Zafer Diper Haberleri

Zafer Diper haber, Zafer Diper son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zafer Diper - 22.4.2017
Yargı
Defalarca sorulan soru "neden ben?"Peki neden sen olmayasın?... Yada sen?...İnsanlık onuru nerede başlar ve biter. Hayatta kalabilmek için insan ne kadar ileri gidebilir ' 2. Dünya Savaşı sırasında 7 Sovyet askeri Polonya'da Almanlar tarafından esir alınarak bir manastırda hücreye kapatılır. Kısa bir süre sonra Almanlar 7 esiri orada bırakarak manastırı terk eder. Sovyet ordusu 60 gün sonra manastıra girip esirleri kurtardığında gördükleri manzara dehşet vericidir sadece 2 kişi sağ kalmıştır... Kurtarılan 2 askere önce yemek ve su verilir ardından olayı ört bas etmek için vurulurlar ve manastır havaya uçurulur.  Barry Collins o iki asker öldürülmeseydi ne anlatırlardı kurgusu üzerine bu tek kişilik monoloğu 1974 yılında ünlü aktör Peter O'Toole un isteği üzerine yazar. O yıldan itibaren dünyanın çeşitli ülkelerinde sahnelenen oyun ülkemizde uzun yıllardır Zafer Diper tarafından da başarıyla oynanmıştır.
Zafer Diper - 14.4.2017
Yargı
Defalarca sorulan soru "neden ben?"Peki neden sen olmayasın?... Yada sen?...İnsanlık onuru nerede başlar ve biter. Hayatta kalabilmek için insan ne kadar ileri gidebilir ' 2. Dünya Savaşı sırasında 7 Sovyet askeri Polonya'da Almanlar tarafından esir alınarak bir manastırda hücreye kapatılır. Kısa bir süre sonra Almanlar 7 esiri orada bırakarak manastırı terk eder. Sovyet ordusu 60 gün sonra manastıra girip esirleri kurtardığında gördükleri manzara dehşet vericidir sadece 2 kişi sağ kalmıştır... Kurtarılan 2 askere önce yemek ve su verilir ardından olayı ört bas etmek için vurulurlar ve manastır havaya uçurulur.  Barry Collins o iki asker öldürülmeseydi ne anlatırlardı kurgusu üzerine bu tek kişilik monoloğu 1974 yılında ünlü aktör Peter O'Toole un isteği üzerine yazar. O yıldan itibaren dünyanın çeşitli ülkelerinde sahnelenen oyun ülkemizde uzun yıllardır Zafer Diper tarafından da başarıyla oynanmıştır.
Zafer Diper - 9.4.2017
Yargı
Defalarca sorulan soru "neden ben?" Peki neden sen olmayasın?... ya da sen?...İnsanlık onuru nerede başlar ve biter? Hayatta kalabilmek için insan ne kadar ileri gidebilir ' 2. Dünya Savaşı sırasında 7 Sovyet askeri Polonya'da Almanlar tarafından esir alınarak bir manastırda hücreye kapatılır. Kısa bir süre sonra Almanlar 7 esiri orada bırakarak manastırı terk eder. Sovyet ordusu 60 gün sonra manastıra girip esirleri kurtardığında gördükleri manzara dehşet vericidir sadece 2 kişi sağ kalmıştır. Kurtarılan 2 askere önce yemek ve su verilir ardından olayı ört bas etmek için vurulurlar ve manastır havaya uçurulur.  Barry Collins o iki asker öldürülmeseydi ne anlatırlardı kurgusu üzerine bu tek kişilik monoloğu 1974 yılında ünlü aktör Peter O'Toole un isteği üzerine yazar. O yıldan itibaren dünyanın çeşitli ülkelerinde sahnelenen oyun ülkemizde uzun yıllardır Zafer Diper tarafından da başarıyla oynanmıştır.
Zafer Diper - 19.4.2016
Hayrabolu'da "Yargı" Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi
Hayrabolu ilçesinde, "Yargı" adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, "Yargı" adlı tiyatro oyunu, Sadi Kıyak Öğretmenevinde izleyici ile buluştu. Barry Collins'in yazdığı, Enver Özen'in Türkçe'ye çevirdiği ve Zafer Diper'in yönettiği ve oynadığı oyuna vatandaşlar ilgi gösterdi.
Zafer Diper - 29.5.2015
Haziran'da Nazım Gecesi
Usta şair Nazım Hikmet aramızdan ayrılışının 52. yılında Kadıköy Belediyesi tarafından düzenlenecek bir etkinlikle anılacak. 3 Haziran Çarşamba günü Barış Manço Kültür Merkezi'nde yapılacak ''Nazım Gecesi''nin sunumu tiyatro sanatçısı Zafer Diper tarafından yapılacak.
Zafer Diper - 22.4.2014
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki
Ali poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
Zafer Diper - 28.3.2013
Dünya Tiyatrolar Günü'nde Anlamlı Mesaj
Ankaralılar, 27 Mart Tiyatrolar Günü'nü, Çankaya Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Tek Kişilik Oyunlar Festivali" kapsamında Melih Yetkin'in "Hayyam", Zafer Diper'in ise "Yargı" oyunuyla kutladı.
Zafer Diper - 26.3.2013
Tek Kişilik Oyunlar Festivali Devam Ediyor
Tek Kişilik Oyunlar Festivali, Ayşenil Şamlıoğlu'nun "Evaristo", Melih Yetkin'in "Hayyam", Zafer Diper'in "Yargı", Günay Karacaoğlu'nun "Basit Bir Ev Kazası" oyunu ile sürüp Zeliha Berksoy'un 29 Mart'ta sahneleyeceği "Jokond ile Si-Ya-U" ile sonra erecek.
Zafer Diper - 25.3.2013
Tek Kişilik Oyunlar Festivali, Başkente Renk Katıyor
Ali Poyrazoğlu'nun "Asi Kuş" oyunuyla başlayan festival kapsamında, Ferda Kaynar "3. Sayfadan Kadın Haberleri", Ayşegül Şamlıoğlu "Evaristo", Melih Yetkin "Hayyam", Zafer Diper "Yargı", Günay Karacaoğlu "Basit Bir Ev Kazası", Zeliha Berksoy ise "Jokond ile Si-Ya-U" oyunlarıyla sahne alacak.
Zafer Diper - 16.3.2013
Tek Kişilik Oyunlar Festivali Başlıyor
Ali Poyrazoğlu'nun "Asi Kuş" oyunuyla başlayacak olan festival kapsamında, Ferda Kaynar, "3. Sayfadan Kadın Haberleri", Ayşegül Şanlıoğlu, "Evaristo", Melih Yetkin, "Hayyam", Zafer Diper, "Yargı", Günay Karacaoğlu, "Basit Bir Ev Kazası", Zeliha Berksoy ise "Jokond ile Si-Ya-U" oyunlarıyla sahne alacak.
Zafer Diper - 8.3.2013
Ben Onu Çok Sevdim Dizisine Transfer
Dizide Fatin Rüştü Zorlu'yu canlandıracak olan Erdal Bilingen yerine Kerem Alışık, Levent Öktem yerine Muhsin Ertuğrul rolü için Zafer Diper geliyor.
Zafer Diper - 3.12.2012
''Yalanın Ardındaki'' Kadıköy Barış Manço KM.'nde
Bizim Tiyatro, Nick Rongjun Yu'un ''Yalanın Ardındaki'' oyununu sahneliyor.
Zafer Diper - 12.10.2012
Fazıl Hüsnü Dağlarca, Ölümünün 4. Yılında Anılacak
Tiyatro sanatçısı Zafer Diper'in sunacağı etkinlikte, Ufuk Karakoç, İdil Avunduk, Babür Sağlam, Erdim Dilek, Özgenur Altaş ve Gürkan Polat müzik dinletisi sunacak.
Zafer Diper - 12.10.2012
Kadıköy Belediyesi Şiirimizin Ulu Çınarını Unutmadı
14 Ekim Pazar günü Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek ilk etkinlikte şair Tekin Gönenç ve Ertan Mısırlı, Dağlarca'nın yaşamı ve şiiri üzerine birer konuşma yapacak. Tiyatro sanatçısı Zafer Diper'in sunacağı etkinlikte Ufuk Karakoç, İdil Avunduk, Babür Sağlam, Erdim Dilek, Özgenur Altaş ve Gürkan Polat müzik dinletisi sunacak.
