AHMET KENAN TANRIKULU HABERLERİ

Ahmet Kenan Tanrıkulu haber, Ahmet Kenan Tanrıkulu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kenan Tanrıkulu

Ahmet Kenan Tanrıkulu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 17.5.1958

Ahmet Kenan Tanrıkulu Kimdir ?

17 Mayıs 1958 tarihinde Osman Necati ve Melahat Tanrıkulu çiftinin çocuğu olarak doğdu. İlk ve orta öğrenimini babasının memuriyeti dolayısıyla Anadolu‘nun çeşitli illerinde sürdürüp Burdur Lisesi‘nden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 15.05.2018
TBMM Genel Kurulu
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, Türkiye'nin bağcılık alanında 6 bin yıllık bir tarihi olduğunu ve bu alanda dünyanın önemli ülkeleri arasında bulunduğunu belirtti.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı'nın MYK'deki yerini koruduğu kurultayda, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal liste dışı kaldı.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Edip Semih Yalçın, Ruhsar Demirel, Emin Haluk Ayhan, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, MHP Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı MYK'deki yerini korurken, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal yeni MYK listesinde yer almadı.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 04.03.2018
MHP'li Tanrıkulu: Koalisyon ile İttifak Ayrı Konulardır
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, 'koalisyon' ve 'ittifak'ın farklı konular olduğunu belirterek, CHP-HDP-İP ve SP'nin gizli toplantılarla ittifak arayışlarında olduğunu öne sürdü.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 22.02.2018
TBMM Bağcılık ve Üzüm Araştırma Komisyonu
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu da haksız bir şekilde komisyonun çalışmalarını karalamaya yönelik bir açıklama yapılmışsa komisyon olarak tepki gösterilmesi gerektiğini bildirdi.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 18.02.2018
Gündem / 18 Şubat 2018
ÖZEL HABER 1- Hazine, ilk 2 ayda piyasaları rahatlattı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "Hükümetin aldığı tedbirlerin de etkisiyle Hazine, 2018 yılına iç borç çevirme oranını yüzde 100'ün altına indirerek ve piyasaları rahatlatarak başladı. Yabancı yatırımcılar ilk 5 haftalık dönemde 1,5 milyar dolarlık tahvil satın aldı" "Hem iç borç çevirme oranlarının düştüğü, hem de yabancı yatırımcıların ilgisinin devam ettiği bu dönemde Hazine'nin borçlanma stratejisi, faiz oranlarını da olumlu etkiliyor" "Tek Hazine Hesabı'nın genişletilmesiyle de Hazine çok daha güçlü bir nakit rezervini yönetmeye başlayacak" (Zeynep Akyıl-Ankara) 2- Terör mağduru ailelere devlet şefkati Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Suriye'nin Afrin bölgesindeki PYD/PKK'lı teröristlerce sınır hattındaki yerleşim yerlerine düzenlenen roketli ve havanlı saldırılarda ev ve iş yerleri zarar gören sivillere maddi-manevi destek sağlıyor Bakan Fatma Betül Sayan Kaya: "Roketlerden zarar gören evlerin kapıları, camları tamir ediliyor ve ailelerimizin tüm ihtiyaçları ivedilikle gideriliyor. Vatandaşlarımızın yanındayız, aileleri, bize şehitlerimizin emanetidir" "Aile ve Sosyal Destek Programı personelimiz, bu olaydan etkilenen Kilis ve Hatay'daki tüm ailelerimize ulaşıyor ve psikososyal destek veriyor" (Rıdvan Korkulutaş-Kilis) 3- Anayasa kitapçığı krizinin üzerinden 17 yıl geçti Dönemin Sanayi ve Ticaret Bakanı Ahmet Kenan Tanrıkulu: "Kasım 2000'den Şubat 2001'e giden dönemde, ülke olarak aynı bugünlerde olduğu gibi yine finansal anlamda operasyona tabi tutulmaya çalışıldık.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 18.01.2018
Üzüm Üreticilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Toplandı
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, üreticilerin yanı sıra kooperatifler, ticaret borsaları, ihracatçı birlikleri, ilgili bakanlıklar ve kamu kurumları, akademisyenler ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmeler gerçekleştirilmesini ve buna ilişkin bir takvim ortaya konulmasını talep etti.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 13.01.2018
Meclis Araştırma Komisyonuna Üye Seçimi
Üyeler ise AK Parti milletvekilleri Şahin Tin (Denizli), Canan Candemir Çelik (Gaziantep), Ahmet Tan (Kütahya), Erdoğan Özegen (Niğde) ve Celil Göçer (Tokat), CHP milletvekilleri Orhan Sarıbal (Bursa), Okan Gaytancıoğlu (Edirne), Kamil Okyay Sındır (İzmir) ve Mazlum Nurlu (Manisa), HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan ve MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu'dan oluşuyor.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 19.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, "Sanayide gerçekleşen son büyüme rakamlarını yeterli bulursak, geleceğe dair hedeflerimiz, enflasyon hedeflerindeki gibi kağıt üzerinde kalacak.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 19.12.2017
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Bütçeler üzerinde ilk sözü, MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu aldı.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 18.11.2017
MHP Bursa Teşkilatları Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı
Baraj konusunun tartışılması gerektiğini vurgulayan Durmaz, şöyle devam etti: "Kaldı ki bizim dışımızdaki bütün partiler, barajın düşürülmesinde ittifak halinde. Onlar söylediğinde herhangi bir şey sormayan art niyetli birtakım çevreler, sayın genel başkanımız ifade ettiğinde bunu 'MHP'nin baraj sorunu mu var?' şeklinde bir algı operasyonuna çevirmek istemişlerdir. Asla böyle bir şey söz konusu değil. Zaten her seçimden önce bize bu söyleniyordu, biz de her seçimde onları mahcup ediyorduk. Bu sefer de ziyadesiyle mahcup edeceğiz." "Kabul edilebilecek bir olay değil" MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu ise NATO tatbikatındaki Atatürk ve Erdoğan düşmanlığı skandalına değindi.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 08.11.2017
Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı
TBMM Çevre Komisyonunda, Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı'nın "amaca ilişkin" birinci maddesi kabul edildi.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 19.10.2017
Helal Akreditasyon Kurumu Kuruluyor
MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu da dünyada pek çok kuruluşun helal ürün sertifikası verdiğini ama bunların arasında henüz bir uluslararası standardın sağlanamadığına dikkati çekti.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 12.10.2017
TBMM Genel Kurulu
Öneri üzerinde söz alan MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, sanayi politikalarının önemine, bu alandaki sorunların giderilmesinin Türkiye'nin öncelikli adımlarından biri olması gerektiğine işaret etti.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 02.09.2017
MHP'li Tanrıkulu, İzmir'de Gündemi Değerlendirdi
MHP İzmir İl Teşkilatı'nın bayramlaşma törenine katılan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, ekonomiden dış politikaya, belediyenin faaliyetlerine kadar her alanda değerlendirmelerde bulundu, eleştiriler getirdi.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 02.09.2017
Dha Yurt Bülteni-12
-Şennur Sarıbaş'ın konuşması -Şennur Sarıbaş'tan detaylar Süre: (6.09) Boyut: (196 MB) Haber-Kamera: Durmuş SEVİNDİK/ZONGULDAK, ==================================================== 3)MHP'Lİ TANRIKULU, İZMİR'DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ MHP İzmir İl Teşkilatı'nın bayramlaşma törenine katılan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, ekonomiden dış politikaya, belediyenin faaliyetlerine kadar her alanda değerlendirmelerde bulundu, eleştiriler getirdi.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 02.09.2017
MHP İzmir Teşkilatı'nda Bayramlaşma
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, "Milliyetçi Hareket Partisi için siyasi polemik yaratmak isteyen, siyasette kavga ve kutuplaşma arayışında olan kim varsa, art niyetlidir ve dikkatle izlenmelidir diyoruz.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 09.07.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, günün birlik ve beraberlik günü olduğunu belirterek, "Ülkemiz özellikle 2016 yılının ikinci yarısından itibaren çok ciddi anlamda iç ve dış siyasi krizler yaşanmıştır.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 08.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 10
Görüntü Dökümü ------------------------ Zanlıların polis aracından indirilmesi Adli Tıp Birimi'ne girdirilmeleri (Güvenlik Kamerası) Akaryakıt istasyonunun marketindeki kavganın görüntüsü Haber-Kamera: Çağlar ÖZTÜRK/ADANA, ==================================== MHP'li Tanrıkulu'dan CHP'ye eleştiri MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü' adı altında HDP ile kol kola yürüdüğünü öne sürdü.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 08.07.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki olarak başlattığı yürüyüşe ilişkin, "Gerçekler şimdi Kırkağaç kavunu gibi ortaya çıkmış ve saplar daha da netleşmeye başlamıştır.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 26.06.2017
MHP'li Tanrıkulu: Hükümet Bizim Çizgimize Geldi
MHP İzmir il teşkilatında bayramlaşma töreni yapıldı. Partililerle bayramlaşan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, hükümetin dış politika ve terörle mücadelede, MHP'nin politika çizgisine geldiğini öne sürerken, "Türkiye nasıl 16 Nisan itibariyle bölündüyse, demek ki saflar netleşmeye başlamış gözüküyor.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 26.06.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Görüntü Dökümü -------------------- -  Haber-Kamera: Behçet DALMAZ / HAKKARİ, -  ========================================== MHP'li Tanrıkulu: Hükümet bizim çizgimize geldi MHP İzmir il teşkilatında bayramlaşma töreni yapıldı. Partililerle bayramlaşan Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, hükümetin dış politika ve terörle mücadelede, MHP'nin politika çizgisine geldiğini söyleyip, "Türkiye nasıl 16 Nisan itibariyle bölündüyse, demek ki saflar netleşmeye başlamış gözüküyor.
Ahmet Kenan Tanrıkulu - 26.06.2017
MHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, "Şehitlerimizin gelmemesi adına ve şehitlerimizin kanının son damlasına kadar intikamı alınsın diye hükümeti birtakım uygulamalarda özellikle dış politika, strateji ve askeri konularda destekliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Kenan Tanrıkulu Haberleri | Ahmet Kenan Tanrıkulu Kimdir - Haberler - Ahmet Kenan Tanrıkulu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kenan Tanrıkulu kimdir, hayatı ve biyografisi. Üzüm Salkımı Yarıya Düştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 13:30:33. #1.13#

title