Acil Servise Gelen Hasta Yakını, İstediği Olmayınca Doktoru Dövdü, Hemşireyi Taciz Etti

Acil Servise Gelen Hasta Yakını, İstediği Olmayınca Doktoru Dövdü, Hemşireyi Taciz Etti

Samsun'da bir hasta yakını, hastasına öncelik isteme meselesi yüzünden çıkan arbedede acil servis doktorunu darp etti. Yaşadığı olayı anlatan genç Dr. Yanık, "Hasta yakını hastasına gereksiz bir öncelik tanınmasını istedi. Bunun sonucunda da tahammül gösteremeyip bana saldırdılar. Hemşireme de tacizde bulundular." dedi.

Samsun'da bir hasta yakını, hastasına öncelik isteme meselesi yüzünden çıkan arbedede acil servis doktorunu darp etti.

HASTASINA ÖNCELİK İSTEDİ KABUL EDİLMEYİNCE DOKTORU DÖVDÜ

Olay, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, baş ağrısı şikayetiyle acile gelen bir hasta, kalabalığı görünce kendisinin sırasının öne çekilmesini istedi. Bunun üzerine hasta yakını ile Acil Tıp Asistanı Dr. Hüseyin Tufan Yanık arasında sıra tartışması çıktı. Tartışmanın arbedeye dönüşmesi üzerine hasta yakını, görevli doktora yumruk atarak darp etti. Dr. Hüseyin Tufan Yanık, darp raporu alarak saldırgandan şikayetçi oldu.

"HEMŞİREME DE TACİZDE BULUNDULAR"

Yaşadığı olayı anlatan genç Dr. Yanık, "Yoğunluktan dolayı bir arbede yaşandı. Hasta yakını hastasına gereksiz bir öncelik tanınmasını istedi. Biz de bunun mümkün olmayacağını belirttik. Bunun sonucunda da tahammül gösteremeyip bana saldırdılar. Hemşireme de tacizde bulundular. Başıma, alnıma yumruk attılar. Bunu yapanlardan sonuna kadar şikayetçiyim" dedi.

YORUMLAR (222)

 • HAYRİYE:
  Adam patronundan izin alamıyor hastaneye gidemiyor o nedenle akşam acile gidip acilde sıra beklemek istemez doğruca doktora saldırır patrona çıkışmak için paçası yetmez sünepenin, gelin kaynana kavga eder sinir krizine girer aslında numaradır ikiside güzel oynar evdeki kadınlara gücü yetmiyen pısırık adam hastanede aslan kesilir, birde cinsel iktidarsızdır ki yada başka cinsel problemleri vardır ben erkeğim demek için en kolay yolu bulmuştur ringonun ahırı =hastane ,yakını ölen allaha isyan eder ama allahı bulamaz illaki allaha saldıracaktır işte sözde inanç küpü görünen inanç fukarısı insanımız allaha sormak istediği hesabı doktora sorar sonrada elhamdülüllah der.Hayatı boyunca tembel öğrenci olan vatandaş her zaman çalışkan öğrenvileri kıskanır yoğun kompleks yapar kafası bir türlü ilime yetmiyordur allahın kendisini eksik yarattığını düşünür kimde zeka fazladır diye düşünür cevap basit doktorda aklınca içinde büyüttüğü aşağılık kompleksi için saldırır. Aslında doktoru iyiden iyiye kıskanma da vardır merakta sırf dokunabilmek içinde saldırır...Ne çok zavallı insancıklarımız var ne çok
 • MAZLUM:
  geçmiş olsun yediğin dayakla kalırsın, dövene sövene hapis yasak ha hemşireye taciz olayını iyi söylemişsiniz oradan birde kamu oyu oluşursa hapis alabilir. yoksa komalık edene kadar dövse 1 ay bile yatmaz.
 • HUKUKÇU:
  Hastanelerde bizzat şahit oldugum olaylardan sonra diyorum ki:Davacıyı dinledik, hele bir de davaliyi dinleyelim...
  HUKUKÇU: Begenmeyen arkadaslar pardon, sanırım size göre karar verilmesi icin size sadece davacıyı dinlemek gerekiyormuş:))
Tüm 222 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.