Zafer Diper - 30.8.2012
Tutuklu Gazete'nin 3. Sayısı, Ülke ve Dünya Barışı İçin Çıkıyor
Tutuklu Gazete'de yazıları yer alan dışarıdaki gazetecilerin adları alfabetik olarak şöyle: Adnan Özyalçıner, Ahmet Abakay, Alper Turgut, Ali Tarık Hatipoğlu, Ateş İlyas Başsoy, Atilla Aşut, Ayça Söylemez, Aydın Engin, Coşkun Musluk, Cüneyt Ayral, Cüneyt Göksu, Doğan Tılıç, Ender İmrek, Ercan İpekçi, Erdem Atay, Erol Önderoğlu, Faik Akçay, Faruk Bildirici, Fatih Polat, Fazıl Duygun, Fırat Bayram, Gözde Bedeloğlu, Güray Öz, Gürkan Haydar Kılıçarslan, Haci Boğatekin, Hasan Coşar,Hasan Gürelliler, Hicri İzgören, Hüseyin Aykol, Hüseyin Haydar, Mehmet Süha Alparslan, Melih Pekdemir, Müyesser Yıldız, Nahit Duru, Nazmi Bilgin, Necati Abay, Necdet Saraç, Nevin Berktaş, Nilgün Cerrahoğlu, Oktay Ekinci, Orhan Birgit, Orhan Erinç, Özcan Yaman, Özge Mumcu, Özgen Acar, Sennur Sezer, SerpilYıldız, Şanar Yurdatapan, Şükran Soner, Teoman Alili, Turgay Olcayto, Ufuk Beytekin, Uğur Yılmaz, Ümit Alan, Vedat Kurşun, Veli Özdemir, Zafer Diper ve Zeynep Oral.
Zafer Diper - 1.6.2012
Bandırma Belediyesi Festivali
02 Haziran C.tesi- Kültür Merkezi Salonu- saat 21.00 Diper, tiyatroda alışık olmadığımız bir tekniği kullanarak, şiir, film, müzik, belgesel birlikteliğinde bizi dünya ve Türkiye tarihinde uzun bir yolculuğa çıkarıyor… Oyun, bir türlü gerçekleşemeyen barışın, ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini sorgulatıyor ve nefis bir cümleyle bunun çözümünü söylüyor: Emperyalizmin kökü kurumadıkça kalıcı bir barıştan söz edilemez… Canan Aydın / Birgün Bizim Tiyatro'nun Zafer Diper'in bu son yaptığı, kotardığı işe "oyun" demiyorum, "yapıt" diyorum, çünkü bu seyirlik gerçekten de artık bir oyun değil, paylaşılan ve izleyicisiyle ortak kotarılan bir sanat yapıtı… Yaşamın gerçekle iç içe kurgulanışı! Dahası izleyeni derin uykularından uyandıran bir bilinçlendirme ya da uyarı sanki bu yapıt.
Zafer Diper - 15.5.2012
"Savaştan Barıştan" Oyunu
Zafer Diper-Haluk Çetin "Savaştan Barıştan" Oyunuyla 18 Mayıs Cuma 20:00 da NHKM Açık Hava sahnesi'nde
Zafer Diper - 24.4.2012
İzmir Karabağlar Belediyesi Şenliği
27 Nisan Cuma 20.00: İZMİR Karabağlar Belediyesi Şenliği, 28 Nisan C.tesi 20.00: BALIKESİR Baçev Diper, tiyatroda alışık olmadığımız bir tekniği kullanarak, şiir, film, müzik, belgesel birlikteliğinde bizi dünya ve Türkiye tarihinde uzun bir yolculuğa çıkarıyor… Oyun, bir türlü gerçekleşemeyen barışın, ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini sorgulatıyor ve nefis bir cümleyle bunun çözümünü söylüyor: Emperyalizmin kökü kurumadıkça kalıcı bir barıştan söz edilemez… Canan Aydın / Birgün Bizim Tiyatro'nun Zafer Diper'in bu son yaptığı, kotardığı işe "oyun" demiyorum, "yapıt" diyorum, çünkü bu seyirlik gerçekten de artık bir oyun değil, paylaşılan ve izleyicisiyle ortak kotarılan bir sanat yapıtı… Yaşamın gerçekle iç içe kurgulanışı! Dahası izleyeni derin uykularından uyandıran bir bilinçlendirme ya da uyarı sanki bu yapıt.
Zafer Diper - 28.2.2012
Bizim Tiyatro'da Savaştan Barıştan
Oyun günleri: 04 Mart Pazar 15.30 – 10 Mart C.tesi 20.30… Kırklareli turnesi: 09 Mart Cuma… Diper, tiyatroda alışık olmadığımız bir tekniği kullanarak, şiir, film, müzik, belgesel birlikteliğinde bizi dünya ve Türkiye tarihinde uzun bir yolculuğa çıkarıyor… Oyun, bir türlü gerçekleşemeyen barışın, ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini sorgulatıyor ve nefis bir cümleyle bunun çözümünü söylüyor: Emperyalizmin kökü kurumadıkça kalıcı bir barıştan söz edilemez… Canan Aydın / Birgün Bizim Tiyatro'nun Zafer Diper'in bu son yaptığı, kotardığı işe "oyun" demiyorum, "yapıt" diyorum, çünkü bu seyirlik gerçekten de artık bir oyun değil, paylaşılan ve izleyicisiyle ortak kotarılan bir sanat yapıtı… Yaşamın gerçekle iç içe kurgulanışı! Dahası izleyeni derin uykularından uyandıran bir bilinçlendirme ya da uyarı sanki bu yapıt.
Zafer Diper - 1.2.2012
''Bizim Tiyatro, Savaştan Barıştan''
Diper, tiyatroda alışık olmadığımız bir tekniği kullanarak, şiir, film, müzik, belgesel birlikteliğinde bizi dünya ve Türkiye tarihinde uzun bir yolculuğa çıkarıyor… Oyun, savaş olgusunun tarihsel dönemlerde nedenselliklerini, bir türlü gerçekleşemeyen barışın, ne zaman ve nasıl gerçekleşeceğini sorgulatıyor ve nefis bir cümleyle bunun çözümünü söylüyor: Emperyalizmin kökü kurumadıkça kalıcı bir barıştan söz edilemez… Canan Aydın / Birgün Bu oyunun seyredilmesi acil gerekli… Eğitimcilerin, öğretmenlerin, öğrencilerin, sendikacıların şubelerindeki üyelerine, emekçilere, işçilere, memurlara, tarlada, fabrikada çalışanlara, esnafa topluca izletmeleri sağlanmalı… Dündar İncesu / Mimesis Şiir ve müzikle barışa yolculuk… Hürriyet 31 yıldır taşıdığı çizgiden hiç ödün vermeden bugüne gelen Bizim Tiyatro, bu çizgisini korumaya ve geliştirmeye devam ediyor. İsmail Cem Özkan / Galata Gazete Bizim Tiyatro için, tiyatro "hoşça vakit geçirmek" için gelinen bir yer değildir. 31 yıllık sanat hayatı bu çizginin pek çok başarılı örnekleriyle doludur… Sahnede sinema var, şarkı var, şiir var, belgesel var, söyleşiler, izleyici katkıları, her şey var… En önemlisi de bir tiyatronun piyasa koşullarına ödün vermeyen "bel kemikli" duruşu var. Savaştan Barıştan anti-militarist bir ders niteliğinde… Şöyle de denilebilir: "sahnede eylem var!" Nazım Alpman / Birgün Oyunun konusu kısaca: Bir grup aydın-sanatçı, televizyon için "savaş ve barış" konulu bir program hazırlamıştır. Ne ki bitirdikleri bölümlere TV kanalları ilgi göstermemektedir. Çünkü yayınlanması istenen konunun içeriği ve ele alınış biçimi medya kuruluşlarını rahatsız etmektedir. Bu programın hazırlanmasında başı çeken iki kişi sunucu (Zafer Diper) ve müzisyen (Haluk Çetin) durumu protesto etmek ve yaptıklarını bir yolla kitleye duyurmak için tiyatro'yu seçme zorunluğunda kalmışlardır.
