ZİHNİ ŞAHİN HABERLERİ

Zihni Şahin haber, Zihni Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zihni Şahin

Zihni Şahin

Doğum Yeri Samsun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954 - ...

Zihni Şahin Kimdir ?

Zihni Şahin, 1954 yılında Bafra'da doğdu. İlkokulu Uluağaç Köyü'nde, ortaokulu Samsun'da, liseyi Bafra Lisesi'nde bitirdi. Bursa Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümü mezunu oldu.Erzincan Endüstri Meslek Lisesi'nde müdür yardımcılığı ve matematik öğretmenliği görevlerinde bulundu. Bafra Lisesi ve Atatürk İlköğretim Okulu'nda uzun yıllar çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Zihni Şahin - 01.04.2019
Samsun'da 'Cumhur İttifakı' Büyükşehir ve 15 İlçeyi Kazandı, 3 İlçe El Değiştirdi
SAMSUN'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere giren AK Parti büyükşehir belediyesi ve 13 ilçe belediyesini, MHP ise 2 ilçe belediyesini kazandı. Millet İttifakı olarak seçime giren CHP ve İYİ Parti ise 1'er ilçede belediye kazandı.  Samsun'da, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere giren AK Parti büyükşehir belediyesi ve 13 ilçe belediyesini, MHP ise 2 ilçe belediyesini kazandı. Millet İttifakı olarak seçime giren CHP ile İYİ Parti ise 1'er belediyeyi kazandı. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı koltuğuna Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li aday Mustafa Demir otururken, ikinci sırada ise Millet İttifakı'nın adayı İYİ Partili Hayati Tekin yer aldı.  3 İLÇE EL DEĞİŞTİRDİ İlkadım ilçesinde İYİ Parti'li Necattin Demirtaş mevcut başkan olan AK Parti'li Erdoğan Tok'a karşı kazanarak yeni belediye başkanı seçildi. Atakum ilçesinde de değişiklik yaşandı. AK Parti'nin elinde olan Atakum ilçesini AK Parti'li Zihni Şahin'e karşı CHP'li Cemil Deveci kazandı.
Zihni Şahin - 31.03.2019
Samsun'da, 'Cumhur İttifakı'nın Adayı Mustafa Demir Başkan Oldu
'Cumhur ittifakı'nın adayı AK Parti'li Mustafa Demir, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonucuna göre, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandı. Büyükşehir Belediyesi'nde 3 dönemdir AK Parti'li Yusuf Ziya Yılmaz, başkanlık yapıyordu. Yılmaz'ın milletvekilliği adaylığı için geçen yıl görevinden istifa etmesi nedeniyle yerine bu görevi yerel seçime kadar Zihni Şahin yürüttü.
Zihni Şahin - 31.03.2019
Samsun'da, 'Cumhur İttifakı'nın Adayı Mustafa Demir Başkan Oldu
'Cumhur ittifakı'nın adayı AK Parti'li Mustafa Demir, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonucuna göre, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazandı. Büyükşehir Belediyesi'nde 3 dönemdir AK Parti'li Yusuf Ziya Yılmaz, başkanlık yapıyordu. Yılmaz'ın milletvekilliği adaylığı için geçen yıl görevinden istifa etmesi nedeniyle yerine bu görevi yerel seçime kadar Zihni Şahin yürüttü.
Zihni Şahin - 29.03.2019
Zihni Şahin'e Atakum'da Büyük Destek
Zihni Şahin'e Atakum'da büyük destek Cumhur İttifakı Atakum'da tek yürek olduSAMSUN- Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'in, Atakum'da düzenlediği mitinge vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zihni Şahin Haberleri | Zihni Şahin Kimdir - Haberler - Zihni Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zihni Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Demir: Gönül belediyeciliğini en etkin şekilde icra ediyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 09:52:39. #1.14#
title