Adil Tekin Haberleri

Adil Tekin haber, Adil Tekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adil Tekin - 30.11.2017
Hyperloop Ulaşım Teknolojileri CEO'su Dirk Ahlborn İstanbul'a Geliyor:
Birinci panelde akıllı şehircilik için çözüm önerileri hakkında Engie CEO ve Ülke Temsilcisi Denis Lohest, Kale Grubu Başkan & CEO'su Zeynep Bodur Okyay, İBB İSBAK A.Ş. Genel Müdürü Muhammed Alyürük, Türk Telekom CEO'su Dr. Paul Doany, Sanko Enerji CEO'su Adil Tekin ve TTGV (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav konuşacak.
Adil Tekin - 26.11.2017
Akıllı Şehirlerin Geleceği İstanbul'da Tartışılacak
Birinci panelde akıllı şehircilik için çözüm önerileri hakkında Engie CEO ve Ülke Temsilcisi Denis Lohest, Kale Grubu Başkan ve CEO'su Zeynep Bodur Okyay, İBB İSBAK A.Ş. Genel Müdürü Muhammed Alyürük, Türk Telekom CEO'su Dr. Paul Doany, Sanko Enerji CEO'su Adil Tekin ve TTGV (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav konuşacak.
Adil Tekin - 11.06.2017
Başkale'de Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği
Yemeğe, Başkale Garnizon Komutanı Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Himmet Polat, İlçe Emniyet Müdürü Adil Tekin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Sami Karakelle ve kurum müdürleri de katıldı.
Adil Tekin - 11.06.2017
Dha Yurt Bülteni 1
İftara, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, Garnizon Komutanı piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Himmet Polat İlçe Emniyet Müdürü Adil Tekin, kurum amirleri şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Adil Tekin - 03.04.2017
Kaymakam Öztürk Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Ziyaretinde Öztürk'e, İlçe Garnizon Komutan Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Adil Tekin ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan Karaman eşlik etti.
Adil Tekin - 24.03.2017
Kaymakam Öztürk'ten Şehit Korucunun Ailesine Ziyaret
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilli Abdulselam Öztürk, beraberindekilerle, 1996 yılında Güzeldere mevkisinde nöbet dönüşü PKK'lı teröristlerce kurulan pusuda şehit olan güvenlik korucusu Kahar Tezel'in ailesini ziyaret etti. Öztürk, beraberindeki İlçe Garnizon Komutanı Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, ilçe Emniyet Müdürü Adil Tekin ve Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gökhan Karaman, şehit güvenlik korucusu Tezel'in ailesi ile görüştü.
Adil Tekin - 18.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Törene ilçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, 6. Hudut Alay Komutan Yardımcısı Başkale Garnizon Komutanı Piyade Albay Tefik Abaşlıoğlu, Cumhuriyet Savcısı Engin Karaman, ilçe Emniyet Müdürü Adil Tekin ve kamu kurum amirleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adil Tekin Haberleri | Adil Tekin Kimdir - Haberler - Adil Tekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adil Tekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Çiğlili sporculara 'Yılın Enleri' ödülü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 20:04:14. #1.14#

title