Ahmet Mercan Haberleri

Ahmet Mercan haber, Ahmet Mercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Mercan - 25.09.2020
Edebiyat dünyasında Asım Gültekin yad edildi
"Gerçek anlamıyla bir muallimdi" "Bir Dava Adamı: Asım Gültekin" başlıklı yazıyı kaleme alan yazar Murat Güzel, şunları kaydetti: "Asım'ın ömrü boyunca sürdürdüğü çabayı, sadece kitap ve dergi yayıncılığıyla sınırlamak da haksızlık olur elbette. O gerçek anlamıyla bir muallimdi ve muallim olmasının bir neticesi olarak hayatımızdaki güzellikleri çoğaltma peşinde idi. Müslümanların mizah dergisinin olmamasına içerlemişse, ne yapar ne eder mutlaka bir mizah dergisinin çıkarılmasına öncülük ederdi. Cafcaf böyle vücut bulmuştu mesela. Çevresinde toplanan gençlerin yeteneklerine uygun uğraşılar belirleme noktasında da Asım'ın ayrıca mahir olduğunu söylemek mümkün..." Toplam 65 sayfalık dosyada ayrıca İbrahim Demirci'nin "Hoşgeldin Asım", Şakir Kurtulmuş'un "Özgürlüğe Koşarak Gitti Asım", Yıldız Ramazanoğlu'nun Gültekin'in çalışmalarını ele aldığı "Düş Gören Adam", Abdulaziz Tantik'in "Asım Gültekin: Dava Adamının Hatırasının Hatırlattıkları", Hüseyin Akın'ın "Asım Koşuşturan Bir Zihindi", Ahmet Mercan'ın "Beyaz Haberler, İyi İşler ve Tebessüm Sahipsiz Şimdi", Özcan Ünlü'nün "İsmiyle Müsemma Asım", Ömer Karaoğlu'nun "Asım'a.
Ahmet Mercan - 13.08.2020
Balıkesir'de eğitime destek hız kesmeden devam ediyor
Hayırseverler Alpsel Mercan ve Tansel Mercan tarafından Marmara ilçesinde yaptırılacak "Recep Ahmet Mercan İlk ve Ortaokulu" için protokol imzalandı.
Ahmet Mercan - 22.07.2020
Son dakika haberleri: Yazar Asım Gültekin'in vefatı
Yazar Ahmet Mercan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Gültekin'in camiada özgün bir yeri olduğuna işaret ederek, "Onun muadili ya da ona denk bir başka isim hatırlamıyorum.
Ahmet Mercan - 20.07.2020
Herkül'ün mağaraları kapılarını yeniden ziyaretçilere açtı
Ereğli Müze Müdürü Ahmet Mercan, AA muhabirine, müzeler ve ören yerlerinin ardından mağaranın da yeril ve yabancı turiste kapılarını açtığını söyledi.
Ahmet Mercan - 12.06.2020
"Herkül'ün mağaraları" koronavirüs sonrası ziyaretçilerini bekliyor
Ereğli Müze Müdürü Ahmet Mercan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, müzeler ve ören yerlerinin 1 Haziran itibarıyla ziyarete açıldığını ancak özelikle dar mekanların virüs bulaşımında riskli olduğu için ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi.
Ahmet Mercan - 03.07.2019
Bilecik'te eğitim kurumlarında görev değişiklikleri
11 müdür yardımcısı görevlendirildi Okullarda gerçekleşen müdür görevlendirmelerinin yanı sıra, birçok isim ise müdür yardımcısı olarak görevlendirildi. Müdür yardımcısı olarak görevlendirilen isimler ise, Ahmet Mercan sınıf öğretmenliğinden Kozabirlik İlkokulu'na, Ali Ülker İngilizce öğretmenliğinden Pelitözü Ortaokulu'na, Ayşe Gök Köse okul öncesi öğretmenliğinden Bilecik Bahçelievler Anaokulu'na, Erkan Arı sınıf öğretmenliğinden Ertuğrulgazi İlkokulu'na, İbrahim Ayhan sınıf öğretmenliğinden Malhun Hatun İlkokulu'na, İbrahim Özel sınıf öğretmenliğinden Malhun Hatun İlkokulu'na, Mehmet Düzenli sınıf öğretmenliğinden Atatürk İlkokulu'na, Süleyman Çakmak sınıf öğretmenliğinden Pelitözü İlkokulu'na, Şükrü Korkmaz motorlu araçlar teknolojisinden Mesleki Eğitim Merkezi'ne, Tarkan Ünal Tarih öğretmenliğinden 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'ne, Zeynep Büyükyazıcı Tarih öğretmenliğinden 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi'ne müdür yardımcısı olarak görevlendirildi.
Ahmet Mercan - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Sakarya'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ahmet Mercan - 31.12.2018
Sakarya'da Kültür-sanat
Hikayesini Ahmet Mercan'ın yazdığı oyun, 15 Ocak Salı günü saat 20.
