Adem Çakır Haberleri

Adem Çakır haber, Adem Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adem Çakır - 31.01.2021
Son dakika haberi... KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Aklınıza çocuklarınızın size sarılmadan gömülme ihtimaliniz geliyor"
Son dakika gündem haberine göre Yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) ilaç tedavisiyle yenerek görevine dönen Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Çakır, hastaların iyileşmesi için fedakarca çalışmayı sürdürüyor.
Adem Çakır - 31.01.2021
GÜNDEM / 31 Ocak 2021
ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - Bilim kurulları Kovid-19'la mücadeledeki yol haritasının belirlenmesinde etkin rol oynadı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında geçen yıl 59 kez toplanan bilim kurulları, Türkiye'ye uçuşların durdurulmasından, yurt dışından gelenlerin 14 gün karantinada tutulmasına, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmasından, eğitime ara verilmesine kadar salgınla mücadele tedbirlerinin alınmasına yönelik birçok tavsiyede bulundu Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmet Güner: "Kimi zaman hastalarınızla ilgili olumsuz sonuçlarla karşılaştığınızda karamsarlığa kapılıyorsunuz, sonra tedbirlere uyulmadığını gördüğünüzde hastanede sıkıntı çeken o hastayı düşünüyorsunuz. Kişilerin, o gerçekle yüz yüze gelmesini ve korunmasını istiyorsunuz" Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan: "Devletimiz önerdiğimiz hemen her uygulamayı kullanıma soktu" "Gözüken o ki Türkiye'deki bilim insanlarının hem ülkedeki hem de dünyadaki bilime yaptıkları katkılar unutulmayacak. Hatta Türkiye'deki sağlık hizmetlerinin, bilimsel faaliyetlerin ne denli başarılı olduğu dünyaya duyurulmuş oldu" (Ahmet Sertan Usul-Ankara) 2- Türkiye otomotiv pazarı 25 Avrupa ülkesini geçti 2020 yılı sonunda Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında toplam otomotiv ile otomobil satışları sıralamasında 6'ncı ve Avrupa ticari araç satışları sıralamasında 4'üncü ülke olarak yer aldı Avrupa'da 2020 yılında bir önceki yılla kıyaslandığında otomotiv satışını arttıran bir ülke olmazken, Türkiye satışlarını artıran tek ülke oldu (Abdülselam Durdak/İstanbul) 3- KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Aklınıza çocuklarınızın size sarılmadan gömülme ihtimaliniz geliyor" Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Çakır, yakalandığı koronavirüsü ilaç tedavisiyle yenerek görevine dönmenin mutluluğunu yaşıyor Adem Çakır: "Bu hastalığın en önemli boyutlarından biri de çok fazla yaşa bakmaması.
Adem Çakır - 17.09.2020
Son dakika haberleri! Ballıca Mağarası'nın yanında 4 milyon lira yatırımla otel yapılacak
İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır ve Şube Müdürü Selahattin Adıgüzel ile yatırımcılardan Eyüp Ülkü, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik'i makamında ziyaret etti.
Adem Çakır - 23.07.2020
Kocaeli'de sağlık çalışanları farkındalık için sokakta maske dağıttı
Kocaeli'de sağlık çalışanları farkındalık için sokakta maske dağıttı Mesai bitimi sokağa inen sağlık çalışanları maskesiz gezenleri uyardı KOCAELİ - Kocaeli'de İzmit Kaymakamlığı ve Kocaeli Devlet Hastanesi yönetimi koordinesinde sağlık çalışanları vatandaşlara maske ve dezenfekten dağıtırken aynı zamanda birçok konuda uyarılarda bulundu. İzmit Kaymakamlığı, Kocaeli Devlet Hastanesi yönetimi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından bugün İzmit'te mesai bitiminin ardından farkındalık yürüyüşü gerçekleştirildi. Yürüyüşe İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir, İzmit İlçe Sağlık Müdürü Nazif Aksoy, Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Çakır ile çok sayıda sağlık çalışanı katılım sağladı.
Adem Çakır - 11.02.2020
Vezirköprü'de seyir halindeki otomobil yandı
Adem Çakır yönetimindeki 55 FB 758 plakalı otomobilin motorundan, Vezirköprü-Durağan kara yolu Yağınözü Mahallesi mevkisinde seyir halindeyken duman çıkmaya başladı.
Adem Çakır - 28.11.2019
Tokat'ın kültürü ve yemekleri İstanbul Havalimanı'nda tanıtıldı
Etkinliğe İstanbul Havalimanı Mülki İdare Amiri İsmail Şanlı, Tokat Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır ve BTA İstanbul Havalimanı İşletme Müdürü Kazım Çil de katıldı.
Adem Çakır - 02.11.2019
700 yıllık tarihi han, butik otel olarak hizmete girdi
TOKAT'ta, Selçuklu döneminden kalan ve Cumhuriyet döneminde 50 yıl süresince Yazmacılar Hanı olarak kullanılan, son 30 yıldır atıl durumdaki 700 yıllık tarihi yapı restore edilerek butik otele dönüştürüldü. Butik otelin açılışını Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan yaptı.  Kent merkezinde, Cami Kebir Mahallesi'nde Tokat Kalesi'nin alt kısmında bulunan 700 yıllık tarihi handa restorasyon çalışmaları sona erdi. Butik otele çevrilen Yazmacılar Han'ın açılışı Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan, Tokat Valisi Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, İl Emniyet Müdürü Göksel Toplaoğlu'nın katılımı ile gerçekleştirildi.
