSTENDİ FETÖ/PDY'nin 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde komuta merkezi olarak kullandığı Akıncı Üssü'ndeki eylemlere ilişkin 475 kişinin yargılandığı davada, savcı esas hakkındaki mütalaasına açıkladı. Mütalaada, darbe girişimini yönettikleri gerekçesiyle yargılanan örgüt yöneticileri ve örgütün sivil imamları Kemal Batmaz, Nurettin Oruç, Hakan Çiçek, Harun Biniş ve asker sanıklar Ali Durmuş, Hakan Karakuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli hakkında, 'Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs', 'kasten öldürme', 'kasten öldürmeye teşebbüs', 'hürriyeti tahdit' suçlarından 79'ar kez ağırlaştırılmış ömür boyu ve 4 bin 120 yıla kadar hapis cezası istendi.
Ahmet Tosun 21.1.2019
Akıncı Üssü Davasında Savcının Esas Hakkındaki Görüşü (1)
Gümüş, sanıklar Aydemir Taşçı, Kemal Mutlum, Veysel Kavak, Ali Durmuş, Bekir Ercan Van, Hakan Karakuş, Recep Sami Özatak, Ahmet Tosun, Mehmet Fatih Çavur, Ali Karabulut, Metin Bilgici, Murat Bicil, Mustafa Mete Kaygusuz, Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı ve Mustafa Azimetli'ye de aynı suçlardan 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilmesini istedi.
Ahmet Tosun 21.1.2019
TBMM'yi Bombalayan FETÖ'cü Pilotlara Ağırlaştırılmış Müebbet!
Savcı, TBMM, Gölbaşı Özel Harekat Dairesi, Cumhurbaşkanı Külliyesi, MİT ve TÜRKSAT'ı bombalayan pilotlar arasında bulunan Hüseyin Türk, Hasan Hüsnü Balıkçı, Müslüm Macit ile bombalama emrini veren eski yüzbaşılar Mustafa Mete Kaygusuz ve Ahmet Tosun'a müebbet hapis verdi.
Ahmet Tosun 21.1.2019
Fetö'nün 15 Temmuz'daki Darbe Girişimi Sırasında F-16 Pilotlarına Bombalama Talimatı Veren Eski...
IHAAW154603-ASA/21-01-2019- FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında F-16 pilotlarına bombalama talimatı veren eski Yüzbaşılar Mete Kaygusuz ve Ahmet Tosun'un 79'ar kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edildi.
Ahmet Tosun 21.4.2018
Bağ Evinin Bahçesinde Doğal Çilek Yetiştirdi
Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde çiftçi Ahmet Tosun (44), bağ evinin bahçesinde, su boruları içerisinde doğal çilek yetiştirdi.
Ahmet Tosun 31.3.2018
Babasından Böbrek Nakli Oldu, Sırada Evlilik Var
Büşra Hare, 16 yaşındayken şiddetli karın ağrısı şikayetiyle gittiği Karaman Devlet Hastanesi'nde bağırsak iltihabı hastalığı nedeniyle böbrek yetmezliği olduğunu öğrendi. İlaç tedavisiyle hastalığını yenmeye çalışan Büşra Hare'nin geçen yıl tanışıp, bir süre sonra nişanlandığı Ahmet Tosun, nişanlısına bir böbreğini vermek istedi.
Ahmet Tosun 27.2.2018
Külliyeyi Bombalayan Pilottan "O Gece Uçmadım" Savunması
Macit, çağrı yapan uçağın arızasını bildirip yedek uçak durumunu sorduğunu, kendisinin de o sırada orada bulunmayan Ahmet Tosun'a bilgi verdiğini aktardı.
Ahmet Tosun 20.2.2018
Akıncı Üssü Davası
İddianameye göre, Oğuz Alper Emrah ile görüşen 141. Filo'daki Ahmet Tosun, telsizde cumhurbaşkanlığı uçağını tarif ederek, "Önleyecegˆiniz uc¸ak, muhtemel cumhurbaşkanlıgˆı uc¸agˆı.
Ahmet Tosun 15.2.2018
Sanık Pilot, Telsiz Konuşmalarını Reddetti
İddianameye yansıyan konuşmalarda "filo" çağrı kodunu kullanan Ahmet Tosun'un, "Özellikle nizamiye bo¨lgelerinde hareketli hedef varsa vurun, nizamiye bo¨lgelerinde" şeklindeki talimatı üzerine "Aslan 1" çağrı kodunu kullanan Aydoğdu, "Şu an bir helikopter yakıt alıyor, muhtemel çalıştıracaklar, onu vuralım mı?" sorusunu yöneltiyor.
Ahmet Tosun 12.2.2018
Akıncı Üssü Davası
Giray'ın önceki ifadelerinde geçen "Çağrı adım 'Aslan 6' idi. Hedef bölgesinin koordinatlarını Ahmet Tosun telsizle verdi.
Ahmet Tosun 12.2.2018
TBMM'yi Bombalayan Pilottan "Uçmadım" Savunması
Önceki beyanlarını reddetti Türk, savcılık sorgusunda verdiği "Bombalama yaptığım yerin Ankara olduğunu biliyordum, ancak terörle mücadele harekatı olduğu için verilen talimat doğrultusunda bildirilen koordinatlara atış yaptım. Bu talimatı bana telsizden Ahmet Tosun verdi.
Ahmet Tosun 24.1.2018
Garantipartners'ın İlk Mezunlarından Poltio, New York'ta Ofis Açtı
"Poltio'nun gösterdiği gelişimden büyük mutluluk duyduk" Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cemal Onaran, Garanti olarak, yeni iş kuran, yeterli sermayeye ulaşmak ve fikrini anlatmak isteyen ancak gerekli yol ve kaynaklara erişemeyen erken aşama girişimcilere ve KOBİ'lere hizmet vermeyi öncelikleri olarak gördüklerini belirterek şunları kaydetti: "GarantiPartners programına kabul edilen yeni kurulmuş, etki alanı geniş, yüksek değer yaratma ve yatırım alma potansiyeli olan girişimlere önce bir yol haritası hazırlıyor ve çalışma planı oluşturuyoruz. Bu kapsamda, sürdürülebilir büyümelerine yönelik İK planlaması yapıyor, işletmenin mevcut kaynaklarını optimum düzeyde kullanmasını sağlayacak ve operasyonel verimliliğini artıracak bir strateji belirliyoruz. İlk mezunlarımızdan olan Poltio'nun GarantiPartners'ta çalıştığı süre boyunca gösterdiği gelişimden büyük mutluluk duyduk. Önümüzdeki dönemde Poltio ekibinin çok daha başarılı işlere imza atacağına inanıyoruz. GarantiPartners'taki tüm girişimcilerimizin, bilgi ve tecrübelerini artırarak, Poltio örneğinde olduğu gibi gösterdikleri gelişimle, diğer girişimcilere örnek olmasını ve ilham vermesini sağlamaya devam edeceğiz." Poltio'nun Kurucu Üst Yöneticisi (CEO) Ahmet Tosun da tüm ekip olarak Poltio'nun sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada kullanılan bir platform olacağına inandıklarını belirterek, "GarantiPartners programında Türkiye'de ofis, mentörlük ve Garanti Bankası'ya iş birliği gibi bir çok destek aldık.
Ahmet Tosun 2.1.2018
Sarıgöl'de Dalında 2018 Üzümü
MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde üzüm hasadını tamamlayan üretici Ahmet Tosun (43) deneme amaçlı bazı salkımları dalında bıraktı.
Ahmet Tosun 2.1.2018
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü ----------------------- Olayla ilgili arşiv görüntü Taylan YILDIRIM/İZMİR - ====================================================== 3)SARIGÖL'DE DALINDA 2018 ÜZÜMÜ MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde üzüm hasadını tamamlayan üretici Ahmet Tosun (43) deneme amaçlı bazı salkımları dalında bıraktı.
Ahmet Tosun 14.11.2017
Başoğlu ve Mendi'nin Başında Nöbet Tutan Üsteğmen Savunma Yaptı
Eski Filo Komutanı Hakan Karakuş'un, kursiyerleri toplayarak, Terörle Mücadele Harekatı (TMH) yapılacağını, emirleri sanıklardan Mete Kaygusuz, Hu¨seyin Türk ve Ahmet Tosun'un verecegˆini söylediğini belirten Hoşoğlu, saat 22.
Ahmet Tosun 14.11.2017
Ankara'nın Bombalanması Emirlerinin Kaydını Sildirmek İstemiş
Kaçkan, "Ahmet Tosun bir ara yanıma gelerek, uçaklarda kayıt yapan DVR cihazını resetlememi istedi.
Ahmet Tosun 13.9.2017
Darbeden Önce Pilotlarla Toplantı Yaptığını Kabul Etti
"Devletin yakıtını boşa harcamak istemedim" Uçakları harekat merkezinden yönlendiren sanık Ahmet Tosun'a koordinat bilgisi vermediğini savunan Çavur, kursiyer pilotları da görevlendirmediğini iddia etti.
Şu an buradasınız: Ahmet Tosun Haberleri | Ahmet Tosun Kimdir - Haberler - Ahmet Tosun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Tosun kimdir, hayatı ve biyografisi. Sarıgöl Ovası beyaz örtüyle kaplanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 14:15:37. #1.14#
title