Zafer Diper - 24.1.2012
Bu Oyunun Seyredilmesi Acil Gerekli
Eğitimcilerin, öğretmenlerin, öğrencilerin, sendikacıların şubelerindeki üyelerine, emekçilere, işçilere, memurlara, tarlada, fabrikada çalışanlara, esnafa topluca izletmeleri sağlanmalı… Dündar İncesu / Mimesis Bizim Tiyatro için, tiyatro "hoşça vakit geçirmek" için gelinen bir yer değildir. 31 yıllık sanat hayatı bu çizginin pek çok başarılı örnekleriyle doludur… Sahnede sinema var, şarkı var, şiir var, belgesel var, söyleşiler, izleyici katkıları, her şey var… En önemlisi de bir tiyatronun piyasa koşullarına ödün vermeyen "bel kemikli" duruşu var. Savaştan Barıştan anti-militarist bir ders niteliğinde… Daha özetle şöyle denilebilir: "sahnede eylem var!" Nazım Alpman / Birgün 31 yıldır taşıdığı çizgiden hiç ödün vermeden bugüne gelen Bizim Tiyatro, bu çizgisini korumaya ve geliştirmeye devam ediyor. İsmail Cem Özkan / Galata Tarihsel süreçte, bu iki kavramın müzik, şiir, film, belgesellerle irdelendiği oyunun Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'ndeki (0216)418 95 49 - 418 16 26) 27 Ocak Cuma 20.30, 03 Şubat Cuma 20.30, 11 Şubat C.tesi 20.30… Oyunun konusu kısaca: Bir grup aydın-sanatçı, televizyon için "savaş ve barış" konulu bir program hazırlamıştır. Ne ki bitirdikleri bölümlere kimi TV kanalları ilgi göstermemektedir. Çünkü yayınlanması istenen konunun içeriği ve ele alınış biçimi medya kuruluşlarını rahatsız etmektedir. Bu programın hazırlanmasında başı çeken iki kişi sunucu (Zafer Diper) ve müzisyen (Haluk Çetin) bir anlamda durumu protesto etmek ve yaptıklarını bir yolla kitleye duyurmak için tiyatro'yu seçme zorunluğunda kalmışlardır.
Zafer Diper - 10.1.2012
Bizim Tiyatro Savaştan Barıştan
Tarihsel süreçte, bu iki kavramın müzik, şiir, film, belgesellerle irdelendiği müzikli oyunun Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi'ndeki (0216.418 95 49 - 0216.418 16 26) Ocak ayı gösterimleri: 15 Ocak Pazar 15.30, 20 Ocak Cuma 20.30, 27 Ocak Cuma 20.30…Oyunun konusu kısaca: Bir grup aydın-sanatçı, televizyon için "savaş ve barış" konulu bir program hazırlamıştır. Ne ki bitirdikleri bölümlere kanallar ilgi göstermemektedir. Çünkü yayınlanması istenen konunun içeriği ve ele alınış biçimi kimi medya kuruluşlarını rahatsız etmektedir. Bu programın hazırlanmasında başı çeken iki kişi sunucu (Zafer Diper) ve müzisyen (Haluk Çetin) bir anlamda durumu protesto etmek ve yaptıklarını bir yolla kitleye duyurmak için tiyatro'yu seçme zorunluğunda kalmışlardır.
Zafer Diper - 23.9.2011
Kurtlar Vadisi'ne Sansür
Zübeyr Şaşmaz'ın yönetmenliğini yaptığı "Kurtlar Vadisi Filistin" filminin oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper, Umut Karadağ ve Ayten Uncuoğlu yer alıyor.
Zafer Diper - 21.9.2011
Huzur Eviyle Ekranlara Dönüyor
Geçtiğimiz yaz oyuncu Gökçe Bahadır'la evlenen Ali Sunal, fazla ara vermeden setlere geri döndü. Başarılı olyuncu Sunal, yakında TNT ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 'Huzurum Kalmadı' adlı dizide yer alacak. Babadan yadigar kalan bir huzur evini ayakta tutmaya çalışan 'Yemlihan'ı canlandıran Ali Sunal herkesi güldürecek. Artık yolun sonuna gelmiş olan ve kurtarılmayı bekleyen 'Bahtiyar Huzur Evi' nin sakinleri arasında usta oyuncular yer alıyor: Ayşen Gruda, Zafer Diper, Sermin Hürmeriç, Ayberk Atilla ve Ali Erkazan.
