Adobe Systems Haberleri

Adobe Systems haber, Adobe Systems son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adobe Systems - 7.4.2016
Veri Hırsızlığıyla 3,5 Yılda 3,7 Milyar Kayıt Çalındı
Söz konusu sürede en yüksek veri hırsızlığının yaşandığı olaylar arasında; "Alibaba'dan 300 milyon verinin", "eBay'dan 145 milyon verinin", "191 milyon ABD seçmen kaydının" ve "152 milyon Adobe Systems kaydının" çalınması gösteriliyor.
Adobe Systems - 6.3.2013
Adobe Photoshop'un Gücünü Telefonlara Taşıyor
Adobe Systems, Adobe Photoshop Touch ürününün iPhone, iPod Touch ve Android akıllı telefonlarla yönelik yeni bir sürümünün pazara sunulduğunu duyurdu.
Adobe Systems - 27.2.2013
Adobe Emea Başkan Yardımcısı Mark Phıbbs Oldu
Adobe Systems'ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Pazarlama Başkan Yardımcılığı görevine Mark Phibbs getirildi.
Adobe Systems - 17.2.2013
Bulutta yaratıcılık dönemi!
Adobe Creative Cloud, 15 Şubat Cuma günü Ortaköy Banyan Restoran'da, Adobe Systems Rusya, Türkiye ve Ortadoğu Bölge Müdürü Arseny Tarasov'un da katılımı ile gerçekleştirilen lansman yemeği ile kamuoyuna duyuruldu.
Adobe Systems - 15.2.2013
Adobe Creatıve Cloud ile Bulutta Yaratıcılık Dönemi Başlıyor
Adobe'nin bulut bilişim çözümü Adobe Creative Cloud, birbirinden farklı iş akışlarını, kullanımı kolay ve doğal tek bir deneyime dönüştürüyor. Adobe Creative Cloud ile Adobe, yaratıcıların işlerini kolaylaştıran çözümlerini tüm lokasyon ve cihazlardan kolayca erişilebilecek şekilde kullanıcılarına ulaştırıyor. Adobe Creative Cloud ile kullanıcılar, Adobe'nin yeni ürün, servis ve güncellemelerinden de herkesten önce en hızlı şekilde yararlanabilecek. Adobe Creative Cloud, 15 Şubat Cuma günü Ortaköy Banyan Restoran'da, Adobe Systems Rusya, Türkiye ve Ortadoğu Bölge Müdürü Arseny Tarasov'un da katılımı ile gerçekleştirilen lansman yemeği ile kamuoyuna duyuruldu.
Adobe Systems - 6.2.2013
Adobe'nin Yeni Ofisi Görüntüsü ve Tasarımıyla Göz Kamaştırıyor
Tasarım ve yaratıcılık dünyasının en önde gelen teknoloji firması Adobe Systems, ABD Utah'ta bulunan ve 2012'nin sonuna doğru açılan yeni ofisine; tasarım ve yaratıcılıkla şekillenen kimliğini yansıttı.
Adobe Systems - 20.12.2012
Kodak'ın Patentleri 525 Milyon Dolara Satılacak
Adobe Systems Incorporated HTC Corporation Facebook, Inc.
Adobe Systems - 1.10.2012
Adobe Acrobat XI ile Ofis Hayatı Artık Çok Daha Kolay
Adobe® Systems Incorporated, doküman yönetiminde karşılaşılan zorlukları aşmaya yardımcı olacak yeni ve güçlü bir çözüm olan Adobe Acrobat® XI'i piyasaya sürdü.
Adobe Systems - 29.9.2012
Adobe Liderler Arasında
Adobe, başarılı bir dijital pazarlama stratejisinin bir parçası olarak web içeriği yönetiminin anahtar rolünü vurgulayan Gartner'ın "Web İçeriği Yönetimi Magic Quadrant 2012" raporunda lider kuruluşlar arasında gösterildi. Adobe Systems Incorporated, Gartner Inc.
