Abdullah Gökçe Haberleri

Abdullah Gökçe haber, Abdullah Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Gökçe - 17.02.2021
Son dakika haberleri: Sağlık neferlerinden sınırın sıfır noktasında aşı çalışması
"180 köyümüzün yüzde 30'u Suriye sınırında" Kızıltepe İlçe Sağlık Müdürü Abdullah Gökçe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanlığının talimatlarının ardından aşı çalışmalarını özverili şekilde sürdürdüklerini söyledi.
Abdullah Gökçe - 21.07.2019
Nusaybin Belediyesince gençlik koşusu düzenlendi
Nusaybin Belediyesi Spor Birimi tarafından gençlik koşusu düzenlendi. Midyat kara yolu DSİ Barajı girişinde başlayan, Nusaybin Belediye Başkanı Semire Nergiz ve Eğitim Sen Temsilcisi Abdullah Gökçe'nin de katıldığı koşu, stadyum yakınlarında sona erdi.
Abdullah Gökçe - 13.10.2017
Kristal Piksel Başvuruları Başlıyor
Seçkin Jüri Ekibi Kristal Piksel, üstlendiği büyük sorumluluğun bilinciyle ve kendine koyduğu hedefi gerçekleştirmek üzere ülkemizde oyun alanında bilgi ve deneyim sahibi seçkin bir jüri ekibini bir araya getiriyor. Kristal Piksel 2017'nin jüri üyeleri şu isimlerden oluşuyor: Başkan: ODTÜ TEKNOKENT ATOM Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Emek Kepenek Üyeler: Orta Doğu Teknik Üniversitesi Enformatik Enstitüsü Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Elif Sürer Bahçeşehir Üniversitesi Digital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Güven Çatak Hacettepe Üni. Bilgisayar ve Öğretim Tekn. Eğitimi Böl. Başkan Yard. Prof. Dr. Hakan Tüzün Hacettepe Üni. Uyg. Mat. Anblm. Dalı, Bilg. Grafiği Anblm. Dalı Bşk. Prof. Dr. Haşmet Gürçay Turkcell – Paycell Gaming Ürün Yöneticisi Abdullah Gökçe Digitoy Games Kurucu Ortağı Can Erçelebi IMECE Studios Deneyim Geliştirme Uzmanı Gürcan Serbest Infosfer Kurucu Ortağı Hakan Yüksel Peak Games Mobil Oyun Geliştirme Takım Lideri İlkin Balkanay Merlin'in Kazanı Kurucusu Murat Oktay Mayadem Dijital Eğitim ve Eğlence Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Akkol Panteon Kurucu Ortağı Ufuk Şahin GIST (Gaming İstanbul) ve Vardiya İletişim Danışmanlığı tarafından organize edilen ve Merlin'in Kazanı ile Oyungezer'in basın sponsorluğunda düzenlenen Kristal Piksel hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için www.
Abdullah Gökçe - 02.05.2017
Sahipsiz Kantin" Kar Ediyor
Müdür Yardımcısı Abdullah Gökçe, AA muhabirine yaptığı açıklamada, merkeze ilkokul, ortaokul ve liseden öğrencilerin geldiğini kaydetti.
Abdullah Gökçe - 27.11.2015
Hdp'li Aslan: Nusaybin'de Tatsız Olay Olmasın Diye Gazetecilere Eşlik Ettik
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, Mardin’in Nusaybin ilçesinde dün yaşanan olaylarla ilgili yazılı açıklama yaptı. Aslan, bir gazetecinin beyanlarının aksine kendisinin medya mensuplarına yardım ettiğini, bir tatsız olay yaşanmaması için gazetecilere arabalarına kadar eşlek ettiğini dile getirdi. Aslan’ın açıklaması şöyle: “26.11.2015 tarihinde 14 günlük sokağa çıkma yasağının kalkmasının ardından Nusaybin’de inceleme yapmak için bulunduğum Abdulkadirpaşa Mahallesine, Mardin Süryani Birliği Başkanı Yuhanna Aktaş, Nusaybin Eğitim Sen eski şube başkanı Abdullah Gökçe ile giderken 15-20 kişilik bir grubun bir haber ekibi ile tatsızlık yaşandığına tanıklık ettikten sonra, olayı anlamak ve gerekli tedbirlerde bulunmak için olay yerine gittik.
Abdullah Gökçe - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Abdullah Gökçe - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Abdullah Gökçe - 08.01.2014
Neso'da Bilge Güven Tazeledi
Kongreye Nusaybin Belediye Başkanı Ayşe Gökkan, Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş BDP ilçe başkanı Nimet Alğan, Eğitim-Sen Baş temsilcisi Abdullah Gökçe ve Kuyumcular Derneği Başkanı Takyeddin Aktaş katıldı.
Abdullah Gökçe - 27.10.2013
Suriye Sınırına İstinat Duvarı Örüleceği İddiası
Grup adına konuşan Eğitim - Sen Nusaybin Temsilcisi Abdullah Gökçe, duvar yapımına izin vermeyeceklerini belirterek, şöyle konuştu: "İsrail ile Filistin arasına örülen beton duvara karşı çıkan bir Başbakan'ın, kendi ülkesi ile Rojava arasına beton duvar örmesi büyük bir tutarsızlıktır.
Abdullah Gökçe - 16.09.2013
Anadilde Eğitim Talebi
Aralarından Nusaybin Belediye Başkanı Ayşe Gökkan, BDP ilçe Başkanı Abdulbari Eren, Eğitim-Sen Baş temsilcisi Abdullah Gökçe ve Kurdi-der şube Başkanı Berivan Baş'ın olduğu grup, Mitanni Kültür Merkezi önünde biraraya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Gökçe Haberleri | Abdullah Gökçe Kimdir - Haberler - Abdullah Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri: Sağlık neferlerinden sınırın sıfır noktasında aşı çalışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.05.2021 03:25:07. #1.11#

title