Yunus Çolak Haberleri

Yunus Çolak haber, Yunus Çolak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yunus Çolak - 27.07.2019
Akçakale Pamuk Festivali düzenlenecek
Toplantıya Akçakale Kaymakamı Hamza Özer, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Çopur, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpoğlu, İl Tarım ve Orman Müdür Vekili Halil Şitil, GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdür Vekili Haluk Rastgeldi, Karacadağ Kalkınma Ajansı Koordinatörü Yunus Çolak ve Şanlıurfa Turizm A.
Yunus Çolak - 15.06.2019
Denizli'de yolcu minibüsü kamyona çarptı: 7 yaralı
Yekta Öztürk'ün kullandığı 20 M 0024 plakalı minibüs, Kayıhan Alt Geçidi'nde Yunus Çolak yönetimindeki 20 BLE 42 plakalı kamyona arkasından çarptı.
Yunus Çolak - 28.03.2019
Yeni Evlendiği Eşini Öldürdü: 7 Yıl 13 Ay Hapis Cezası Aldı
Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına tutuklu sanık Semra Ö. (21), maktul Yunus Çolak'ın babası ve avukatlar katıldı.
Yunus Çolak - 28.03.2019
Eskişehir'de Eşini Öldüren Kadına Hapis Cezası
Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasına, tutuklu sanık Semra Öztürk (21) ile maktul Yunus Çolak'ın yakınları ve avukatları katıldı.
Yunus Çolak - 09.07.2018
5 Uluslararası İlem Yaz Okulu Açılışı
Yaz Okulu Tertip Komitesi Başkanı Yunus Çolak da kentsel çalışmaların küresel, ulusal ve yerel ölçekte ciddi anlamda gündemi işgal etmeye başladığını vurgulayarak, şunları anlattı: "Sorumsuzca ya da bilinçsizce bu sürecin gerçekleşmesi özellikle otantik dünyanın, klasik dünyanın merkezini teşkil eden bu kadim dünyanın, bu bereketli illerin kentlerini büyük bir yıkıma uğratmak durumunu arz ediyor.
Yunus Çolak - 23.04.2018
Çin'de "Şanlıurfa'da Yatırım Fırsatları" Anlatıldı
Şanlıurfa heyetinden Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak da Şanlıurfa'daki Yatırım Fırsatları konulu sunumuyla kentteki yatırım fırsatları hakkında bilgi verdi.
Yunus Çolak - 27.10.2017
Kartepe Zirvesi
The Green Park Kartepe Otel'de gerçekleştirilen zirvede İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hamza Ateş moderatörlüğünde "15 Temmuz Sonrası Uluslararası İlişkiler" konulu özel oturuma, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Ercan, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İrfan Kaya Ülger, Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Araz Aslanlı, Erciyes Üniversitesi Araştırma Görevlisi Nazlı Usta Lazarıs ve Yunus Çolak katıldı.
Yunus Çolak - 01.06.2017
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Vali Tuna'ya yardımcısı Ufuk Akıl, OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mithat Arhan, Şanlıurfa Gümrük Müdürü İdris Güçlü ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Koordinatörü Yunus Çolak eşlik etti.
Yunus Çolak - 25.04.2017
Fetö'nün Darbe Girişimi Davasında Tankçı Askerler Yargılanıyor
Yarbay Nihat Uçan'ın darbe gecesi öfkeli şekilde emriler verdiğini anlatan Bayraktepe, savunmasında şunları kaydetti: "Saat 22.30 sıralarında tanklar çıkıyordu, Nihat Yarbayı gördüm, tanklara 'çabuk çabuk çıkın' diyordu. Baktığımda tüm tanklar çıkmıştı. Teğmen Üzeyir, Hakan Can'a beni aratarak 'orada beklemeyin bizi takip edin, Digor Bölge Trafik Şube Müdürlüğü önünde yol kesilecek' dedi. Tank gördüm, yolu kapatmayacak şekilde burada durduk. 'Halkı ezin geçin' şekilde mesajlar geliyordu. Daha sonra Osman yüzbaşıya mesajları sordum. Bize net olarak dönün demedi. Daha sonra biz apar topar geri döndük ancak geri dönmemiz zaman aldı. Polis bizi linç edilmekten kurtardı, polisimizden Allah razı olsun. Polis bize eskortluk yaparak kışlaya dönmemizi sağladı ve kışlaya girdik. Suç komuta heyetindeydi. Onların her şeyden haberdar olduğuna inanıyorum. Neden geride kalan askerlere haber vermediler. Askerlerin çoğunu benzin dökerek ateşe arttılar ve halen de yanıyoruz." Duruşmada, tutuklu sanıklar Üsteğmen Üzeyir Ayten, Uzman Çavuş Cihangir Tuna, Özgür Bayram, Ümit Gürbüz, Yasin Tenbel ile tutuksuz sanıklar, Hakan Bayraktepe, Oğuzhan Tekin, Hilmi Akyar, Hamdi Sayın, Serdar Yılmaz, Hasan Sağır, Mustafa Rauf, Yener Güngör, Serkan Zıngıl, Yasin Arık, Zeki Çiçek, Ercan Canal, Mustafa Erişken, Yunus Çolak ve Semih Adsız da savunmalarını yaptı.
