ABDULKADİR ŞAHİN HABERLERİ

Abdulkadir Şahin haber, Abdulkadir Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdulkadir Şahin

Abdulkadir Şahin

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.9.1956

Abdulkadir Şahin Kimdir ?

1956 Şanlıurfa doğumlu. Isparta Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümü mezunu. Osmaniye il Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. İngilizce ve Kürtçe biliyor. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdulkadir Şahin - 01.09.2021
Bursa'da yeni Adli Yıl törenle başladı
Törene, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen, Bursa Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Gülmüş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Bursa Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Mahmut Şahin, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sadık Bölek, Bursa Baro Başkanı Gürkan Altun, Başsavcı Vekilleri Hasan Yalçın, Hakan Demirci, Mehmet Ayaz, Mustafa Dede, hakim ve savcılar, avukatlar ile adliye personeli katıldı.
Abdulkadir Şahin - 08.05.2021
Kale Kaymakamı Şahin, pazar yerinde dezenfektan ve maske dağıttı
Denizli'nin Kale Kaymakamı Abdulkadir Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında pazar yerlerinde yapılan denetime katıldı.
Abdulkadir Şahin - 30.03.2021
Denizli'nin ilçelerinde "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" uygulaması yapıldı
Araç sürücülerinin yaya öncelikli yol konusunda bilgilendirildiği etkinliğe Kale Kaymakamı Abdulkadir Şahin, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Yasin Arkalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurettin Tıkım ve daire amirleri katıldı.
Abdulkadir Şahin - 25.02.2021
Kale'de trafik eğitim semineri düzenlendi
Kaymakam Abdulkadir Şahin, seminerde yaptığı konuşmada, trafik kazalarının alınacak tedbirlerle önlenebileceğini belirterek, çalışan ve üreten çiftçilerin alınması gereken basit tedbirlerin ihmali nedeniyle hayatlarını kaybetmeleri veya yaralanmalarının üzücü olduğunu ifade etti.
Abdulkadir Şahin - 09.11.2020
Denizli'de bir mahalle karantinaya alındı
Denizli'nin Kale ilçesinde bir mahallede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina uygulaması başlatıldı. Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre, İlçe Umumi Hıfzıssıhha Meclisi Kaymakam Abdulkadir Şahin başkanlığında toplandı.
Abdulkadir Şahin - 26.10.2020
AA Bursa Bölge Müdürü Aksoy, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Şahin'i ziyaret etti
Anadolu Ajansı (AA) Bursa Bölge Müdürü Erdinç Aksoy, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin'e makamında ziyarette bulundu.
Abdulkadir Şahin - 05.10.2020
Bursa'da "Seri Muhakeme ve Basit Yargılama Usulü Değerlendirme Semineri"
Seminere, Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Ali Öztürkmen, Alternatif Çözümler Daire Başkanı Orhan Cüni, Bursa Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Gülmüş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sadık Bölek, Bursa Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri ile çeşitli illerden hakim ve savcılar katıldı.
Abdulkadir Şahin - 17.09.2020
Kale Kaymakamı Şahin, göreve başladı
Denizli'nin Kale ilçesine atanan Kaymakam Abdulkadir Şahin, göreve başladı.
Abdulkadir Şahin - 18.12.2019
"Seri Muhakeme ve Basit Yargılama Usulleri" semineri Bursa'da gerçekleştirildi
Kentteki bir otelde gerçekleştirilen seminere, Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdür Yardımcısı Şenol Taş, Alternatif Çözümler Daire Başkanı Orhan Cüni, Bursa Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sadık Bölek ve çok sayıda hakim ile cumhuriyet savcısı katıldı.
Abdulkadir Şahin - 27.11.2019
Abdulkadir Şahin - 16.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Törene, Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, bazı milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin ve bazı protokol üyeleriyle vatandaşlar katıldı.
Abdulkadir Şahin - 08.01.2019
Sarayönü'nde Doğum Ölüm Azaldı
Sarayönü Nüfus Müdürü Abdulkadir Şahin, geçen sene ilçede boşanan çiftlerin arttığını, doğum ve ölüm sayısının azaldığını söyledi.
Abdulkadir Şahin - 03.09.2018
Adli Yıl Açılışı
Törene, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanvekili Ömer Gülmüş, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin ile hakim, savcı ve avukatlar katıldı.
Abdulkadir Şahin - 28.06.2018
Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Demirci Mahallesi Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Ustaoğlu'nun (65) ailesi ve yakınlarının yanı sıra Tirebolu Kaymakam Vekili Abdulkadir Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen Hakan Baştürk, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Abdulkadir Şahin - 07.05.2018
Adalet Şehitleri Anısına Hatıra Ormanı
Ağaçlandırma programına, Bursa Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Kestel Kaymakamı İskender Yönden, Bursa Orman İşletme Müdürü Nacettin Doğan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız, Bursa Adliyesinde görev yapan hakim ve savcılar, Bursa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personelleri ile kamu yararına çalışan yükümlüler katıldı.
Abdulkadir Şahin - 02.04.2018
Hükümlerin El Emeği Ürünleri, Bursa Adliyesi'nde Satışa Sunuldu
Bursa'daki cezaevlerinde üretilen ürünler, Bursa Adliyesi'nde Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen sergide satışa sunuldu. Serginin açılış kurdelesini Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş ve Başsavcı vekilleri kesti.
Abdulkadir Şahin - 02.04.2018
Hükümlülerin El Emeği Ürünleri Satışa Sunuldu
Açılışa, cumhuriyet başsavcısı vekilleri Özcan Özsarıoğlu ve Sinan Sezer, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, savcılar, hakimler ve adliye personeli katıldı.
Abdulkadir Şahin - 22.12.2017
Ceza Muhakemesinde Uzlaştırma Semineri"
Seminere, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ali Rıza Bir, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Abdulkadir Şahin, Bursa Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek, Bursa Cumhuriyet Başsavcı vekilleri Ali Öksüz, Özcan Özsarıoğlu ve Sinan Sezer ile Bursa Adliyesi Uzlaştırma Bürosu cumhuriyet savcıları ve uzlaştırmacılar da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdulkadir Şahin Haberleri | Abdulkadir Şahin Kimdir - Haberler - Abdulkadir Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdulkadir Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Şuhut'ta Bir Hareketine Bakar Hayat trafik uygulaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 08:35:54. #1.15#

title