10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Haberler » Güncel » 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü - Haber

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

Büyükşehir Belediyesi Başkanı , 10 Ocak Çalışan dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Erkoç, özel bir tesisteki programda yaptığı konuşmada, basın mensuplarının haberi kamuoyuna doğru bir şekilde aktarma gayretlerinin hiç bir zaman ödenilemeyeceğini belirtti.

Basının demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğuna dikkat çeken Erkoç, şunları kaydetti: "Kamuoyumuzu birçok konuda doğru bilgilendirdiğiniz için çok önemli konularda hassas bir şekilde gerçek manada haberi takip ettiğiniz için hepinize en kalbi duygularımızla teşekkür ediyoruz. Biz hep beraberiz, hep beraber Kahramanmaraş'ın geleceği için çalışıyoruz. Aziz milletimizin kahraman milletimizin daha huzurlu, daha mutlu yaşaması için gayret gösteriyoruz. Sizlerle aynı şekilde bir kamu görevi yapıyorsunuz, beraberiz aynı taraftayız. İnşallah bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içinde beraberce Kahramanmaraşımıza hizmet etmenin gayreti içinde olacağız." Erkoç, basın mensuplarının çalışma şartlarını bildiklerini ve bununla ilgili olarak da Büyükşehir Basın Yayın Müdürlüğünde ellerinden gelen gayretleri gösterdiklerini belirtti.

Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Baro Başkanı , Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Abdurrahman Bağcı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Muhammed Fatih Ertaş ile ilde görev yapan gazeteciler katıldı.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler