YILMAZ CESUR HABERLERİ

Yılmaz Cesur haber, Yılmaz Cesur son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Cesur

Yılmaz Cesur

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Yılmaz Cesur Kimdir ?

Yılmaz Cesur, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde TKP Tunceli Dersim Hozat Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yılmaz Cesur - 29.03.2021
28 Mart 2021 Haberleri
28 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Yılmaz Cesur - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Yılmaz Cesur - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tunceli'de, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Yılmaz Cesur - 12.06.2017
Kastamonu Türkülerine 18 İlçede Klip
Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) üyesi Yılmaz Cesur da Kastamonulu sanatçılar olarak memleketlerine hizmet için yola çıktıklarını dile getirdi.
Yılmaz Cesur - 14.03.2017
Protesto İçin Dikilen Sembolik Ağaçlar da Kesildi
MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'ndeki 9 kilometrelik Kayaköy yolunda, 506 kızılçamın kesilmesini protesto etmek amacıyla Fethiye Belediyesi ve çevreciler tarafından dikilen sembolik ağaçlar, gece kimliği belirsiz kişiler tarafından kesildi. Parçalanarak ormanlık alana atılan ağaçların üzerinde 'Oksijeninizi sağlamak mıydı suçum', 'Kesmek kolay olandı' gibi mesajlar yer alıyordu. Fethiye'nin Kesikkapı Mahallesi ile Kayaköy Mahallesi arasında yer alan 4 metre genişliğinde ve 9 kilometre uzunluğundaki asfalt yolun 3 metre daha genişletilmesi için geçen aralık ayının başında ağaç kesimine başlandı. Muğla Büyükşehir Belediyesi'nin Muğla Orman Bölge Müdürlüğü'nden talebi üzerine, yol kıyısında kalan asırlık 506 kızılçam, Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü tarafından köklerinden kesildi. 5 bin yıllık geçmişe sahip Rum yapılarının bulunduğu, UNESCO tarafından 'Dünya dostluk ve barış köyü' köyü ilan edilen Kayaköy yolunda ağaçların kesilmesi tepkiye neden oldu. SEMBOLİK AĞAÇLAR DİKİLDİ Çalışmalar sırasında ağaç kesimini durdurmak için çaba gösteren Fethiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğayı Koruma Derneği başkanı Okyay Tirli, kesimin tamamlanmasının ardından Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile işbirliği yaparak, ilginç bir protestoya imza attı. Dün sabah saatlerinde bölgeye giden belediye ekipleri ve çevreciler, ahşap malzemeden hazırlanan 3 metre boyundaki 10 sembolik ağacı, kesilen ağaçların yerine dikti. Kesilmiş ağaç köklerine çivi ile tutturulan tabela şeklindeki sembolik ağaçların üzerinde 'Oksijeninizi ağlamak mıydı suçum', 'Kesmek kolay olandı', 'Ağaçtan değerli ne dikeceksiniz şimdi', 'Ağaçlar eğilmezken insanlar neden eğilir ki' şeklinde mesajlar yer aldı. Sembolik ağaçların dikilmesinin ardından açıklamalarda bulunan dernek başkanı Okyay Tirli ve Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, kesilen ağaçlar nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne tepki gösterdi.
Yılmaz Cesur - 14.03.2017
Dha Yurt Bülteni - 14
SEMBOLİK AĞAÇLAR DİKİLDİ Çalışmalar sırasında ağaç kesimini durdurmak için çaba gösteren Fethiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğayı Koruma Derneği başkanı Okyay Tirli, kesimin tamamlanmasının ardından Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile işbirliği yaparak, ilginç bir protestoya imza attı. Dün (pazartesi) sabah saatlerinde bölgeye giden belediye ekipleri ve çevreciler, ahşap malzemeden hazırlanan 3 metre boyundaki 10 sembolik ağacı, kesilen ağaçların yerine dikti. Kesilmiş ağaç köklerine çivi ile tutturulan tabela şeklindeki sembolik ağaçların üzerinde 'Oksijeninizi ağlamak mıydı suçum', 'Kesmek kolay olandı', 'Ağaçtan değerli ne dikeceksiniz şimdi', 'Ağaçlar eğilmezken insanlar neden eğilir ki' şeklinde mesajlar yer aldı. Sembolik ağaçların dikilmesinin ardından açıklamalarda bulunan dernek başkanı Okyay Tirli ve Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, kesilen ağaçlar nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi'ne tepki gösterdi.
Yılmaz Cesur - 13.03.2017
Dha Yurt Bülteni-9
"SANKİ KAYAKÖY'DE HAVALİMANI VAR" Dikilen sembolik ağaçları incelemek için bölgeye gelen Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ise Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde bulunan, bir ağaçta bile 80 milyon vatandaşın hakkı olduğunu söyledi.
Yılmaz Cesur - 13.03.2017
Ağaç Kesimine "Yapay Ağaçlı" Tepki
Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ise Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki bir tek ağaçta bile 80 milyon ferdin hakkı olduğunu ifade etti.
Yılmaz Cesur - 27.01.2015
Hükümlü Kadınların Ürettiği Bez Bebekleri Kaymakam ve Diğer İlgililer Sattı
Suç mağduru işsiz kadınlardan oluşturulan grubun boş zaman etkinliği ve bir hobi edinmeleri elbecerisi sayesinde zihinsel rahatlama sağlamaları aynı zamanda gelir elde ederek bireysel yeterlilik kazanmaları için gerçekleştirilen "üretiyorum kazanıyorum" projesi çerçevesinde 12 mağdur kadının ürettiği bez bebekler salı pazarında adeta kapışıldı. 5 ile 50 TL arasında satılan avukat kadın, doktor, şirinler gibi değişik bez bebekler ilgi ile karşılandı. Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur, Esnaf Odası Başkanı mehmet Soydemir ve diğer yetkililerinde katıldığı etkinlikle bez bebekler salı pazarında açılan stantta satışa sunulurken kısa sürede büyük ilgi gördü.
Yılmaz Cesur - 01.04.2014
Fethiye Belediyesi Meclis Üyeleri Belli Oldu
30 Mart Mahalli Idareler seçiminin ardından Muğla'nın Fethiye ilçesi belediye meclisine girecek isimler de netleşti.
Yılmaz Cesur - 07.12.2013
Şebnem Bozoklu ve Hakan Yılmaz Sabır Küpü Oldu
İlk bölümü yayınlanan ve büyük ilgi gören yepyeni sit-com dizi Cesur Hemşire, 2. Bölümü ile şaşırtmaya devam ediyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yılmaz Cesur Haberleri | Yılmaz Cesur Kimdir - Haberler - Yılmaz Cesur haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Cesur kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Kurtuluş Savaşı'nın kadın kahramanı Şerife Bacı'nın belgesel çeki
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 19:33:37. #1.14#

title