Ahmet Çakıroğlu Haberleri

Ahmet Çakıroğlu haber, Ahmet Çakıroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Çakıroğlu - 02.10.2018
Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi"
Kızılcahamam İmam Hatip Ortaokulu'nda bazı öğrenciler, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün "Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi" kapsamında hem öğrenimlerine devam ediyor hem de hafızlık yapıyorlar. Okul müdürü Ahmet Çakıroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, proje kapsamında İlçe Müftülüğüne bağlı Akyüzler Kur'an Kursu ve Hafız Hasan Akkuş Kız Kur'an Kursu ile işbirliği halinde 78 öğrencinin hafızlık yaptığını, aynı zamanda ortaokulda okuduğunu belirtti.
Ahmet Çakıroğlu - 01.10.2018
Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi
İmam hatip ortaokulunda bazı öğrencilerin Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi kapsamında hem ortaokul okuyup hem de hafızlık yaptıklarını belirten Kızılcahamam İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet Çakıroğlu, "Proje kapsamında ilçe müftülüğüne bağlı Akyüzler Kur’an Kursu ve Hafız Hasan Akkuş...
Ahmet Çakıroğlu - 05.07.2018
Uluslararası Organ Nakli Kongresi Sona Erdi
Türkiye Organ Nakli Vakfı (TONV) Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Çakıroğlu, TONV Yönetim Kurulu Üyesi Yrd.
Ahmet Çakıroğlu - 01.07.2018
Uluslararası Organ Nakli Kongresi
TONV Başkan Yardımcısı Ahmet Çakıroğlu da kongrenin diğer ülkelerde organ nakli ile ilgili yapılan çalışmalardan haberdar olma açısından önemli olduğunu kaydetti.
Ahmet Çakıroğlu - 29.12.2017
Ankara'da Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması
Birinci olan Dalaz'a, katılım belgesi, kupa, madalya, saat, satranç takımı ve çeşitli hediyeler, İmam Hatip Ortaokul Müdürü Ahmet Çakıroğlu tarafından verildi.
Ahmet Çakıroğlu - 19.12.2017
İzmir'de Okul Müdürünün Öldürülmesi
Grup adına açıklama yapan okul müdürü Ahmet Çakıroğlu, İzmir'in Ödemiş ilçesi Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Kökmen'in iki öğrencinin silahlı saldırısı sonucu şehit olduğunu hatırlattı.
Ahmet Çakıroğlu - 05.12.2017
Kızılcahamam'da Mevlid-i Nebi Programı Düzenledi
Program okul müdürü Ahmet Çakıroğlu'nun konuşmasının ardından öğrencilerin hazırladıkları gösterilerle son buldu.
Ahmet Çakıroğlu - 07.11.2017
Beş Bacaklı Buzağı Görenleri Şaşırtıyor
Buzağı hakkında bilgi veren Veteriner Hekim Ahmet Çakıroğlu, bu olayın bir doğum anomalisi olduğunu dile getirdi.
Ahmet Çakıroğlu - 09.09.2017
Dünya Organ Nakli Kongresi'nde En Fazla Bildiriyi Türkiye Sundu"
Organ Nakli Vakfı Başkan Yardımcısı Dr. Ahmet Çakıroğlu da organ bağışı oranlarının artırılabilmesi için yapılacakların çok aşamalı olduğunu ifade ederek, burada en önemli görevin Sağlık Bakanlığına düştüğünü söyledi.
Ahmet Çakıroğlu - 21.05.2017
Mazlum-Der 13. Olağan Genel Kurulu
MAZLUM-DER'in Genel Kurul Toplantısına Anadolu Platformu Genel Başkanı Turgay Aldemir, Doğu Türkistan Maarif ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri Abdulahad Abdurahman, İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı İbrahim Bahar, Aksa Eğitim ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Ahmet Çakıroğlu, Özgün İrade dergisinin sahibi ve yazarı Davut Güler, Köklü Değişim Dergisi İstanbul Temsilcisi Osman Yıldız da katıldı.