Adem Çakır - 06.10.2019
Binicilik: Cumhurbaşkanlığı Kupası
Yarışmanın ardından dereceye girenlere ödüllerini Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Milli Savunma Bakanlığı Tedarik İşleri Genel Müdür Yardımcısı Tuğgeneral Adem Çakır, Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Başkan Vekili Safa Kapıcıoğlu, Ankara Belediyesi Başkan Vekili Köksal Ünal, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Türkiye Binicilik Federasyonu (TBF) Başkanı Atıf Bülent Bora, Ankara Atlı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sencer Güneşsoy ve Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Ferhat Türkoğlu takdim etti.
Adem Çakır - 02.08.2019
Yüksek Askeri Şura kararları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Adem Çakır - 01.08.2019
YAŞ kararları açıklandı (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları açıklandı.
Adem Çakır - 23.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Tur operatörü Hakan Türkol, "Türkiye'de ekonomi ve gastoromani anlamında bir proje oluşturmak anlamında Tokat odaklı geziler ve iş görüşmeleri organize ediyoruz. Yaklaşık 30 ülkeden acentaler buraya davet edilerek sayın valimizde katkılarıyla Türkiye'nin tanımını yapıyoruz" dedi.  6 aylık bir çalışma sonrasında projenin hayata geçirildiğini belirten Tokat Kültür Turizm İl Müdürü Adem Çakır, "Ülkemizde turizm desterasyonlarının çeşitlendirilmesi amacıyla, ilimizdeki güçlü tarım sektörünün turizm ile destekleyerek, hem turizm hem de tarımın birbirini besleyecek bir alan olarak gördük"dedi.
Adem Çakır - 22.06.2019
30 ülkeden turizm acentası yetkilileri Tokat'ı gezdi
Tur operatörü Hakan Türkol, "Türkiye'de ekonomi ve gastoromani anlamında bir proje oluşturmak anlamında Tokat odaklı geziler ve iş görüşmeleri organize ediyoruz. Yaklaşık 30 ülkeden acentaler buraya davet edilerek sayın valimizde katkılarıyla Türkiye'nin tanımını yapıyoruz" dedi.  6 aylık bir çalışma sonrasında projenin hayata geçirildiğini belirten Tokat Kültür Turizm İl Müdürü Adem Çakır, "Ülkemizde turizm desterasyonlarının çeşitlendirilmesi amacıyla, ilimizdeki güçlü tarım sektörünün turizm ile destekleyerek, hem turizm hem de tarımın birbirini besleyecek bir alan olarak gördük" dedi.
Adem Çakır - 22.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Tur operatörü Hakan Türkol, "Türkiye'de ekonomi ve gastoromani anlamında bir proje oluşturmak anlamında Tokat odaklı geziler ve iş görüşmeleri organize ediyoruz. Yaklaşık 30 ülkeden acentaler buraya davet edilerek sayın valimizde katkılarıyla Türkiye'nin tanımını yapıyoruz" dedi.  6 aylık bir çalışma sonrasında projenin hayata geçirildiğini belirten Tokat Kültür Turizm İl Müdürü Adem Çakır "Ülkemizde turizm desterasyonlarının çeşitlendirilmesi amacıyla, ilimizdeki güçlü tarım sektörünün turizm ile destekleyerek, hem turizm hem de tarımın birbirini besleyecek bir alan olarak gördükö dedi.
Adem Çakır - 16.06.2019
"Demokrasi Müzesi"ne çevrilen asırlık kahvehane ziyarete açılmayı bekliyor
Müzede Türkiye'nin demokrasi geçmişiyle ilgili belgeler bulunuyor İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, açılışı henüz gerçekleştirilmeyen binanın, Tokat ve ülke için önemli olduğunu söyledi.
Adem Çakır - 04.04.2019
Akıncı Üssü Davası
Terörle mücadele iddiası Darbe girişiminin yaşandığı dönemde Kayseri 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanlığı 221. Filo Komutanlığında görev yapan sanık eski yüzbaşı Adem Çakır da terörle mücadele harekatı kapsamında verilen emir üzerine birliğe gittiğini ileri sürdü.
Adem Çakır - 02.04.2019
Akıncı Üssü Davası
Tutuklu sanıklar Safa Sefer Güleroğlu, Adem Çakır ve Eyüp Has, savunmalarının henüz hazır olmadığını belirterek mahkemeden süre talep etti.
Adem Çakır - 18.01.2019
Selçuklu Eseri Talazan Köprüsü, Zamana Meydan Okuyor
Talazan Köprüsü'nün Anadolu'daki en güzel, en büyük köprülerden biri olduğunu söyleyen Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır Talazan Köprüsü Kelkit Vadisindeki en önemli köprülerden biridir.
Adem Çakır - 01.12.2018
Astım ve Koah Hastalarının Gözdesi "Ballıca Mağarası"
İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ballıca Mağarası'nın Tokat için önemli bir değer olduğunu söyledi.
Adem Çakır - 17.11.2018
4,5 Kilometreyi Bulan Kale Surları Ayağa Kaldırılıyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır da restorasyondan sonra kalenin çok sayıda turisti ağırlayacağını söyledi.
Adem Çakır - 12.08.2018
Sebastapolis'in Hamamı Ortaya Çıkarıldı
Hedefimiz şehrin tümünü ortaya çıkarmak İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır da Türkiye'nin arkeolojik zenginliği olarak, Roma ve Bizans dönemlerinin önemli bir şehir kalıntısı olan Sebastapolis Antik Kenti'ndeki kazı çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adem Çakır Haberleri | Adem Çakır Kimdir - Haberler - Adem Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adem Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. TOKAT DANIŞMENDLİ DÖNEMİ EL YAZMASI KURAN, İLGİ ÇEKİYOR.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 22:05:41. #1.14#

title