Zafer Diper - 19.9.2011
Türkiye'nin En Çılgın Ailesi "Huzurum Kalmadı" Çok Yakında TNT'de
Ali Sunal, Yağmur Kaşifoğlu, Ayşen Gruda, Aliye Uzunatağan, Sermin Hürmeriç, Zafer Diper, Ali Erkazan, Ayberk Atilla, Şakir Güler, İlkem Ulugün, Doğan Akdoğan, Caner Alkaya ve Sarp Aydınoğlu isimlerini biraraya getiren "Huzurum Kalmadı" çok yakında TNT ekranında seyirciyle buluşacak.
Zafer Diper - 14.7.2011
Gişe Memuru Filmi
Yönetmen: Tolga Karaçelik Senaryo: Tolga Karaçelik Oyuncular: Büşra Pekin, Nergis Öztürk, Nur Aysan, Zafer Diper, Serkan Ercan Filmin Türü: Drama 0, Orijinal Adı: Gişe Memuru Yapımcı Firma: BKM Film - Mantar Film Yapım Yılı: 2010 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 110 dk.
Zafer Diper - 6.7.2011
Polis Filmi
Yönetmen: Onur Ünlü Senaryo: Onur Ünlü Oyuncular: Zafer Diper, Sermiyan Midyat, Ragıp Savaş, Özgü Namal, Haluk Bilginer Filmin Türü: Polisiye, Drama, Orijinal Adı: Polis Yapımcı Firma: Eflatun Film Resmi Sitesi: www.
Zafer Diper - 1.6.2011
Nâzım Gecesi
Cuma Bolat'la birlikte düzenlediğimiz Kadıköy'deki "Nâzım Geceleri" gelenekselleşti artık.
Zafer Diper - 5.5.2011
Alkış Kıyamet Seyirciyle Buluştu
Serkan Ercan, Zafer Diper, Nergis Öztürk, Nur Fettahoglu, Büşra Pekin, Nadir Sarıbacak, Ruhi Sarı, Sermet Yeşil ve İskender Bağcılar'ın rol aldığı filmi izleyenler arasında Çamlıca Fatih Sultan Mehmet Köprüsü gişe memurları ve aileleri de vardı.
Zafer Diper - 5.5.2011
Alkiş Kiyamet Seyirciyle Buluştu
Serkan Ercan, Zafer Diper, Nergis Öztürk, Nur Fettahoglu, Büşra Pekin, Nadir Sarıbacak, Ruhi Sarı, Sermet Yeşil ve İskender Bağcılar'ın rol aldığı filmi izleyenler arasında Çamlıca Fatih Sultan Mehmet Köprüsü gişe memurları ve aileleri de vardı.
Zafer Diper - 5.5.2011
Bu Hafta 9 Yeni Film Vizyona Girecek
Sinemaseverler, bu hafta, komedi, animasyon, dram ve gerilimin bulunduğu 4'ü yerli 9 yeni filmle buluşacak. Oğuzhan Uğur'un yönettiği ve Halil Taşdemir, Senem Başak, Serhat Turan ile Erdinç Kurt'un oynadığı "Ağır Abi" filmi, komedi sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Filmde, mafya dizilerinden etkilenen Efe ve Yiğit adında iki genç, ağır abi olabilmek için ne yapabileceklerini düşünürlerken, en acımasız mafya babası Abidin Cirit'in yaşadığı kasabaya giderler. Ufak bir güç gösterisiyle kendilerini Abidin Cirit'e kanıtlayan ikili, onun bir anda alemden çekilmesiyle yıkılır. Ancak Cirit, yine de elini ikilinin üzerinden çekmez ve onları, tek oğlu Sultan'ın koruması olarak görevlendirir. Tolga Karaçelik'in yönettiği ve Serkan Ercan, Zafer Diper, Nergis Öztürk ile Nur Aysan'ın oynadığı "Gişe Memuru" filmi, dram sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Zafer Diper Haberleri | Zafer Diper Kimdir - Haberler - Zafer Diper haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zafer Diper kimdir, hayatı ve biyografisi. Nasipse Adayız Filmi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 05:14:53. #1.15#
title