Zafer Kurugöl Haberleri

Zafer Kurugöl haber, Zafer Kurugöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zafer Kurugöl - 24.09.2021
İzmir'de, bebeğe Kovid-19 aşısı vurulduğu iddiasına ilişkin başsavcılık soruşturma başlattı
Sağlık Bakanlığı, İzmir'de hatalı aşı uygulamasına ilişkin sistem uyarısı ve ilgili sağlık personelinin tutanağı üzerine soruşturma yürütüldüğünü, hastanın sağlık durumuyla ilgili olumsuz bir durum olmadığını, ayrıca "bebeklere yanlış aşılar yapıldığını" iddia eden Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl hakkında da soruşturma başlatıldığını bildirmişti.
Zafer Kurugöl - 24.09.2021
Bebeğe "yanlışlıkla" Covid-19 aşısı sorumlularına "Taksirle yaralama" soruşturması
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün "Bazı sağlık ocaklarında bebeklere yanlışlıkla korona virüs aşısı yapıldığını" açıklaması, gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yaparak, "Sadece bir bebeğe yanlış aşı yapıldığını ve çocuğun Ege Üniversitesi Hastanesine getirildiğini, aşının İzmir'de yapılmadığını" belirtmesi üzerine, Sağlık Bakanlığı konuyla ilgili idari soruşturma başlatmıştı.
Zafer Kurugöl - 24.09.2021
23 Eylül 2021 Haberleri
23 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
"Bebeklere yanlış aşı yapıldığı" iddiaları Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, "bebeklere yanlış aşılar yapıldığını" iddia eden Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl hakkında soruşturma başlatıldığı belirtilerek, mevcut aşı güvenliği altyapısının bu tür iddiaları haklı çıkarmasının mümkün olmadığı vurgulandı.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Ege Üniversitesinde Görevli Bir Öğretim Üyesinin Yanlış Aşı Yapıldığı İddialarına İlişkin Açıklama (23.09.2021)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere yanlış aşılar yapıldığına ilişkin iddiaları kabul edilemez. Mevcut aşı güvenliği alt yapımızın bu tür iddiaları haklı çıkarması mümkün değildir.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Çocukluk çağı aşıları ile kovid aşılarında farklı sistemler kullanılıyor
Erol DEĞİRMENCİ, Özlem YURTÇU KARABULUT / EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün katıldığı bir canlı yayında bir bebeğe yanlışlıkla Kovid aşısı yapıldığı ve bebeğin izleminde hiçbir sorun çıkmadığını açıklaması, sosyal medyada büyük tepkilere neden olurken,...
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Son dakika haberi... (YENİDEN) ÇOCUKLUK ÇAĞI AŞILARI İLE KOVİD AŞILARINDA FARKLI SİSTEMLER KULLANILIYOR
Gelen son dakika haberine göre Erol DEĞİRMENCİ, Özlem YURTÇU KARABULUT / EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün katıldığı bir canlı yayında bir bebeğe yanlışlıkla Kovid aşısı yapıldığı ve bebeğin izleminde hiçbir sorun çıkmadığını açıklaması, sosyal medyada büyük tepkilere neden olurken,...
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
ÇOCUKLUK ÇAĞI AŞILARI İLE KOVİD AŞILARINDA FARKLI SİSTEMLER KULLANILIYOR
Erol DEĞİRMENCİ, Özlem YURTÇU KARABULUT / EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün katıldığı bir canlı yayında bir bebeğe yanlışlıkla Kovid aşısı yapıldığı ve bebeğin izleminde hiçbir sorun çıkmadığını açıklaması, sosyal medyada büyük tepkilere neden olurken,...
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Bakanlıktan 'bebeklere yanlış aşı yapıldı' iddiasına soruşturma
SAĞLIK Bakanlığı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere yanlış aşılar yapıldığı yönündeki iddialara ilişkin açıklama yaptı.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Sağlık Bakanlığından "bebeklere yanlış aşı yapıldığı" iddialarına ilişkin açıklama Açıklaması
Sağlık Bakanlığınca, "bebeklere yanlış aşılar yapıldığı"nı iddia eden Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl hakkında soruşturma başlatıldığı belirtilerek, mevcut aşı güvenliği altyapısının bu tür iddiaları haklı çıkarmasının mümkün olmadığı vurgulandı.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Son dakika haber: Sağlık Bakanlığı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere yanlış aşılar yapıldığına ilişkin iddialarıyla...
Edinilen son dakika haberine göre Sağlık Bakanlığı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl'ün bebeklere yanlış aşılar yapıldığına ilişkin iddialarıyla ilgili soruşturma başlattı.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonundan "bebeğe yanlışlıkla Kovid-19 aşısı yapıldığı" iddiasına ilişkin açıklama Açıklaması
"Özür bekliyoruz" Söz konusu iddianın aşı farkındalığı konusunda toplumu olumsuz yönde etkilediğini vurgulayan Eryazğan, şunları kaydetti: "Bu iddia tamamen asılsız. Hocamızdan özür bekliyoruz. Başka bir konuyu anlatmak isterken konunun başka bir yöne çevrilmesi sonucu çok talihsiz bir açıklama olmuş. Biz insanları aşıya teşvik etmeye çalışırken toplumu olumsuz etkileyen böyle bir açıklamayla karşılaşmamız çok üzücü. Hocamızın bu açıklamasını düzeltmesini, bizlerden özür dilemesini istiyoruz." Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl, katıldığı televizyon yayınında, bir bebeğe sağlık ocağında yanlışlıkla Kovid-19 aşısı yapıldığı, bebeğin takip için kendilerine getirildiği açıklamasını yapmıştı.
Zafer Kurugöl - 23.09.2021
22 Eylül 2021 Haberleri
22 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Zafer Kurugöl - 03.04.2019
Menenjitin En Tehlikeli Türüne Karşı "Aşı Olun" Uyarısı
HATİCE ÖZDEMİR TOSUN - Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl, "meningokok"un menenjit hastalığının en tehlikeli türü olduğuna dikkati çekerek, "Sakat bırakan hatta öldüren bir hastalığı ortadan kaldırmak istiyorsak meningokoka karşı da aşı yaptırmamız lazım.
Zafer Kurugöl - 02.07.2013
Çocuk Sağlığı Uzmanları II. PUADER Kongresi'nde Bir Araya Geldi
Her yıl 195 bin can alıyor. Kongrenin ikinci gününde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl boğmaca hastalığının dünyadaki ve Türkiye'deki durumu hakkında önemli bilgiler paylaştı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Zafer Kurugöl Haberleri | Zafer Kurugöl Kimdir - Haberler - Zafer Kurugöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zafer Kurugöl kimdir, hayatı ve biyografisi. PROF. DR. KURUGÖL: 3'ÜNCÜ DOZ BİONTECH UYGULANMASI İÇİN ERKEN.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.10.2021 16:33:27. #1.15#

title