Zeytin Dalı Harekatı
Haberler » Güncel » Zeytin Dalı Harekatı - Haber

Zeytin Dalı Harekatı

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ile AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Afrin bölgesindeki terör hedeflerine yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Talat Yıldız'ı Turgutlu Devlet Hastanesinde ziyaret etti.

Zeytin Dalı Harekatı

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili ile AK Parti Manisa Milletvekili , bölgesindeki terör hedeflerine yönelik Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Piyade Uzman Çavuş Talat Yıldız'ı Devlet Hastanesinde ziyaret etti.


Turgutlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ümit Aksoy'dan yaralı askerin durumu ile ilgili bilgi alan milletvekilleri Baybatur ve Bilen, yaralı asker ile ailesine acil şifa dileğinde bulundular.


AA muhabirine açıklama yapan Baybatur, Türkiye Cumhuriyetinin ordusuyla Afrin'de tarih ve destan yazdığını söyledi.


Devlet ve hükümet olarak şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olduklarını belirten Baybatur, "Afrin'de, Kuzey Suriye'de PKK ve PYD'ye karşı, arkasındaki destekçi ülkelere karşı, Türkiye Cumhuriyeti devleti şanlı askeriyle tarih yazıyor, destan yazıyor. Oradaki terör koridorunun, terör devletinin orada oluşmaması adına can hiraş mücadele ediyor." diye konuştu.


Ziyarete, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan da katıldı.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler