ABD Başkanı Donald Trump'tan 'Avengers'lı reklam kampanyası
Haberler » Magazin » ABD Başkanı Donald Trump'tan 'Avengers'lı reklam kampanyası - Magazin

ABD Başkanı Donald Trump'tan 'Avengers'lı reklam kampanyası

ABD Başkanı Donald Trump'ın ekibi, 2020 Başkanlık seçimleri için Marvel'ın 'Avengers' filmlerine göndermede bulunan bir reklam hazırladı.

ABD Başkanı Donald Trump'tan 'Avengers'lı reklam kampanyası

ABD 2022 Başkanlık seçimlerine bir yıldan kısa bir süre kala bu yıl da adaylığını koyan ABD Başkanı 'ın ekibinden dikkat çeken reklam kampanyası geldi. Trump'ın, Marvel'ın fenomen film serisi olan Yenilmezler'in kötü karakteri Thanos'dan esinlenerek yapılan tanıtım videosu yayınlandı. Trump'ın reklam kampanyası ülkede büyük yankı uyandırdı.

RAKİPLERİNİ ŞIKLATMAYLA YOK ETTİ

Dün yayınlanan kampanya videosunda Avengers serisinin kötü karakterlerinden Thanos'un kafasının yerine Başkan Trump'ın başı montajlandı. Reklamda Donald Trump'ın "Ben kaçınılmazım" deyip, parmağını şıklattıktan sonra Temsilciler Meclisi'ndeki Demokrat liderlerin konuşma yaptıkları sırada toza dönüştükleri görülüyor.

THANOS FİLMDEKİ KÖTÜ KARAKTER

'Avengers Infinity War' filminin sonunda 'sonsuzluk taşları'nı ele geçiren Thanos karakteri, parmaklarını şıklatarak tüm evrendeki nüfusun yarısının yok olmasına sebep oluyordu.


Haber Videosu

: ABD Başkanı Donald Trump'tan 'Avengers'lı reklam kampanyası
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler