ADNAN SEZGİN HABERLERİ

Adnan Sezgin haber, Adnan Sezgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Sezgin

Adnan Sezgin

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 28.1.1954

Adnan Sezgin Kimdir ?

Adnan Sezgin,28 Ocak 1954, Malatya, Türk eski futbolcu, iş adamı ve futbol yöneticisi. Profesyonel futbol kariyerine Petrol Ofisi'nde başlayan Adnan Sezgin, bu takımın ardından MKE Ankaragücü ve Adana Demirspor formaları giydikten sonra Kuzey Amerika Futbol Ligi takımlarından San Jose Earthquakes'a transfer olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Adnan Sezgin - 29.07.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Bakü'den ayrıldı
Şentop ile TBMM İdare Amiri, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye-Pakistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Ali Şahin, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Şamil Ayrım, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mihrimah Belma Satır, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ve TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu da İstanbul'a gitti.
Adnan Sezgin - 08.07.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, "Çorlu tren kazası", AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, "Srebrenitsa soykırımının 26'ncı yılı", İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ise "Aydın'ın sorunları" ile ilgili gündem dışı konuşma yaptı.
Adnan Sezgin - 04.03.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Kılıç ve beraberindeki heyetle görüştü
Kılıç'a ziyareti sırasında, AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir??, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin? ile Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri eşlik etti.
Adnan Sezgin - 29.01.2021
TBMM Genel Kurulunda İngiltere'nin Türkiye ile serbest ticaret anlaşmasını düzenleyen kanun teklifi kabul edildi
Görüşmelerden Kanun tekliflerinin görüşmeleri sırasında söz alan İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Birleşik Krallık'la imzalanan Serbest Ticaret Anlaşması'nı desteklediklerini dile getirdi.
Adnan Sezgin - 26.01.2021
TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi'ndeki görev süresi bir yıl daha uzatıldı
İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, deniz haydutluğunun deniz yolu taşımacılığı için ciddi bir tehdit oluşturduğunu belirterek, bu haydutların yaptığı saldırıların küresel ticarete maliyetinin yıllık yaklaşık 13 milyar ile 16 milyar dolar arasında olduğunu vurguladı.
Adnan Sezgin - 22.12.2020
Son dakika haberleri! Afganistan'a asker gönderme süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM'de kabul edildi
Benzer bir taahhüdün, 4 Aralık 2019'da Londra'da gerçekleştirilen NATO Liderler Toplantısı'nda da yinelendiğine yer verilen tezkerede, şunlar kaydedildi: "Bu mülahazalarla hudut, şümul, miktar ve zamanı Cumhurbaşkanınca takdir ve tespit olunacak şekilde, TSK unsurlarının NATO'nun Afganistan'da icra etmekte olduğu Kararlı Destek Misyonu ve devamı kapsamında yurt dışına gönderilmesi, aynı amaçlara yönelik olmak üzere yabancı silahlı kuvvetlerin anılan misyona katılmak amacıyla ülkemiz üzerinden Afganistan'a intikali ile geri intikali kapsamında Türkiye'de bulunması ve bunlara imkan sağlayacak düzenlemelerin Cumhurbaşkanı tarafından belirlenecek esaslara göre yapılması için TBMM'nin 6 Ocak 2015 tarihli ve 1079 sayılı kararıyla verilen ve son olarak 25 Aralık 2018 tarihli ve 1206 sayılı kararıyla uzatılan iznin süresinin 6 Ocak 2021'den itibaren 18 ay uzatılması hususunda gereğini Anayasa'nın 92. maddesi uyarınca bilgilerinize sunarım." Görüşmelerden İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, "Uluslararası meşruiyeti bulunan bu tezkereye olumlu oy kullanacağız.
Adnan Sezgin - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, muhalefet olarak kürsüden sıklıkla iktidarı eleştirdiklerini belirterek, "AK Parti'li arkadaşlar da 'sürekli olarak eleştiriyorsunuz, niye böyle yapıyorsunuz' diye sitemde bulunuyorlar, yakınıyorlar.
Adnan Sezgin - 30.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometreleri arasında bulunan Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde 09.
Adnan Sezgin - 24.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde bakım çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Adnan Sezgin - 22.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde başlatılan bakım çalışmaları 25 Eylül'e kadar 09.
Adnan Sezgin - 21.09.2020
İYİ Parti'nin yeni GİK ve MDK listesi belli oldu
Akşener'in anahtar listesinde yer alan STK Başkanı Yavuz Temizer ve Milli Politikalar Başkanı Aytun Çıray GİK'e giremedi. Yine anahtar listede ismi bulunan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in doktoru ve İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur ile Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin ise GİK'te yedek üye olarak yer aldı.
Adnan Sezgin - 21.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde, 25 Eylül'e kadar 09.
