Yüksel Ahmet Tokat Seçim Sonuçları
Haberler » Güncel » Yüksel Ahmet Tokat Seçim Sonuçları - Haber

Yüksel Ahmet Tokat Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti ORDU AYBASTI belediye başkan adayı olan Yüksel Ahmet Tokat isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu.

Yüksel Ahmet Tokat Seçim Sonuçları

31 Mart seçimlerinde İyi Parti ORDU AYBASTI olan isimli adayın aldığı oy oranı belli oldu. ORDU AYBASTI ilçesinde toplam 5 aday ile yarışan Yüksel Ahmet Tokat isimli İyi Parti adayının aldığı oy oranını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türkiye, 31 Mart'ta belediye başkanı, belediye meclis üyesi ve muhtarlarını seçmek için sandığa gitti. Partilerin hummalı çalışmaları sonucu sandıklar açıldı ve yerel seçimde adayların aldığı oy oranları belli oldu. Peki 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde İyi Parti ORDU AYBASTI adayı Yüksel Ahmet Tokat kimdir? İyi Parti ORDU AYBASTI adayı Yüksel Ahmet Tokat yüzde kaç oy aldı?

Yüksel Ahmet Tokat Oy Oranları ve Seçim Sonuçları

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti ORDU AYBASTI belediye başkan adayı olarak gösterilen Yüksel Ahmet Tokat AYBASTI ilçesinde % 9,04 oranında oy almıştır. AYBASTI ilçesinde % 9,04 oranında oy olan Yüksel Ahmet Tokat adlı İyi Parti adayı toplamda 1.204 adet oy sayısına ulaştı.

ORDU AYBASTI ilçesinde AK Parti, CHP, MHP, DSP, VP adaylarının aldığı oy oranlarını detaylı olarak incelemek istiyorsanız tıklayınız.

Manşet

Haberler