Ahmet Mercan - 12.12.2018
Kuran-ı Kerim'in Onarıcı ve Yardımcı Yönlerini Tiyatroyla Anlattılar
İnegöl Belediyesi, Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında; hikayesini Ahmet Mercan'ın yazdığı, İstanbul Sosyal Gelişim Derneği'nin yapımını üstlendiği ve Tiyatro Külliyen'in sahnelediği "En Büyük Haber" isimli yetişkin tiyatro oyununu İnegöllülerle buluşturdu.
Ahmet Mercan - 09.12.2018
Mazlumder İnsan Hakları Gecesi
"Vefa Ödülü" ise yazar Ahmet Mercan ve MAZLUMDER Kurucu Üyesi Mehmet Coşkun'a takdim edildi.
Ahmet Mercan - 22.08.2018
Herkül'ün Üç Başlı Köpeği Yakaladığı Mağaraya Ziyaretçi Akını
Cehennemağzı Mağaraları'nı son 5 yılda, yerli ve yabancı 140 bin kişi ziyaret etti. Ereğli Müze Müdürü Ahmet Mercan, mağaranın bölgenin tanıtımına büyük katkıda bulunduğunu söyledi.
Ahmet Mercan - 08.07.2018
Damat ve Sağdıca "Düğün Eziyeti"
"Bizim düğünlerimiz hem tatlı hem coşkulu hem de acılı geçiyor." diyen Çelik, "Biz yıllarca yaptık sıra bize geldiği için sıramızı savıyoruz. Bu eziyetlerden nasibimizi alıyoruz. Biz geleneğimizi devam ettirmek istiyoruz. Bu adetler her gencin başına gelir. Buralarda sağdıç olmak da zor, benim yaşadıklarımın büyük bölümünü o da yaşıyor." ifadelerini kullandı. Damadın arkadaşı Ahmet Mercan da damada geleneksel eziyetleri yaptıklarını, bahşişlerini de aldıklarını belirterek, bugün damadın başına gelenleri kendisinin de zamanında yaşadığını dile getirdi.
Ahmet Mercan - 17.06.2018
Kütahya'daki Kazada Ölen Aynı Aileden 4 Kişi Toprağa Verildi
Kaza, dün Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 50'nci kilometresindeki Altıntaş ilçesi Özsu Çiftliği önünde meydana geldi. Kavşaktan dönüş yapmak isteyen Osman Mercan yönetimindeki 35 BKZ 43 plakalı otomobile, Ahmet Uygar yönetimindeki 43 SN 666 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın şiddetiyle tarlaya savrulan 35 BKZ 43 plakalı otomobildeki Ahmet Mercan (55), eşi Ümmü (49), gelini Canan (25) ve torunu Ümmühan Mercan (6) olay yerinde öldü.
Ahmet Mercan - 16.06.2018
Kütahya'da Kaza: 4 Ölü, 4 Yaralı
Kaza, saat 16.00 sıralarında Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 50'inci kilometresindeki Altıntaş ilçesi Özsu Çiftliği önündeki kavşakta meydana geldi. Kütahya istikametinden gelerek kavşakta dönüş yapmak isteyen Osman Mercan yönetimindeki 35 BKZ 43 plakalı otomobile, Afyonkarahisar istikametinden gelmekte olan Ahmet Uygar'ın kullandığı 43 SN 666 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın şiddetiyle tarlaya savrulan 35 BKZ 43 plakalı otomobilde bulunan Ahmet Mercan (55), eşi Ümmü Mercan (49), gelini Canan Mercan (25) ve torunu Ümmühan Mercan (6) olay yerinde öldü.
Ahmet Mercan - 16.06.2018
Dha Yurt Bülteni-15
1)CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA' DA  Görüntü Dökümü: -------------------------- Alandan detay görüntü  Güvenlik görevlilerinden detay görüntü  Cumhurbaskanından detay görüntü Katılımcılardan detay görüntü 366 MB /// 3.15" (HD) Haber: Mehmet ÇINAR- Kamera: Emrah GÜL ANTALYA ======================================================== 2)KÜTAHYA'DA KAZA: 4 ÖLÜ, 4 YARALI KÜTAHYA'nın Altıntaş ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 4 kişi öldü, 4 kişi yaralandı. Kaza, saat 16.00 sıralarında Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 50'inci kilometresindeki Altıntaş ilçesi Özsu Çiftliği önündeki kavşakta meydana geldi. Kütahya istikametinden gelerek kavşakta dönüş yapmak isteyen Osman Mercan yönetimindeki 35 BKZ 43 plakalı otomobile, Afyonkarahisar istikametinden gelmekte olan Ahmet Uygar'ın kullandığı 43 SN 666 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın şiddetiyle tarlaya savrulan 35 BKZ 43 plakalı otomobilde bulunan Ahmet Mercan (55), eşi Ümmü Mercan (49), gelini Canan Mercan (25) ve torunu Ümmühan Mercan (6) olay yerinde öldü.
