YUSUF ELÇİ HABERLERİ

Yusuf Elçi haber, Yusuf Elçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Elçi

Yusuf Elçi

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.6.1966

Yusuf Elçi Kimdir ?

01.06.1966 tarihinde Bayburt Merkeze bağlı Ozansu köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bayburt’ta tamamladı. Yüksekokul Halkla İlişkiler mezunu olup, 20 yıldır ticaretle iştigal etmektedir. 29 Mart 2009 Mahalli İdareler seçiminde Adalet ve Kalkınma Partisinden İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilmiş ve 5 yıl İl Daimi Encümen olarak görev yapmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yusuf Elçi - 11.02.2019
Vali Pehlivan İl Genel Meclisi Şubat Ayı Toplantısına Katıldı
Bayburt İl Özel İdaresi Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantı öncesi İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi'yi ziyaret eden Vali Pehlivan, İl Özel İdare yatırımları hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulundu.
Yusuf Elçi - 04.02.2019
Kudaka Yönetim Kurulu Toplantısı Bayburt'ta Yapıldı
Bayburt Valiliği'nde gerçekleştirilen toplantıya Erzurum Valisi Okay Memiş, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Bayburt İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, KUDAKA Genel Sekreteri Prof.
Yusuf Elçi - 01.02.2019
Üç İlin Valisi Baksı Müzesi'ni Gezdi
Ziyarete ayrıca, KUDAKA Genel Sekretei Prof. Dr. Osman Demidöğen, Bayburt Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Murat Tiryaki, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Akın Çiçek ile Bayburt İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi'de katıldı.
Yusuf Elçi - 18.12.2018
Bayburt'ta Köy Yollarına Otokorkuluk Yapılıyor
Vali Pehlivan, çalışma kapsamında ilk olarak 13 köy yolunun bulunduğu ve Taht grup yolu olarak adlandırılan bölgedeki Yolaşık mevkisinde otokorkuluk yapım işinin başlatıldığını belirterek, şunları ifade etti: "Bu örnek teşkil edecek bir çalışma. Aynen kara yollarında olduğu gibi Bayburt'taki köy yollarımızda grup yollarından başlamak üzere önümüzdeki yıllarda da bu çalışmaları inşallah devam ettireceğiz. Bu çalışmadaki temel amacımız vatandaşlarımızın bu yollardan gidip gelmesini sağlamak. Bu yolları öğrencilerimizi taşıyan servis araçlarımız da var. Yine öğrencilerimizde bu yollardan servis araçlarıyla daha güvenli bir şekilde okullarına gidip gelecek." Pehlivan'a, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi ile İl Özel İdaresi'nin bazı çalışanları eşlik etti.
Yusuf Elçi - 05.10.2018
Bayburt'ta Modern 50 Ahırın Yapımı Tamamlandı
Programa, Tarım ve Orman İl Müdürü Abdulkadir Karabulut, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, köy muhtarı Salim Avşar ve çiftçiler katıldı.
Yusuf Elçi - 12.07.2018
Bayburt'tan Doğal Taş İhracatına Başlandı
Programda Vali Pehlivan'a, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Belediye Başkan Yardımcısı Nesumittin Selçuk, Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Seyhan ile Doğal Taş Fabrikası Genel Müdürü Nurullah Şentürk eşlik etti.
Yusuf Elçi - 03.07.2018
Bayburt'ta Çiftçilere Makine ve Ekipman Dağıtıldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce, Metin Köse Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen programa, Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi, Bayburt Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe, AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulkadir Karabulut ile çiftçiler katıldı.
Yusuf Elçi - 30.05.2018
Her Zaman Yanınızdayız, Sizleri Seviyoruz"
Ağbal'a incelemeleri sırasında Vali Ali Hamza Pehlivan, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Genel Meclisi Başkanı Yusuf Elçi, AK Parti İl Başkanı Fatih Yumak ve diğer ilgililer eşlik etti.
Yusuf Elçi - 29.04.2018
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta
Bakan Ağbal'a, ziyaretleri sırasında Vali Pehlivan, Belediye Başkanı Memiş, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Elçi ve AK Parti Bayburt İl Başkanı Fatih Yumak eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yusuf Elçi Haberleri | Yusuf Elçi Kimdir - Haberler - Yusuf Elçi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Elçi kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Pehlivan İl Genel Meclis Üyeleri ile Bir Araya Geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 23:26:23. #1.16#

title