Yusuf Sunar Haberleri

Yusuf Sunar haber, Yusuf Sunar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Sunar 17.1.2020
Paris'te belediyelere Uluslararası İdealkent Ödülleri verildi
Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Sekreteri Yusuf Sunar ise enstitünün kuruluş amacının kentlerde yaşanan sorunlara çözüm bulmak ve sorunların en aza indirilmesi olduğunu belirtti.
Yusuf Sunar 16.1.2020
Uluslararası İdealkent Ödülleri sahiplerini buldu
Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Sekreteri Yusuf Sunar, enstitünün kentlerde yaşanan sorunlara ilişkin çözüm üretmek için kurulduğunu aktardı.
Yusuf Sunar 28.10.2018
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne "Sürdürülebilir Enerji" Ödülü
Fransa'nın Strazburg kentindeki Avrupa Konseyi binasında gerçekleştirilen törene, Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Sekreteri Yusuf Sunar, Uluslararası Adalet ve Eşitlik Konseyi (COJEP) Başkanı Ali Gedikoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Toprak da katıldı.
Yusuf Sunar 27.10.2018
Uluslararası İdealkent Ödülleri Sahiplerini Buldu
Kent Araştırmaları Enstitüsü Genel Sekreteri Yusuf Sunar, kongrenin açılışında yaptığı konuşmada, sürdürülebilir kentler ve kentlerde sürdürülebilirlik kavramlarının, uluslararası platformlarda sıkça tartışılmasının, sosyal, ekonomik ve çevresel sorumlulukları giderek arttırdığını ve kentin tüm paydaşlarına pek çok önemli sorumluluklar yüklediğini söyledi.
Şu an buradasınız: Yusuf Sunar Haberleri | Yusuf Sunar Kimdir - Haberler - Yusuf Sunar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Sunar kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya Büyükşehir'in Bisiklet Master Planı UNESCO'da ödül aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:00:11. #1.15#
title