Adnan Sezgin - 17.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde bakım çalışmaları yapılıyor.
Adnan Sezgin - 07.09.2020
Kara yollarında durum
Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 70-76. kilometrelerindeki Orhan Büyükalp, Adnan Sezgin ve Altan Ayağ tünellerinde bakım çalışmaları sebebiyle 11 Eylül'e kadar 09.
Adnan Sezgin - 01.08.2020
Siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı
CHP'de, İYİ Parti adına Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, Isparta Milletvekili Aylin Cesur ve Genç Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhun Bilenler'den oluşan heyetle bayramlaşıldı.
Adnan Sezgin - 01.08.2020
Son dakika haber | Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Yeniden Refah Partisinde, Vatan Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Kadın Kolları Genel Yönetim Kurulu Üyesi Şule Uncu ve Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Güven, Anavatan Partisi adına genel başkan yardımcıları Semih Narlı ve Cemil Akbulut ile Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Durum, BBP adına Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Dilek Keskin ve MKYK Üyesi Mahmut Burkankulu, Demokrat Parti adına Genel Başkan yardımcıları Muhammet Kelleci ile Nuran Talu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Kiper Ulusoy, MHP adına Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Merve Menekşe ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, CHP adına Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Parti Meclisi üyeleri Deniz Demir, Pınar Uzun ve Ahmet Hakan Uyanık, Gelecek Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Seren Yıldız Öztürk ve Burçak Başbuğ Erkan, HÜDA-PAR adına Genel Sekreter Şehzade Demir ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir, İYİ Parti adına Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, GİK Üyesi Aylin Cesur ile Genç Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhun Bilenler ve DEVA Partisi adına Genel Başkan Yardımcısıları İdris Şahin, Sanem Oktar ve Ali Rıza Babaoğlan'dan oluşan heyetlerle ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Adnan Sezgin - 01.08.2020
Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
İYİ Parti Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, "Daha iyi tasarlanmış ve sağlam inşa edilmiş bir demokratik parlamenter sistemin Türkiye'nin bugünkü sıkıntılarını aşması için temel çözüm oluşturduğunu düşünüyoruz.
Adnan Sezgin - 01.08.2020
Son dakika haberleri... Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
İYİ Parti adına Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, Genel İdare Kurulu Üyesi, Isparta Milletvekili Aylin Cesur ve Genç Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhun Bilenler'den oluşan heyet ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Adnan Sezgin - 01.08.2020
Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Bayramlaşma görüşmesinde İYİ Parti adına Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, GİK Üyesi Aylin Cesur ile Genç Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhun Bilenler hazır bulundu.
Adnan Sezgin - 27.07.2020
İYİ Parti'li Sezgin'den "Libya'da risk artıyor" uyarısı
İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Libya'daki riskin giderek arttığını ve iktidarın, Libya'daki iç savaşa dahil olduğunu öne sürdü.
Adnan Sezgin - 06.07.2020
İYİ Partili Sezgin'den barolara ilişkin düzenlemeye tepki Açıklaması
İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, barolara ilişkin düzenlemeyle ilgili, "Bu düzenleme, ülkemizin tek adam rejimiyle birlikte totalitarizme doğru kaydığının yeni bir göstergesidir ve bu sürecin vahim bir aşamasıdır.
Adnan Sezgin - 19.03.2020
TBMM Genel Kurulu
Teklifin tümü üzerine partisi adına söz alan İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Afrika Kalkınma Bankasının sermayesinin yüzde 125 oranında artırıldığını, hükümetin ise Türkiye'nin bankadaki sermaye iştirak taahhüdünü yüzde 752 oranında artırmak istediğini söyledi.
Adnan Sezgin - 05.02.2020
TBMM Genel Kurulu
Tezkerenin görüşmelerinde grubu adına konuşan İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, tezkerenin kapsadığı bölgenin ekonomik, siyasi ve askeri açıdan önemli olduğunu, bölgede ABD ve Çin başta olmak üzere birçok ülkenin askerinin bulunduğunu, Rusya'nın da üs kurmak için harekete geçtiğini belirtti.
Adnan Sezgin - 05.02.2020
Aden Körfezi görüşmeleri
İYİ Parti Aydın milletvekili Aydın Adnan Sezgin, gücünü uluslararası meşruiyetten alan tezkereleri desteklediklerini söyleyerek, "Aden Körfezi ve onu Kızıldeniz'e bağlayan Babülmendeb Boğazı hem uluslararası ticaretin hem de bölgenin güvenliği açısından stratejik öneme sahiptir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adnan Sezgin Haberleri | Adnan Sezgin Kimdir - Haberler - Adnan Sezgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Sezgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Merhum Başvekil Menderes, ADÜ'de düzenlenen panel ile anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 22:56:17. #1.14#

title