Zeki Altun Haberleri

Zeki Altun haber, Zeki Altun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zeki Altun - 13.7.2019
30 metreden kayalıklara düşerek, ağır yaralandı
SİNOP'ta gezi yaptığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık 30 metreden kayalıklara düşen Zeki Altun (60) ağır yaralandı.
Zeki Altun - 13.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Görüntü Dökümü: ------------- -Bahçeli'nin gelişi ve karşılanması -Türbeye gelmesi ve partililer -Alp kıyafetli nöbetçi askerler -Türbede ve arkasındaki mezarlarda dua etmesi -Genel görüntüler Haber-Kamera: Engin ÖZMEN-Cafer ELMAS-Oğuzhan DEMİR/BİLECİK,- ==================== 30 metreden kayalıklara düşerek, ağır yaralandı SİNOP'ta gezi yaptığı sırada dengesini kaybederek yaklaşık 30 metreden kayalıklara düşen Zeki Altun (60) ağır yaralandı.
Zeki Altun - 12.7.2019
Balık tutmak isterken kayalıklardan denize düştü
Arkadaşlarıyla Hamsilos mevkisine balık tutmaya giden Zeki Altun (60), kayalıklarda bulunduğu sırada dengesini kaybederek yaklaşık 30 metre yükseklikten denize düştü.
Zeki Altun - 29.11.2018
Uyuşturucu Ticareti Sanıklarına Hapis Cezası
Sanıklar Erkan Balkan, Erhan Çetin, Serhat Şeker, Zeki Altun, Muhammed Nurullah Süer'e "uyuşturucu ticareti yapma veya sağlama" suçundan 12 yıl 6 ay, Sinan Özdemir'e ise 9 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Zeki Altun - 22.10.2017
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------------------ -Başbakan Yardımcısının fuarı gezmesi -Çavuşoğlu'nun açıklamaları -Detaylar Haber: Yavuz YILMAZ /İNEGÖL,(Bursa), ======================================== BAŞKAN ALTEPE'NİN ÇEVRESİNDEKİ İSİMLER: PAZARTESİ GÜNÜ İSTİFASINI AÇIKLAYABİLİR /EK 6)BAŞKAN ALTEPE: YOK ÖYLE BİR ŞEY Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen isimler arasında gösterilen ve son günlerde resmi törenlere katılmayarak yardımcılarını görevlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler AŞ. (BURFAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Memduh Özyıldırım'ın oğlu Yasin Özyıldırım ve Nemide ve Zeki Altun'un kızları Jessika Altun'un nikahına katıldı.
Zeki Altun - 21.10.2017
Başkan Altepe'nin Çevresindeki İsimler: Pazartesi Günü İstifasını Açıklayabilir (2)
BAŞKAN ALTEPE: YOK ÖYLE BİR ŞEY Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen isimler arasında gösterilen ve son günlerde resmi törenlere katılmayarak yardımcılarını görevlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler AŞ. (BURFAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Memduh Özyıldırım'ın oğlu Yasin Özyıldırım ve Nemide ve Zeki Altun'un kızları Jessika Altun'un nikahına katıldı.
Zeki Altun - 21.10.2017
Dha Yurt Bülteni-19
SURİYELİ 8 ÇOCUK SAHNEDE Festivalin ilk açılış filmi ve dünya prömiyerini Antalya'da yapacak 'Beni Bırakma' filminin Bosna Hersekli yönetmeni Aida Begiç de sahneye çağırıldı. Filmde rol alan Suriyeli 8 mülteci çocuk ile sahneye çıkan Begiç, sinemaseverleri selamladı, filmleri izlemeye çağırdı.  Haber: Hasan DEMİRBAŞ- Kamera:  Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, =========================================== Başkan Altepe'nin çevresindeki isimler: Pazartesi günü istifasını açıklayabilir /EK BAŞKAN ALTEPE: YOK ÖYLE BİR ŞEY Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen isimler arasında gösterilen ve son günlerde resmi törenlere katılmayarak yardımcılarını görevlendiren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler AŞ. (BURFAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Memduh Özyıldırım'ın oğlu Yasin Özyıldırım ve Nemide ve Zeki Altun'un kızları Jessika Altun'un nikahına katıldı.
Zeki Altun - 9.5.2017
Hakan Altun'dan Okul Yapımına 1 Milyon Lira Katkı
Suay, Hafız Zeki Altun İlkokulu'nun hizmete açılmasıyla mahallenin okul ihtiyacının sona ereceğini kaydetti.
Zeki Altun - 4.7.2014
Hakan Altun'dan Yeni Klibi Yayında
Hakan Altun, dedesi Zeki Altun'a yıllar önce verdiği sözü yerine getirmek için ''Dedemin İlahileri'' albümünü, geçtiğimiz günlerde Esen Müzik etiketiyle çıkardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Zeki Altun Haberleri | Zeki Altun Kimdir - Haberler - Zeki Altun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zeki Altun kimdir, hayatı ve biyografisi. 30 metreden kayalıklara düşerek, ağır yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 21:40:50. #1.14#
title