Ahmet Mercan - 17.05.2018
Müzeler Gününe Doğru
Ereğli Müze Müdürü Ahmet Mercan, 18 Mayıs Müzeler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Ahmet Mercan - 09.05.2018
Kars'ta Tiyatro Gösterisi ve Ödül Töreni Düzenlenecek
İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonu'nda 13 Mayıs 2018 Pazar günü saat 14.00'te sahnelenecek olan ve "En Büyük Haber" tiyatrosu, hikayesini Ahmet Mercan'ın yazdığı, İstanbul Sosyal Gelişim Derneği'nin yapımını üstlendiği ve Tiyatro Külliyen tarafından sahnelenen tiyatro gösterisine tüm Karslılar davet edildi.
Ahmet Mercan - 27.04.2018
Zafer Mihri" Albümü Tanıtım Konseri
"Müziğimiz 2000'li yıllardan sonra kesintiye uğradı" Şair Ahmet Mercan "Sensizliğin Harmanı" isimli şiirini okuduktan sonra yaptığı konuşmada, "Bizim müziğimiz 2000'li yıllardan sonra bir kesintiye uğradı ve evsiz kaldı.
Ahmet Mercan - 25.04.2018
Grup Sancaktar'dan Albüm Tanıtım Konseri
Etkinliğe, albüme de katkı sağlayan Eşref Ziya Terzi, Ömer Karaoğlu, Taner Yüncüoğlu, Aykut Kuşkaya, Grup Genç, Mustafa Demirci, Hakan Aykut, Ömer Çelik, Mehmet Ali Aslan, Ammar Acarlıoğlu ve Ahmet Mercan da katılacak.
Ahmet Mercan - 13.04.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak'tan Çiftlik Bank Örneği
'FETÖ ELEBAŞININ YEMEK ARTIĞINI YEMEDİM' Etkin pişmanlıkta bulunan Ahmet Mercan'ın ifadesi hakkında da konuşan Memduh Boydak, "İtirafçılık adı altında iftiracılık yapıyorlar.
Ahmet Mercan - 23.03.2018
7 İklim 3 Sada" İlahi Dinletisi
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Yedi Hilal Derneği Akil Adamlar Heyeti Üyesi Ahmet Mercan'ın da konuşma yaptığı etkinlik, hediye takdimiyle son buldu.
Ahmet Mercan - 08.03.2018
Fetö Üyesi İş Adamına Hapis Cezası
Kayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada yargılanan iş adamı Ahmet Mercan, etkin pişmanlıktan yararlanması nedeniyle ceza indirimi uygulanarak 2 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Ahmet Mercan - 08.03.2018
İtirafçı Fetö Sanığı İş Adamına 2 Yıl 2 Ay Hapis Cezası
KAYSERİ'de FETÖ/PDY davasında terör örgütü üyeliğinden tutuklu yargılanan ve bir önceki duruşmada etkin pişmanlık yasasından yararlanarak tahliye olan iş adamı Ahmet Mercan, 2 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı2'nci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada tutuksuz sanık Ahmet Mercan,...
Ahmet Mercan - 01.03.2018
28 Şubat Darbesi Eyüpsultan'da Konuşuldu
Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi içerisinde yer alan Musahib Hayali Said Efendi Salonu'nda düzenlenen panelin moderatörlüğünü gazeteci Ekrem Kızıltaş yaptı. AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, yazar Celal Tahir ve yazar Ahmet Mercan da panelde birer sunum gerçekleştirdi.
Ahmet Mercan - 01.03.2018
28 Şubat Darbesi Eyüpsultan'da Konuşuldu
Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi içerisinde yer alan Musahib Hayali Said Efendi Salonu'nda düzenlenen panelin moderatörlüğünü gazeteci Ekrem Kızıltaş yaptı. AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, yazar Celal Tahir ve yazar Ahmet Mercan da panelde birer sunum gerçekleştirdi.
Ahmet Mercan - 28.02.2018
28 Şubat ve Darbeler Döneminin Sonu" Paneli
Eyüp Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen panelin moderatörlüğünü gazeteci Ekrem Kızıltaş yaparken, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü, yazarlar Celal Tahir ve Ahmet Mercan da sunum gerçekleştirdi.
Ahmet Mercan - 16.02.2018
Sinema Söyleşileri" Etkinliği
Yazar Ahmet Mercan, Hollywood sinemasının ideolojik bir yapıya dayandığını belirterek, "Bilinçaltına efektlerle, prodüksiyonun gücüyle 'ABD ile baş edilemez.' derler.
Ahmet Mercan - 20.01.2018
Tiyatro Külliyen İki Oyunla Seyirci Karşısına Çıkacak
Kuran'ın anlaşılmasına yönelik farkındalık oluşturmayı amaçlayan oyunu Ahmet Mercan kaleme aldı.
Ahmet Mercan - 18.01.2018
Fetö Elebaşının Artık Yemeğini Yediler"
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanık iş adamı Ahmet Mercan ve avukatı hazır bulundu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Mercan Haberleri | Ahmet Mercan Kimdir - Haberler - Ahmet Mercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Mercan kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Tüketici ucuz balık beklemesin'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:03:40. #1.15#

title