Yunus Çolak - 26.05.2016
Şehir ve Medeniyet Sempozyumu Başladı
Her medeniyetin kendine ait bir şehir vizyonu olduğuna dikkati çeken Bağlı, şunları kaydetti: "Tarihin her döneminde bir kent planlaması görülür. Modern dünya bu geleneği tehdit ediyor. Müslümanların dünyaya bakış açısı var. Bu bakış açısındaki farklılığı gösteren birtakım argümanlar olmalı. Bunların en başında da şehirler gelir. Müslüman, kurduğu medeniyetlerle farkını gösterir. Bir mizan üzerine şehir kurduğumuzda, hakikaten kendi medeniyetimizi insanlara gösterebileceğiz. Aksi halde bir medeniyetten bahsedemeyiz." Birlikte yaşama alanları şehirler Mazhar Bağlı, şehirlerin, doğaya karşı hoyratlık içerisinde olmaması gerektiğinin altını çizerek, şöyle konuştu: "Medine'de, Hz. Muhammed'in devesinin oturduğu yerde bir mescit inşa edilmesi falcılık değildi. Bunun içerisinde bir metafiziğin, bir ilahi buyruğun olduğunu göstermek için bu yol seçildi. Avrupa'da birçok şehrin de müneccim, kahin ya da din adamının işaret ettiği bir konu üzerine inşa edildiğini biliyoruz. Aynı zamanda, Medine'de Müslümanlar, Hristiyanlar, Yahudiler ve başka dinden insanlar yaşıyordu. Hz. Muhammed'in kurumsallaştırdığı ilk şey; birlikte yaşama iradesini sağlıklı bir biçimde ortaya koymak oldu. Dolayısıyla şehirler, bir taraftan inancın şekillendiği, bir taraftan ise birlikte yaşama hukukunun üretildiği ve hayata geçirildiği yerler oldu." Sempozyumun ilk oturumunda, Kırklareli Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Çolak moderatörlüğünde "Şehir ve Mimari", "Kentsel Dönüşüm", "Küresel Şehirler", "Kent ve Estetik" konulu tebliğler, liseli öğrenciler tarafından sunuldu.
Yunus Çolak - 02.06.2015
Askon Heyeti, Urfa'dan Verimli Görüşmelerle Döndü
Anadolu Aslanları işadamları Derneği (ASKON) Konya Şubesi iş gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Mayıs ayı başında 4 ülkeye iş gezisi düzenleyen ASKON, geçtiğimiz hafta sonu da açıldığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi'ne iş ve tanışma gezisi düzenledi. ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım'ın başkanlığında yönetim kurulu ve üyelerden oluşan yaklaşık 20 kişilik işadamı heyeti ASKON Şanlıurfa Şubesi'nin daveti üzerine Şanlıurfa'ya gitti. ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri İzmirli işadamlarıyla El Ruha otelinde iş geliştirme toplantısı yaptı. Toplantıya Karacadağ Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak da katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yunus Çolak Haberleri | Yunus Çolak Kimdir - Haberler - Yunus Çolak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yunus Çolak kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti 6. Olağan Gençlik Kongresi yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 07:53:38. #1.14#
title