Adana'daki Cinayet
Haberler » Yerel » Haber

Adana'daki Cinayet

Adana'da, Dün Akşam Bir Kişinin Bıçaklanarak Öldürülmesi Olayının Zanlısı Olduğu İddiasıyla Aranan Lise Öğrencisi ile 2 Arkadaşı Yakalandı.

Adana'daki Cinayet

Adana'da, dün akşam bir kişinin bıçaklanarak öldürülmesi olayının zanlısı olduğu iddiasıyla aranan lise öğrencisi ile 2 arkadaşı yakalandı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, güvenlik güçleri, M. K.'nın (35), Fatih Mahallesi Kanal Nokta mevkisinde 3 kişi tarafından bıçaklanarak öldürülmesi olayıyla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

Soruşturma kapsamında, Yeşilevler Endüstri Meslek Lisesi 12. sınıf öğrencisi D.A.C. (18) ile arkadaşları C.B. (14) ve İ.B. (14), yakalandı.

İddiaya göre, M. K., H. C'nin (40), cep telefonuna mesaj gönderdi. Annesinin cep telefonundaki mesajı gören D. A. C, M. K'ya, "Ben de seni çok seviyorum. Parkta buluşalım" mesajını çektikten sonra, 2 arkadaşını yanına alarak parka gitti.

Tellidere Caddesi'ndeki Fatih Sultan Mehmet Parkı'na gelen M. K, H.C. yerine oğlu ile 2 arkadaşını görünce kaçmaya başladı. Kovalayarak bir akaryakıt istasyonunun önünde yakaladıkları M. K'yı çeşitli yerlerinden bıçaklayan zanlılar, kaçtı.

Olay, akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerası tarafından da görüntülenirken, ağır yaralanan M. K, kaldırıldığı Numune Hastanesinde hayatını kaybetti.

Yaşı küçük olan iki zanlının Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiği, cinayeti kendisinin gerçekleştirdiğini söylediği öğrenilen D. A.C'nin ise Cinayet Bürosundaki sorgusunun devam ettiği belirtildi.

- ADANA