Abbas Bozyel Haberleri

Abbas Bozyel haber, Abbas Bozyel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abbas Bozyel - 19.03.2018
Grafikli - MHP Yenilendi
Eski MYK'dan 42 isim yok Bahçeli'nin yeni MYK'sında, eski MYK'daki Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce ve Şükrü Doğan yer bulmadı.
Abbas Bozyel - 18.03.2018
MHP'yi 2019 Seçimlerine Taşıyacak Yönetim Belirlendi
Daha önceki MYK'de yer alıp yeni listede bulunmayan 42 isim şöyle: "Abbas Bozyel, Ahmet Bukan, Ahmet Kenan Tanrıkulu, Ahmet Selim Yurdakul, Başbuğ Pınarbaşı, Bülent Belen, Celal Taşdoğan, Elif Konca Akdeniz, Esin Gürel, Hamit Ayanoğlu, Hüseyin Akgül, İsmail Bozalioğlu, Mehmet Akif Paksoy, Mehmet Ali Tanrıverdi, Mehmet Günal, Mehmet Erdoğan, Mehmet Müftüoğlu, Mehmet Sami Uzun, Mehmet Şandır, Mesut Çelik, Muharrem Varlı, Mustafa Mit, Oktay Öztürk, Ruhi Ersoy, Saffet Sancaklı, Sultan Gündüz, Şefkat Çetin, Şeref Oruç, Uğur Bektaş, Vahit Doğan, Ahmet Savaş Çolak, Alper Gedik, Erol Gül, Fatih Budak, Turgay Baştuğ, Hikmet Nazlı, İbrahim Ünal, Adem Özbay, Hüseyin Kocabaş, Hasan Dağaslan, Osman Yüce, Şükrü Doğan.
Abbas Bozyel - 19.01.2016
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması
Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki özel hastaneye gelen Kaya'ya, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Abbas Bozyel, Mehmet Kılıç ve Mehmet Ali Tanrıverdi ile partililer eşlik etti.
Abbas Bozyel - 19.01.2016
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması
Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki özel hastaneye gelen Kaya'ya, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri Abbas Bozyel, Mehmet Kılıç ve Mehmet Ali Tanrıverdi ile partililer eşlik etti.
Abbas Bozyel - 26.03.2015
MHP'de Başkanlık Divanı'nda İki Değişiklik Oldu
Milliyetçi Hareket Partisi'nde (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli başkanlığında yapılan MYK toplantısı sona erdi. Başkanlık Divanı üyelerinin belirlendiği toplantıda, Genel Sekreter Yardımcıları Abbas Bozyel ile Recep Dumanlı yerine Hidayet Vahapoğlu ve Mustafa Kalaycı getirildi.
Abbas Bozyel - 26.03.2015
MHP Başkanlık Divanı Belirlendi
Seçim için MYK toplantısının yapıldığı salona 3 sandık kuruldu. MYK üyelerinin Başkanlık Divanı seçiminde 15 kişinin ismini yazdığı belirtildi.  Devlet Bahçeli'nin genel başkanlık yaptığı dönemde, Başkanlık Divanı üyeleri ilk kez MYK üyelerinin tercihi ile belirlendi.    -Başkanlık Divanı'nda iki isim değişti- MYK'da yapılan seçim sonucuna göre Başkanlık Divanı'nda sadece iki isim değişti. Buna göre Genel Sekreter Yardımcıları Abbas Bozyel ile Recep Dumanlı'nın yerine Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ile Genel Başkan Danışmanı Mustafa Hidayet Vahapoğlu seçildi.
Abbas Bozyel - 24.01.2015
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bozyel Açıklaması
"Türk milletinin ilelebet bağımsız yaşaması için bu uğurda ölümü göze alan bizler, hangi ihanet örgüt olursa olsun, bu milleti savunmak için kelle koltukta gezen hareketin üyeleriyiz"
Abbas Bozyel - 22.12.2014
Türkiye'nin Saklı Yüzü Iğdır Konulu Panel Yapıldı
Panele Iğdır Valisi Davut Haner, vali yardımcısı Mevlüt Özmen,MHP genel sekreter yardımcısı Abbas Bozyel ,İl başkanı Cahit Erol,baro başkanı Kurban Gül,Pozitif Düşünce Derneği başkanı Sözer Akyıldırım ve davetliler katıldı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
BBP ve MHP Bayramlaşmasında 2015 Seçimlerinde 'İşbirliği' Çağrısı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Şenliler, 2015 yılında yapılacak milletvekilliği genel seçimlerinde milliyetçi güçlerin, emleket için ortak kaygıları olan kişilerin, değişik ortamlarda işbirliği yapması gerektiğini düşündüklerini açıkladı. İşbirliğinin kaçınılmaz olduğunu dile getiren Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Şenliler, "Önümüzdeki seçimlerde memleketin geleceği açısından mutlaka milliyetçi güçlerin bu memleket için ortak endişe taşıyan güçlerin mutlaka sandıkta da bir araya gelmesi ve işbirliği yapmasında fayda var bunu hep göz önünde tutmak lazım 2015 çok önemli bir kilometre taşı." diye konuştu. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcıları Selahattin Şenliler ve Ünsal Karabulut ile BBP MKYK üyesi Hikmet Karaca ve BBP Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Kocabaşı, MHP genel merkezine gelerek MHP'lilerle bayramlaştı. Heyeti, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ve MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
Sp ve DP Heyetlerinden MHP'ye Bayram Ziyareti
SP Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Fethullah Erbaş, Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) Üyesi Ali Vural ve SP Başkan Yardımcısı Ömer İrer, MHP Genel Merkezi'ne gelerek MHP heyetiyle bayramlaştı. SP heyetini, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ve MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP'de konukları, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
CHP'den MHP'ye Bayram Ziyareti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Böke, Parti Meclis Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran, Elfin Tataroğlu ve Gül Çifti, MHP'ye bayram ziyaretinde bulundu. Ziyarette bulunan CHP heyetini, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel ve MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP'de konukları, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 05.10.2014
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP'de konukları, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hidayet Vahapoğlu karşıladı.
Abbas Bozyel - 07.08.2014
MHP'li Oğan: Işid'ci Zihniyete Ders Olması İçin İhsanoğlu'nu Seçmemiz Lazım
Halk Eğitim Merkezi'nde Kars Ülkü Ocaklarının organize ettiği programa Oğan, MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Atilla Kaya ve MHP Genel Sekreter yardımcısı Abbas Bozyel ve Kars MHP İl Başkanı Yaver Özcan ile Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta eşliğinde geldi.
Abbas Bozyel - 29.07.2014
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
MHP'de konukları, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bulduk Özdemir karşıladı.
Abbas Bozyel - 29.07.2014
Ankara'da Partilerarası Bayramlaşma (6/son)
CHP Genel Başkan Yardımcısı Emrehan Halıcı ile Parti Meclis Üyeleri Umut Akdoğan ve Gaye Usluer'i bayram dolayısıyla MHP'ye yaptıkları ziyarette MHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bulduk Özdemir karşıladı.
Abbas Bozyel - 29.07.2014
Ankara'da Partiler Arası Bayramlaşma : AK Parti'nin MHP Ziyareti
AK Partinin MHP'yi ziyareti sırasında ise cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmeler gündeme geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan'ın "Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik uzlaşmanın sağlanmasının Türkiye'ye her açıdan fayda sağlayacaktır" şeklindeki sözlerine, AK Parti İzmir milletvekili Hamza Dağ'dan "Dokuzun gelişi sekizden belli olur inşallah. Sekiz tane seçim geçirdik, hepsinden bir şekilde biz galip ayrıldık. Aynı şekilde dokuzda da benzerlikler olabilir" ifadeleri ile yanıt verdi. Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde partiler arasındaki bayramlaşmalar devam ediyor. AK Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla siyasi partiler arasında gerçekleştirilen bayram ziyaretleri kapsamında MHP'yi ziyaret etti. AK Parti Heyeti'ni MHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Ayhan, Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Bulduk Özdemir karşıladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abbas Bozyel Haberleri | Abbas Bozyel Kimdir - Haberler - Abbas Bozyel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abbas Bozyel kimdir, hayatı ve biyografisi. Grafikli - MHP Yenilendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 21:46:13. #1.15#

title