Acun Ilıcalı'ya attığı mesaj ifşa olan Şeyma Subaşı, olayın iç yüzünü anlattı

Acun Ilıcalı'ya attığı mesaj ifşa olan Şeyma Subaşı, olayın iç yüzünü anlattı

25.10.2019 08:51 | Son Güncelleme: 25.10.2019 09:04

Kendi kanalının canlı yayına konuk olan Acun Ilıcalı, programda telefonunda bir video izletirken Şeyma Subaşı'dan gelen mesaj ifşa oldu. Mesajda para konusundan bahseden Şeyma, YouTube kanalında yayınladığı videoda konu hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım programına konuk oldu. Ilıcalı, canlı yayında Seray Sever ve Cengiz Semercioğlu'na O Ses Türkiye'den bir video izletirken Şeyma Subaşı'dan bir mesaj geldi. Ilıcalı, telefonu hemen çevirse de Subaşı'nın attığı mesaj anında ifşa oldu.

Konu hakkında Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaşım yapan Subaşı, "Sonuçta bizim Acun'la çocuğumuz var. Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii kide benim kaderim, yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka bir yerlere gitmesin." demişti. Subaşı, bu sefer de YouTube kanalından yayınladığı videoda konuya açıklık getirdi.

"MELİSA'YLA KALDIĞIMIZ OTELİN PARASINI TABİ Kİ DE ACUN VERECEK"

Yakın zaman önce YouTube kanalı açan ve günlük yaşantısından kesitler paylaşan Şeyma Subaşı, canlı yayındaki mesaj olayıyla ilgili son videosunda şunları söyledi: "Bunu sadece ben yaşayabilirdim. Sonuçta ölüm yok, yapacak bir şey de yok. Absürd bir mesaj da atmamışım zaten. Bir de bizim Acun'la her zaman bir diyaloğumuz var ve her şeyi konuşabiliyoruz. Maddi, manevi, Melisa'yla ilgili ve benimle ilgili. Ben New York'a gidiyorum oradan da Miami'ye gidiyorum. Melisa'nın da okulu Miami'ye gittiğim zaman tatil oluyor ve Melisa yanıma gelecek. Acun da o dönem belki Melisa'yı alıp Dominik'e gidecek ev oradan da bana yollayacak. Miami'de de artık evde kalmadığım için otelde kalacağım. Eee otelde Melisa'yla kaldığım şeyde de tabi ki de Acun karşılıyor. Bunu sordum, zaten bu onaylanmış bir şeydi sadece tarihleri konuşacaktık."

"SORUNLARI ESKİ KOCAMLA KONUŞUP HALLEDİYORUM"

"Diğer olayla ilgili zaten Healthyish'te muhasebesi bizim ortak olduğumuz bir yer. Şuan da bir tane bile benimle alakalı iyi bir yorum yok. Şeyma eşittir para, Acun ve nafakaya döndü. Bu arada az önce de Acun'la bu konuyla alakalı bir saat görüştük. Gayet medeni bir şekilde eski kocamla konuşup hallediyorum. Arkadaşlar canınız sağ olsun yazın istediğiniz gibi."

Acun Ilıcalı'ya attığı mesaj ifşa olan Şeyma Subaşı, olayın iç yüzünü anlattı
Acun Ilıcalı'ya attığı mesaj ifşa olan Şeyma Subaşı, olayın iç yüzünü anlattı
Haber Yorumları (109)
TABİKİMİ: Tabikide boşandınız tabiki onun karısı değilsin başkasının yatağındasın tabiki vermeyecek
BRUKSEL: acunda haysiyet olsa odemez
ÖZGÜR KARİYER: Acun orayı nereden kazanıyor? Türkiyeden. Nasıl kazanıyor? Bedevadan. Şeyma nerede yiyor parayı? Dış Tatil kentlerinde ve yabancı bir adam ile.be utanmadan sıkılmadan.. Acun ne yapıyor? Sadece izliyor. Haberleri kim yapıyor? Sadece Türk medyası. Sonuç: sonucu da siz yazın...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title