AHMET ÖZGÜR HABERLERİ

Ahmet Özgür haber, Ahmet Özgür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Özgür

Ahmet Özgür

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ahmet Özgür Kimdir ?

Ahmet Özgür, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Siirt Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Özgür - 04.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
7 SANIĞA DA ÇEŞİTLİ CEZALAR Sanıklar Erdal Çetin, Mustafa Öner ve Murat Savaş'ın 29 Ekim 2003 tarihinde mağdur Ahmet Özgür'ü alıkoyarak yağmalamak suçundan 10'ar yıl ile sanıklar Erdal Çetin ve Mustafa Öner'e ayrıca 2 yıl 6'şar yıl olmak üzere 12 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Ahmet Özgür - 04.12.2019
KÜRŞAT YILMAZ'IN YARGITAY'DAN DÖNEN DAVASI'NDA KARAR
7 SANIĞA DA ÇEŞİTLİ CEZALAR Sanıklar Erdal Çetin, Mustafa Öner ve Murat Savaş'ın 29 Ekim 2003 tarihinde mağdur Ahmet Özgür'ü alıkoyarak yağmalamak suçundan 10'ar yıl ile sanıklar Erdal Çetin ve Mustafa Öner'e ayrıca 2 yıl 6'şar yıl olmak üzere 12 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Ahmet Özgür - 04.12.2019
Kürşat Yılmaz'ın Yargıtay'dan dönen davasında karar
7 SANIĞA DA ÇEŞİTLİ CEZALAR Sanıklar Erdal Çetin, Mustafa Öner ve Murat Savaş'ın 29 Ekim 2003 tarihinde mağdur Ahmet Özgür'ü alıkoyarak yağmalamak suçundan 10'ar yıl ile sanıklar Erdal Çetin ve Mustafa Öner'e ayrıca 2 yıl 6'şar yıl olmak üzere 12 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Ahmet Özgür - 09.10.2019
Öğrencilerin ürettiği deterjandan 5 milyon liralık ciro
Öğrenciler meslek sahibi oldu Öğrencilerden Ahmet Özgür Arslan, genç yaşta meslek sahibi olduklarını ve aile bütçesine katkı sağladıklarını söyledi.
Ahmet Özgür - 03.08.2019
Siirt'ten mazı ihracatı köylüye gelir kapısı oluyor
"Hem işsizliğe hem de ekonomiye katkı" Siirt'te yaşayan 35 yaşındaki Ahmet Özgür de köy köy gezerek, vatandaşların topladıkları mazıyı satın alıp, ihraç ediyor.
Ahmet Özgür - 01.04.2019
Siirt'te Hdp'nin Adayı Işık Kazandı
Dün yapılan yerel seçimlerin ardından Siirt'te sandıkların yüzde 100'ü açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre HDP'li belediye başkan adayı Berivan Helen Işık, oyların yüzde 47,94'ünü alarak başkan seçildi. AK Parti'den Siirt Belediye Başkan adayı olan Ali İlbaş'ta oyların 31 bin 603'ünü aldı. Saadet Partisi adayı Seyfettin Kol yüzde 1,44, CHP'nin adayı Şakir Sula yüzde 2,04, İyi Parti adayı Ahmet Özgür 1,46, oy aldı.
Ahmet Özgür - 31.03.2019
Siirt Son
MERKEZToplam Sandık : 268Toplam Seçmen : 87.793Açılan Sandık : 145Açılan Sandık Oranı : % 54,1Kullanılan Oy : 38.724Geçerli Oy : 37.006Katılım Oranı : % 81,28PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIHDPBERİVAN HELEN IŞIK% 48,9918.129AK PARTİALİ İLBAŞ% 44,9716.
Ahmet Özgür - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Siirt
Siirt'te 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ahmet Özgür - 19.02.2019
İyi Parti Aday Listelerini Teslim Etti
İYİ Parti'nin aday gösterdiği büyükşehirler ve adayların isimleri şöyle: Balıkesir: İsmail Ok Denizli: Ümit Bahtiyar Erzurum: Mahmut Uykusuz Gaziantep: Ejder Demir Kayseri: Dursun Ataş Kocaeli: Serdar Kaman Konya: Oğuz Şimşek Manisa: Orkun Şıktaşlı Mardin: Tuna Işıkhan Mersin: Burhanettin Kocamaz Sakarya: Cihan Kolip Samsun: Hayati Tekin Trabzon: Atakan Aksoy Van: Serkan Saygın İYİ Parti'nin İl Belediye Başkan adayları ise şöyle: Adıyaman: Abdülkadir Kırmızı Afyonkarahisar: Mahmut Koçak Ağrı: Taner Söylemez Aksaray: Özhan Türemiş Ardahan: Mete Özdemir