AFİF DEMİRKIRAN HABERLERİ

Afif Demirkıran haber, Afif Demirkıran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Afif Demirkıran

Afif Demirkıran

Doğum Yeri Siirt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1952

Afif Demirkıran Kimdir ?

1 Ocak 1952'de Siirt Kurtalan'da doğdu. Babasının adı M. Şerif, annesinin adı Hanife' dir. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi' ni bitirdi. İngiltere Leeds Üniversitesi' nde yüksek lisans eğitimi yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Afif Demirkıran - 10.09.2021
Numan Kurtulmuş başkanlığındaki AK Parti heyeti Özbekistan'a gidiyor
Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş başkanlığındaki AK Parti heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Efkan Ala, Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran ile Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Ömer Serdar bulunuyor.
Afif Demirkıran - 25.11.2020
AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Demirkıran, "Asya Siyasi Partiler Uluslararası Konferansı"na katıldı
AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran, Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ zaferine ilişkin "Türkiye, ateşkes sonrası kurulacak mekanizmanın bölgede kalıcı barış ve istikrara yol açacağını umuyor.
Afif Demirkıran - 12.03.2020
Turkcell'de yeni YKB Bülent Aksu oldu
Turkcell tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, yeni yönetim kurulu başkanının Bülent Aksu olduğu duyuruldu. Duyuruda yeni yönetim ve denetim komiteleri de açıklandı. Yönetim kuruluna daha önce bu görevde bulunmayan Afif Demirkıran, Nail Olpak ve Tahsin Yazar da atandı.
Afif Demirkıran - 05.03.2020
SPK haftalık bülteni
Kurul ayrıca Turkcell İletişim Hizmetlerine bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak Nail Olpak, Afif Demirkıran ve Tahsin Yazar'ın atanmasını, yönetim kurulu üyeliğine atanan kişilerin, yerlerine şirket genel kurulunca mevzuata uygun bağımsız üyeler seçilinceye veya yerlerine kurulca başka bağımsız üyeler atanıncaya kadar görev yapmalarını kararlaştırdı.
Afif Demirkıran - 17.05.2019
Almanya'da Uluslararası Demokratlar Birliği İftarı
İftara UID Genel Başkanı Bülent Bilgi, Türkiye'nin Köln Başkonsolosu Ceyhun Erciyes, Essen Başkonsolosu Şener Cebeci, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran ve AK Parti Berlin Temsilcisi Meryem Göka'nın yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Afif Demirkıran - 23.09.2018
AK Parti Siirt Milletvekili Ören, Oğlunu Evlendirdi
Törene AK Parti Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Fırat da katıldı.
Afif Demirkıran - 23.09.2018
Siirt'teki "Işık Hadisesi" İlgiyle İzlendi
Programa, AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, AK Parti Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Afif Demirkıran, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Fırat da izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Afif Demirkıran Haberleri | Afif Demirkıran Kimdir - Haberler - Afif Demirkıran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Afif Demirkıran kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Özbekistan Başbakan Yardımcısı Umurzakov il
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:54:29. #1.14#

title