ABDURRAHMAN POLATTİMUR HABERLERİ

Abdurrahman Polattimur haber, Abdurrahman Polattimur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdurrahman Polattimur

Abdurrahman Polattimur

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1966 - ...

Abdurrahman Polattimur Kimdir ?

1966 yılında Arpalı beldesinde doğan Abdurrahman Polattimur, serbest mali müşavirlik yapıyor ve inşaat şirketinin sahibi. 25. 26. dönem AK Parti Milletvekili aday adayı oldu. Bahçelievler ilçe delegeliği yapan Polattimur, 2005-2013 yılları arasında Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanlığı görevini yürüttü. Evli ve 4 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdurrahman Polattimur - 02.07.2019
Pekmezci, BAY-GÜ KAB Başkanı oldu
Birlik başkanlığı, birlik başkan vekilliği, katip üyelik ve encümen üyeleri seçimlerinin yapıldığı toplantıda, birlik başkanlığına Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci, birinci başkan vekilliğine Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen, ikinci başkan vekilliğine Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler seçildi. Katip üyeliklere Demirözü Belediye Başkanı Arslan Gürer ile Özkürtün Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Şahin seçilirken, encümen üyeleri Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas ve Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi Özcan Ulutaş oldu.
Abdurrahman Polattimur - 12.01.2019
AK Parti Bayburt Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı
Bayburt merkezden Fatih Yumak, Aydıntepe'den Fatih Eraslan ve Demirözü'nden Arslan Gürer aday gösterildi. Arpalı beldesinde Abdurrahman Polattimur, Gökçedere beldesinde de Doğan Ay, AK Parti'nin adayları oldu.
Abdurrahman Polattimur - 07.07.2013
19. Uluslararası Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni
Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat, Bayburt Kültür Yardım Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Polattimur ve AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi de Develioğlu'na ziyareti sırasında eşlik etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdurrahman Polattimur Haberleri | Abdurrahman Polattimur Kimdir - Haberler - Abdurrahman Polattimur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdurrahman Polattimur kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Vali Epcim, askeri kışla inşaatında incelemelerde
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 06:05:38. #1.14#

title