Ahmet Alagöz Haberleri

Ahmet Alagöz haber, Ahmet Alagöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Alagöz 9.7.2020
Adıyaman'da hayırsever iş insanı mesleki eğitim merkezi yaptıracak
Törene, Besni Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Belediye Başkanı Eyüp Mehmet Emre, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel de katıldı.
Ahmet Alagöz 9.7.2020
Adıyaman'da eğitime hayırsever desteği
Vali Mahmut Çuhadar, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık ile okulların yapılacağı arazide incelemelerde bulundu.
Ahmet Alagöz 7.7.2020
Meslek lisesi öğretmenlerinin ürettiği "temassız" el dezenfektan cihazına yoğun ilgi
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, meslek liselerinin Kovid-19 salgını sürecinde olağanüstü gayret gösterdiğini söyledi.
Ahmet Alagöz 28.4.2020
Meslek lisesinden sağlık çalışanları için entübasyon kabini üretimi
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, koronavirüsle mücadele kapsamında dezenfektan, siperlik ve tek kullanımlık maske ürettiklerini hatırlattı.
Ahmet Alagöz 9.4.2020
Adıyaman'da Kovid-19 tedbileri
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 100 öğretmenin Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yaptığını söyledi.
Ahmet Alagöz 7.4.2020
Meslek lisesinin gönüllü öğretmenleri cerrahi maske üretiyor
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınına karşı sağlık çalışanlarının kullanması amacıyla maske üretimine başladıklarını belirtti.
Ahmet Alagöz 1.4.2020
Yurttan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Adıyaman ve Kahramanmaraş Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, "Milli Dayanışma Kampanyası"na bir aylık maaşını bağışladığını duyurdu.
Ahmet Alagöz: Besni'de maske üretimi başladıAhmet Alagöz 31.3.2020
Ahmet Alagöz: Besni'de maske üretimi başladıAhmet Alagöz 31.3.2020
Ahmet Alagöz 11.3.2020
Lise öğrencileri tarafından üretilen dezenfektan ile okullar korona virüsüne karşı ilaçlanmaya...
Lise öğrencileri tarafından üretilen dezenfektan ile okullar korona virüsüne karşı ilaçlanmaya başladı ADIYAMAN - Lise öğrencileri tarafından üretilen dezenfektan ile Adıyaman'da okullar Korona Virüsüne karşı temizleniyor. Türkiye'de korona Virüsünün ortaya çıkmasıyla özellikle okulların dezenfekte edilmesiyle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı eylem planı hazırladı. Türkiye'de 38 ilde bulunan okullarda dezenfektan üretimi yapılıyor. Bu iller arasında bulunan Adıyaman'da ise dezenfektan üretimini Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapıyor. Okulun kimya laboratuvarında kimyager ve öğretmenler gözetiminde lise öğrencileri tarafından üretilen dezenfektanlar Adıyaman'da ki okulların Korono Virüsüne karşı temizliğinde kullanılmaya başladı. Dezenfekten Saf su, sodyum hipo klorit, izopropil alkol ve çeşitli dezenfekte edici kimyasal maddelerden üretiliyor. Okulun günlük 6-8 ton arasındaki üretim kapasitesi Korona Virüsüne karşı iki katına çıkartıldı. Adıyaman'da 810 okulda ki 6 bin 705 derslik ve okulların diğer bölümleri bu dezenfektan ile ilaçlanacak. Okulların görevlileri üretilen dezenfektanları alarak okullarını ilaçlamaya başladı. Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, kimya laboratuvarına gelerek Okul Müdürü Mehmet Küçükten bilgi aldı.
Ahmet Alagöz 21.2.2020
Adıyaman'da otobüs kazalarının önlenmesi yönelik toplantı
Toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Reşit Bilgin, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve otobüs firmalarının temsilcileri katıldı.
Ahmet Alagöz 6.2.2020
Adıyaman'da sütten zehirlendikleri iddiasıyla 4 öğrenci hastaneye kaldırıldı
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gıda zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altına alınan öğrencilerin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.
Ahmet Alagöz 23.1.2020
"Yiğit Ali" ismi 24 derslikli okulda yaşatılacak
İmza protokolünde İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz de hazır bulundu.
Ahmet Alagöz: Doğu Anadolu'da karne heyecanıAhmet Alagöz 17.1.2020
Ahmet Alagöz: Ağrı'da karne heyecanıAhmet Alagöz 17.1.2020
Ahmet Alagöz: Okullarda karne heyecanıAhmet Alagöz 17.1.2020
Şu an buradasınız: Ahmet Alagöz Haberleri | Ahmet Alagöz Kimdir - Haberler - Ahmet Alagöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Alagöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Hayırsever İşadamından Besni'ye 4 derslikli mesleki eğitim merkezi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 07:40:12. #1.14#
title