Ahmet Çakıroğlu - 21.11.2016
Bayramiç Ziraat Odası İstanbul'da Fiyat Araştırması Yaptı
Çalışmada, ürün değerlendirmesi yapan katılımcıların ambalaj, paketleme ve sınıflama konularında tüketicinin görüşlerinin alındığını da ifade eden Pehlivan, şunları kaydetti: "Oda olarak her zaman üreticimizin yanında olduk fakat her şey üretmekle bitmiyor. Üretici olarak bizler de kendimizi yenilemek, geliştirmek zorundayız. Ürünlerimizi pazarlayabilmek adına yenilikleri görmek, tüketicinin talepleri doğrultusunda ürün yetiştirmek ve paketleme yapmak zorundayız. Üreticinin öncelikle paketleme yapmaya bir an önce geçmesi, boylamanın mutlaka yapılması tüketicinin tercihi açısından çok önemli olduğunu tespit ettik. Üreticinin ürününü değerinde satabilmesi için üreticin de değişmesi gerektiği konusunda fikir birliğine vardık." Çalışmaya, Bayramiç Ziraat Odası Meclis Başkanı Ahmet Çakıroğlu, Evciler Kooperatif Başkanı Bekir Bekret, Kooperatif Başkan Yardımcısı Feridun Karakaya, Kooperatif Muhasip üyesi Mehmet Ataç ile çiftçiler İsmail Balaban ve Şükrü Yılmaz katıldı.
Ahmet Çakıroğlu - 04.01.2016
İstanbul'da Kadavradan Organ Bağışı Arttı"
Türkiye'de canlı vericiden yapılan nakil oranının yüzde 80, kadavradan ise yüzde 20 olmasının üzücü olduğunu dile getiren Demirel, şunları kaydetti: "Rakamların 100'ün üzerine çıkması elbette ki mutluluk verici. Ama İstanbul bölgesindeki hedefimiz yılda 250 donörün üzerine çıkmak. Ne kadar çok bir arada olur, ne kadar çok zincirin halkalarını bir arada tutarsak hedefimize ulaşmamız o kadar kolay olur. Bu ivmede devam ettiğimiz takdirde 2017- 2018 yılında hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz. 2015'te hastanelerde yaklaşık 32 bin, yoğun bakımlarda ise 17 bin kişi hayatını kaybetmiş. Avrupa ortalamasında yoğun bakımda hayatını kaybeden 100 hastadan 10'u beyin ölümüdür. İstanbul'daki potansiyel beyin ölümü sayısı, en iyimser tabloyla bin 200 civarında. Yine yüzde 25 bağış oranını düşündüğümüzde 300- 400 kadavradan, 1000'e yakın organ nakli yapılmış olur. Diğer bölgelerin de katılımıyla 2020'li yıllarda İspanya gibi 700 kişilik bekleme listesi gibi bir listeye ulaşabiliriz. Oysa ki şu anda tüm Türkiye'deki 2015 yılı toplam donör sayısı 460." "Hedefimiz bağışları 5 kat artırmak" Acıbadem Üniversitesi Organ Nakli Koordinatörü Dr. Ahmet Çakıroğlu da İstanbul bölgesinden bu yıl ilk defa 100'ün üzerinde kadavra çıkmasının önemli bir gelişme olduğuna değinerek, şu ifadeleri kullandı: "Hedefimiz bu rakamların çok daha üzerinde.
Ahmet Çakıroğlu - 14.04.2014
Asıad: Türk Okulları, Türkiye'nin Başarısı
Gana ziyaretine ASIAD Makine Otomotiv Komitesi üyeleri Necdet Büger, Zihni Sadegönül, Bülent Acar, Nural Özçöllü, Onur Güleç ve Ahmet Çakıroğlu da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Çakıroğlu Haberleri | Ahmet Çakıroğlu Kimdir - Haberler - Ahmet Çakıroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Çakıroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 17:49:51. #1.15#
title