Adobe Systems - 20.9.2012
Adobe'nin Karı Arttı
Yazılım şirketi Adobe Systems, mali yılının üçüncü çeyreğinde Wall Street beklentilerini yakalayarak yüksek kar ve ciro açıkladı.
Adobe Systems - 6.9.2012
Dijital ve Teknoloji Dünyasının Kalbi İstanbul'da Atacak
İlk gününde kapılarını Sosyal Medya, Mobil ve Dijital Yaratıcılık Akımları ile açacak olan konferansın ikinci gününde ise Pazarlama & Reklam, Video, İnovasyon ve Oyunlaştırma (Gamification) Akımları ele alınacak. Konuşmacılar arasında, Facebook EMEA Direktörü Diego Oliva, Bwin Eş CEO'su Norbert Teufelberger, OMD EMEA Başkanı Nikki Mendonca, Intel Labs Başkan Yardımcısı Prof. Martin Curley, LBi Baş Kreatif Görevlisi Chris Clarke, IBM Social Business Evangelism Başkan Yardımcısı Sandy Carter, Mozilla Kurucu ve Başkanı Tristan Nitot, Adobe Systems, Inc.
Adobe Systems - 1.2.2012
Ukrayna Cumhurbaşkanlığı ve İçişleri Bakanlığı'nın Siteleri Hacklendi
Ex.ua paylaşım sitesi; Adobe Systems, Gpaphisoft ve 1+1 TV kanalı tarafından mahkemeye verilmişti.
Adobe Systems - 12.1.2012
Davos Geldi Çattı: "Yeni Hegemonların Yükselişi" Tartışılacak
-DÜNYANIN 16'NCI EKONOMİSİNDEN SADECE BİR FİRMA "SPONSOR"- Toplantılara ciroları itibarıyla dünyanın önemli firmalarından 109'u stratejik ortak yani sponsor oldu. Doğuş Grubu 109 firma arasındaki tek Türk firması oldu. Dünya Ekonomik Forumu'nun stratejik ortağı müslüman ülke firma ve kurumları arasında ise Abraaj Capital, Bahrain Economic and Development Board, Bahrain Mumtalakat Holding Co., National Bank of Kuwait, Saudi Basic Industries Corporation (SABIC), Olayan Group, Vision3 bulunuyor. Dünya Ekonomik Forumu'na destek veren şirketler şöyle: "ABB, Abraaj Capital, Accel Partners, Accenture, Adecco Group, Adobe Systems Incorporated, Aetna, Agility, Alcatel-Lucent, Alcoa, Apax Partners, ArcelorMittal, AUDI AG, Bahrain Economic Development Board, Bahrain Mumtalakat Holding Company, Bain & Company, Bank of America, Barclays Basic Element, Bill & Melinda Gates Foundation, Bombardier, Booz & Company, BP Plc, BT, Burda Media, CA Technologies, Chevron, Cisco, Citi, Clayton, Dubilier & Rice, LLC, Clifford Chance, Credit Suisse, Deloitte, Deutsche Bank, Deutsche Post DHL, Doğuş Grup, DuPont, Ernst & Young, Eskom Holdings SOC Limited, Fluor Corporation, GDF SUEZ, GE, Goldman Sachs, Google, Hanwha Group, HCL Technologies Ltd, Heidrick & Struggles, Hewlett-Packard Company, HSBC, Huawei Technologies, IHS, Infosys, Intel Corporation, JPMorgan Chase & Co.
Adobe Systems - 14.5.2011
Adobe'dan Türkiye'ye Büyük İndirim!
Adobe Systems bugün yaptığı açıklamada yeni Adobe Creative Suite 5.
Adobe Systems - 13.4.2011
Adobe, Creative Suite 5. 5 Ürün Ailesini Tanıttı
Adobe Systems Incorporated, yaptığı açıklamada yeni Adobe Creative Suite 5.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adobe Systems Haberleri | Adobe Systems Haber - Haberler - Adobe Systems haberleri, son dakika adobe systems haber ve gelişmeleri burada. Veri Hırsızlığıyla 3,5 Yılda 3,7 Milyar Kayıt Çalındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 19:10:17. #1.14#
title