Zeki Taştan Haberleri

Zeki Taştan haber, Zeki Taştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeki Taştan - 22.10.2019
Çocuk evinde yetişen Maral, yazdığı kitabı tanıttı
Düzenlenen programla ilgili açıklama yapan Eldemir, "İl müdürlüğümüz bünyesinde yetişen gençlerimizin her anlamda kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Hayrettin de ilgi alanını ve hayalini gerçekleştirmek adına ilk adımı atarken yanında olduğumuz yüzlerce gencimizden biri. Onun sevincini paylaşıyoruz. Kitabın hazırlanmasında ve basılmasında emeği geçen Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan'a teşekkür ederim.
Zeki Taştan - 11.10.2019
"Yerel Medya Temsilcileri ve Güvenlik Bürokratları Çalıştayı"
İki gün süren çalıştayda ayrıca, güvenlik alanında çalışan bürokratlar ile medya temsilcileri arasında belirlenen veya oluşabilecek sorunlara yönelik çözüm önerilerinin oluşturulması, sosyal, yazılı ve görsel medyada toplumsal güvenliği tehdit eden unsurların saptanması ve çözüm önerilerinin oluşturulması, gençlerin internetteki zararlı içeriklerden nasıl uzak tutulabileceği konuları tartışıldı. Prof. Dr. Zeki Taştan ve Doç.
Zeki Taştan - 03.10.2019
Erciş'te "Necip Fazıl Kısakürek" paneli düzenlendi
Panele, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Münire Kevser Baş, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, Van Kültür ve Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ, Van Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, Erciş Emniyet Müdürü Can Candaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Zeki Taştan - 09.08.2019
Van'da 19 yaşındaki genç kitap yazdı
Kitabında halen bulunamayan uçağın sır perdesini konu aldığını anlatan Maral, kitabın basılmasında Çohaz ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan'ın destek verdiğini aktardı.
Zeki Taştan - 27.07.2019
Zeki Taştan - 17.04.2019
Van'da Kız Öğrenciler, Cinsiyetçi Spor Algısını Kırmak İçin Sahaya Çıktı
Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, kız öğrencilerin böyle güzel bir mesaj vermek için sahaya inmelerini desteklediklerini belirterek, "Edebiyat Fakültesi öğrenci temsilciliği tarafından bölümler arası futbol turnuvası düzenlendi.
Zeki Taştan - 11.10.2018
Yyü'de "Mutlu Olmanın Yolları" Konulu Konferans
Konferansa YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazankaya, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Zeki Taştan - 13.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Konferansa Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan ve Sanat Düşünce Eğitim Derneği (SADED) Genel Başkanı Tahir Fatih Andı konuşmacı olarak katıldı.
Zeki Taştan - 13.04.2018
Yyü'de Konferans ve Fotoğraf Sergisi
YYÜ Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünce Zeve Şehitliği'nde düzenlenen programda konuşan Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferansın Van'ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümüne denk gelmesinin çalışmaya önem kazandırdığını söyledi.
Zeki Taştan - 29.03.2018
Van Kent Söyleşileri" Programı
Programa, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, Sosyoloji Bölüm Başkanı Doç.
Zeki Taştan - 12.03.2018
Minik Gönüllerin Hayallerini Gerçekleştiriyoruz" Projesi
Çocukları bir nebze sevindirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Karaduman, şunları kaydetti: "Öğrenci konseyi olarak öğrencilerin sorunlarını çözmekle sosyal ve toplumsal duyarlılık oluşturan etkinlikler yapmaktayız. Bu anlamda bizler de bir duyarlılık oluşturup topluma örnek olmayı amaçladık. Bu kapsamda sevgi evlerinde kalan çocuklara ilk olarak zarf verdik ve hayallerini yazmalarını istedik. Her çocuğumuzun farklı hayalleri ve istekleri vardı. Bizler de onların hayallerini bir nebze olsun gerçekleştirmek istedik,hayallerini gerçekleştirmek için çaba gösterdik. Yüzlerindeki tebessümü gördüğümüz içinde çok heyecanlıyız." Tiyatro, halk oyunları ve konserle devam eden etkinliğe Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdurrahim Çohaz, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan, İpekyolu Belediye Başkan Yardımcı Ercan Çıplak, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Cavit Eldemir, öğrenci ve çocuklar katıldı.
Zeki Taştan - 20.02.2018
Van Yyü'de "100. Yıl Sahnesi" Açıldı
Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan ise, Van'ın düşman işgalinden kuruluşunun 100.
Zeki Taştan - 24.11.2017
Van Kent Söyleşileri" Programı
Amaçlarının Van'ı tartışmak, Van'ı sürekli gündemde tutmak ve bir hafıza oluşturmak olduğuna dikkat çeken Parin, şunları söyledi: "Bununla beraber 8 söyleşimiz var. Kendi alanında Van üzerine çalışmalar yapan hocalarımız ile bunları sürdürmeye devam edeceğiz. Bu projeyi destekleyen Bilimsel Araştırmalar Projeleri Başkanlığına ve bu işin mutfağında çalışan sosyoloji topluluğu öğrencilerine tek tek teşekkür ediyorum." Programın çok önemli olduğuna değinen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan ise "Kentlerde aynı insanlar gibidir.
Zeki Taştan - 31.10.2017
Van'da Stand Up Gösterisi
Gösteriyi YYÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Yusuf Uzun, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeki Taştan ve akademisyenler de izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeki Taştan Haberleri | Zeki Taştan Kimdir - Haberler - Zeki Taştan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeki Taştan kimdir, hayatı ve biyografisi. İSTANBUL Engelliler Haftası'nda doğum günü olan engelliler unutulmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 02:33:54. #1.14#

title