Batman: Esat Özgül Bayburt: Yunus Özyılmaz Çankırı: Raif Oktay Çorum: Bilgi Terlemezoğlu Düzce: Ömer Küçük Elazığ: Ali Şekerdağ Gümüşhane: Mustafa Canlı Hakkari: Yaşar Yorulmaz Isparta: Gökmen Gökmenoğlu Karabük: Dursun Altıparmak Karaman: Zühtü Bahadır Bayraç Kars: Settar Kaya Kilis: Ahmet Nalçacıoğlu Kırıkkale: Mahir Yılmaz Kütahya: Aynur Sezer Muş: Erkan Çelikoğlu Nevşehir: Mehmet Özkan Niğde: Mümin İnan Osmaniye: Davut Çuhadar Rize: Yakup Özkan Siirt: Ahmet Özgür Şırnak: Haci Özer Tokat: Hüseyin Yarıcı Uşak: Muhammet Gür Yozgat: Metin Özışık.
Ahmet Özgür - 08.01.2019
İyi Parti TBMM Grup Toplantısı
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in tek tek kürsüye davet ederek tanıttığı adaylar şöyle: Aksaray: Özhan Türemiş, Karaman: Bahadır Bayraç, Bayburt: Yunus Özyıldırım, Kilis: Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt: Ahmet Özgür, Düzce: Ömer Küçük.
Ahmet Özgür - 08.01.2019
Akşener: Önümüzdeki Seçim Beka Meselesi Değil
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TBMM'de düzenlenen grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin politikalarını eleştiren Akşener, "'Yeni sistemde kriz olmayacak. Hiçbir şey aksamayacak. Türkiye uçacak' dediler. Bütün kararları bir kişinin aldığı, yargının tek bir beşere bağlandığı sistemi, Türkiye'nin bekası olarak anlattılar. Sonuç tam tersi oldu. İYİ Parti olarak haklı çıktık maalesef. Keşke haklı çıkmasaydık" diye konuştu.  'İYİ PARTİ, YALAN SÖYLEMEYECEK' Türkiye'nin huzura ihtiyacı olduğunu kaydeden İYİ Parti lideri Akşener, şunları söyledi: "Ülkenin yarısına düşman muamelesi yapıp, yeni huzursuzluklar üretmek, akıllı işi değildir. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun Türk milletinin her ferdini kardeş biliyor ve bağrımıza basıyoruz. Bir cahil size laf attığında 'Selam' deyip, geçin. Kimsenin onuruna, şerefine dokunacak tek bir söz etmeyin. Kardeşi kardeşe düşürmeye çalışanlar var. Bunların fitnelerine uyup, komşularınızla dostlarınızla akrabalarınızla tartışmayın. Önümüzdeki seçim bir beka meselesi değildir. Aziz milletim; sen insan sarrafısın, seçeceğin insanı iyi anlarsın. Şundan emin olun ki İYİ Parti, yalan söylemeyecek. 'Umut fakirin ekmeğidir' deyip, boş umutlar vermeyecek. Çalışacak; ama çaldırmayacak. Şehirlere ihanet etmeyecek; ranta, rüşvete, haram kazanca müsaade etmeyecek; torpile, kayırmaya, ihale fesatçılığına fırsat vermeyecek. İYİ Parti çalışkan olacak ve milletimize sözümüz budur." 'EKONOMİ YERİNDE BİLE SAYAMIYOR' Hükümete yönelik eleştirilerini, açıklanan enflasyon rakamları üzerinden sürdüren Akşener, "İşsizlik rekor kırıyor. Ekonomimiz yerinde bile sayamıyor. Krizi durdurmak için ciddi bir tedbir de yok. Ekonomiyi yürüten damat efendiler, 'Atlattık' diyorlar; ama çarşıya, pazara çıktığımızda durum böyle değil. 16 yıl aradan sonra enflasyon yine yüzde 20'lerin üzerine çıktı. Krizi durdurmak için ne yazık ki bir önlem alınmadı. Emekliye bir huzur yok, çalışanlar mutsuz, esnaf siftahsız. Damat ekonomiden zerre kadar anlamıyor. O damat efendi gelsin de ekonomiyi milletten öğrensin. Milletin dengesi şaştı, çıksana sen bir pazara. Asgari ücretle geçinmeyi başar da seni görelim. Size AK Parti Genel Başkanı değil, Cumhurbaşkanı olarak sesleniyorum. Tüyü bitmemiş yetim hakkını yiyenlerden hesap sorun. 'Hırsızlık yapan kızım Fatma da olsa elini keserdim' diyen adaletin izinden gidin" diye konuştu.  6 İLİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLADI İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında, yerel seçim için 6 ilin belediye başkan adayını da açıkladı. Akşener, Ardahan adayının Mete Özdemir, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür, Düzce adayının ise Ömer Küçük olduğunu duyurdu.
Ahmet Özgür - 05.01.2019
İyi Parti 99 Belediye Başkan Adayını Daha Belirledi
Buna göre, İYİ Parti'nin adaylarının belirlendiği iller ve aday isimleri şöyle: "Özhan Türemiş -Aksaray, Mete Özdemir- Ardahan, Yunus Özyılmaz-Bayburt, Ömer Küçük-Düzce, Zühtü Bahadır Bayraç-Karaman, Ahmet Nalçacıoğlu-Kilis, Ahmet Özgür-Siirt.
Ahmet Özgür - 05.01.2019
İyi Parti, 99 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Dervişoğlu, Aksaray adayının Özhan Türemiş, Ardahan adayının Mete Özdemir, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Düzce adayının Ömer Küçük, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür olduğunu açıkladı.
Ahmet Özgür - 05.01.2019
İyi Parti, 99 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, yaptığı açıklamada 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili çalışmalarında önemli bir aşamaya geldiklerini, CHP ile güç birliği çerçevesinde görüşmelerin devam ettiğini kaydetti. Müsavat Dervişoğlu, gerek parti içi çalışmalarının gerekse işbirliği görüşmelerinin sonuçları ile belirlenen 99 il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının isimlerini paylaştı. İYİ Parti'nin adayları şöyle;  Aksaray adayı Özhan Türemiş Ardahan adayı Mete Özdemir Bayburt adayı Yunus Özyıldırım Düzce adayı Ömer Küçük Karaman adayı Zühtü Bahadır Bayraç  Kilis adayı Ahmet Nalçacıoğlu Siirt adayı Ahmet Özgür olarak açıkladı.
Ahmet Özgür - 16.04.2017
Dha Yurt Seçim Bülteni-9
Görüntü Dökümü ------------------------- Asime Sayar'ın minibüsten indirilmesi Kadının merdivenlere gelmesi Kadının kucakta taşınması Kadının Kaynak ile sohbeti Kadının oy kullanması Kadının listeye parmak basması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 238 MB ==================================================== 7)FELÇLİ HASTA AMBULANSTA OY KULLANDI AFYONKARAHİSAR'da oturan doğuştan felçli 50 yaşındaki Ahmet Özgür, referandumda oyunu 112 ekiplerinin yardımıyla götürüldüğü okulda ambulansın içinde kullandı.
Ahmet Özgür - 16.04.2017
Sandık Felçli Hastanın Ayağına Geldi
Kent merkezinde yaşayan doğuştan felçli olan ve belden aşağısı tutmayan Ahmet Özgür (50) isimli vatandaş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçişi öngören anayasa değişikliği halk oylamasında oyunu 112 Acil Servis ekiplerinin desteği ile kullandı.
Ahmet Özgür - 23.11.2014
Kocaeli'nde Polis Memurunun Trafik Kazasında Hayatını Kaybetmesi
Kocaeli'nin Körfez ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Ahmet Özgür Keskin, memleketi Giresun'da toprağa verildi.
Ahmet Özgür - 22.11.2014
Kocaeli'nde Polis Memuru Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
Alınan bilgiye göre, D-100 karayolunda İstanbul yönüne giden sürücüsü henüz belirlenemeyen 41 H 0151 plakalı otomobil, Tütünçiftlik mevkisinde A.A. idaresindeki 41 B 1609 plakalı tıra arkadan çarptı. Otomobilde bulunan Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ahmet Özgür Keskin, olay yerinde hayatını kaybetti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Özgür Haberleri | Ahmet Özgür Kimdir - Haberler - Ahmet Özgür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Özgür kimdir, hayatı ve biyografisi. TRABZON Koronavirüse yenik düşen doktorun hastane bahçesine büstü yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:51:57. #1.14#

title