Yılmaz Güneş Haberleri

Yılmaz Güneş haber, Yılmaz Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Güneş 4.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------- Emniyet müdürü ile vatandaşın diyalogu Genel ve detay görüntüler Haber: Arif ARSLAN-Kamera: BATMAN, ========================= Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde arama-kurtarma eğitimi yaptıkları sırada botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarından bugün de sonuç alınamadı.
Yılmaz Güneş 3.4.2020
Munzur Çayı'nda akıntıya kapılıp kaybolan uzman çavuş SAK timlerince aranıyor
Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'nda görev öncesi yaptığı tatbikat sırasında botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.
Yılmaz Güneş 2.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-17
Bursa Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Gemlik sahili açıklarındaki bir teknenin, trolle yasa dışı avlandığı ihbarını aldı. Ekipler, gece yarısı düzenledikleri operasyonla tekneyi suçüstü yakaladı. 1380 Sayılı Su Ürünleri Kanunu kapsamında tekneye el konulurken, sahibine para cezası kesildi. Gemlik Su Ürünleri Kooperatifi tarafından konu ile ilgili yapılan yazılı açıklama, şu ifadeler yer verildi: "Kooperatifimizin, sürdürülebilir geleneksel balıkçılık ile mücadelesi devam etmektedir.  Trol teknelerinin yasak olduğu halde, sahilimizde balıkçılık faaliyeti yaptıklarını belirledik. Trol tekneleri  sebebiyle, bölge halkımızın denize ağ atamamasından kaynaklı birtakım mağduriyetler ortaya çıktı. Bu sebeple kooperatifimiz durumu, 158 Sahil Güvenlik ihbar hattını arayarak, yetkililere bildirdi. Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerimizce yapılan operasyon ile sahilimizde yasa dışı faaliyet gösteren trol teknesi yakalanmıştır. Bu mücadelede emeği geçen Bursa Sahil Güvenlik ekiplerine teşekkür ederizö GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Kaçak avlanan tekneden görüntüler Haber: Muammer İRTEM - Kamera: Kazım BULUT/GEMLİK (Bursa), ================================== Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde arama-kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinde görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de bir ize rastlanılmadı.
Yılmaz Güneş 2.4.2020
Tunceli'de akıntıya kapılıp kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor
Tunceli'de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'nda görev öncesi yaptığı tatbikat sırasında botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.
Yılmaz Güneş 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
Görüntü Dökümü: -Olay yerinden görüntü -Devrilen otomobilin görüntüsü -Maddi hasarlı kaza yapan araçlar Haber-Kamera:  Uğur YİĞİT-Rahmi MEYVECİ/SİVAS, ================================ Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'de 17 Mart günü Munzur Nehri'nde arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de sonuç alınamadı.
Yılmaz Güneş 1.4.2020
Munzur Çayı'nda akıntıya kapılıp kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor
Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı'nda yaptığı eğitim sırasında botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor36 yaşındaki Güneş'i bulmak için yürütülen arama çalışmalarına, İl Afet ve Acil...
Yılmaz Güneş 31.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Apartmandan genel ve detay görüntüler -Feyzullah Erdoğan röportaj HABER- KAMERA: Burcu MUTLU/ALANYA, ================================ Gülistan ve Uzman Çavuş Güneş'ten bugün de iz yok TUNCELİ'de 17 Mart'ta günü Munzur Nehri'nde, arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarına bugün de devam edildi.
Yılmaz Güneş 31.3.2020
Gülistan ve Uzman Çavuş Güneş'ten bugün de iz yok
TUNCELİ'de 17 Mart'ta günü Munzur Nehri'nde, arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için...
Yılmaz Güneş 31.3.2020
Tunceli'de akıntıda kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor
Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi sırasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düştükten sonra akıntıya kapılarak kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları devam ediyor.
Yılmaz Güneş 30.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Adana Büyükşehir Belediyesi Bandosu koronavirüs tedbirleri sebebiyle evde kalan vatandaşlar için sokakta moral konseri verdi. Çukurova ilçesinde bir mahallede eğlenceli marşlar çalan bando takımına vatandaşlar da balkonlarından alkış ve ıslıklarla eşlik etti. Bando takımındaki üyelerin de sosyal mesafeyi koruyarak şarkı ve marşlar çaldığı o anlar kameralar yansıdı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Bando takımının şarkı çaldığı anlar Haber-Kamera: Elif YAVUZ/İSTANBUL, DHA ============================= Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'deki Munzur Nehri'nde, 17 Mart'ta arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan JAK timi görevlisi Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarına bugün de devam edildi ancak bir ize rastlanmadı.
Yılmaz Güneş 30.3.2020
Munzur Çayı'nda akıntıya kapılıp kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürdürülüyor
Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi esnasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düştükten sonra akıntıya kapılarak kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları devam ediyor.
Yılmaz Güneş 28.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Kentin yüksekten görüntü Dolu yağışı Araçların üstüne yağan dolu Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Taha AYHAN-MALATYA ======================== Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'deki Munzur Nehri'nde 17 Mart günü arama- kurtarma eğitimi yaptıkları botun devrilmesi sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmaları bugün de devam etti.
Yılmaz Güneş 28.3.2020
Munzur Çayı'nda akıntıya kapılarak kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları sürüyor
Tunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin eğitimi esnasında botun devrilmesiyle Munzur Çayı'na düştükten sonra akıntıya kapılarak kaybolan 36 yaşındaki Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları sürüyor.
Yılmaz Güneş 27.3.2020
TUNCELİ Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yok
Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yokTUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde, arama-kurtarma eğitimi sırasında akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan...
Yılmaz Güneş 27.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Öğrencilerin çektiği video Haber:  Ayhan ACAR/BARTIN, ======================== Uzman Çavuş Güneş ile üniversiteli Gülistan'dan bugün de iz yok TUNCELİ'de, 17 Mart günü Munzur Nehri'nde, arama-kurtarma eğitimi sırasında akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ile 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için yapılan arama çalışmalarında bugün de sonuç alınamadı.
Şu an buradasınız: Yılmaz Güneş Haberleri | Yılmaz Güneş Kimdir - Haberler - Yılmaz Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Tunceli'de kayıp uzman çavuş ve Gülistan'dan bugün de iz yok.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.4.2020 19:20:35. #1.14#
title