YILMAZ BERKİ HABERLERİ

Yılmaz Berki haber, Yılmaz Berki son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yılmaz Berki

Yılmaz Berki

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Yılmaz Berki Kimdir ?

Van Büyükşehir Belediyesi'nde Daire Başkanlığı yapan Yılmaz Berki, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde HDP'den Van, Tuşba Belediyesi Eş Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yılmaz Berki - 12.04.2019
Tuşba'da Hdp'li Adayın Yerine Mazbata Alan AK Parti'li Göreve Başladı
YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu görevinden uzaklaştırılan adaylara seçilse de mazbata verilmeyeceğini açıklamasının ardından, Van'n Tuşba ilçesinde HDP'li Belediye Başkan adayı Yılmaz Berkiye'nin yerine yarışı ikinci sırada tamamlayan AK Parti'li Salih...
Yılmaz Berki - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Van'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Yılmaz Berki - 17.11.2014
Van'daki Kobanililer Sağlık Taramasından Geçirildi
Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Yılmaz Berki, SES Van Şubesi ile ortaklaşa düzenledikleri sağlık taramasıyla hastaneye ulaşımda zorluk çeken Kobanili ailelere yardım etmeyi amaçladıklarını söyledi.
Yılmaz Berki - 27.08.2012
Bostaniçi Belediyesi 300 Çocuğu Sünnet Ettirdi
Bostaniçi Belediyesi tarafından düzenlenen sünnet etkinliğine destek veren SES Van Şube Başkanı Yılmaz Berki ise, belediye ile ortaklaşa düzenlenen sünnet etkinliği kapsamında sosyal güvencesi olmayan ailelerin çocuklarının sünnet edildiğini söyledi.
Yılmaz Berki - 29.02.2012
Kesk Üyelerinden Meşaleli Yürüyüş
Mavi Plaza İş Merkezi önünden ellerindeki meşalelerle yürüyüşe geçen ve aralarında KESK Genel Başkanı Lami Özgen'in de bulunduğu kalabalık, Faki Teyran Parkı'na geldi. Üzerinde tutuklu Eğitim-Sen Van Şube Başkanları Lezgin Botan ve Selami Özyaşar ile KESK Üyesi Galip Yaviç'in fotoğraflarının üzerinde bulunduğu pankartın açıldığı eylemde bir açıklama yapan KESK Van Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki, "Tutuklu arkadaşlarımız Lezgin Botan, Selami Özyaşar ve Galip Yaviç derhal serbest bırakılmalıdır" dedi.
Yılmaz Berki - 29.02.2012
Kesk'ten Meşaleli Eylem
Van'da KCK operasyonları kapsamında 8 ay önce tutuklanan Eğitim-Sen Van Şube Başkanı Selami Özyaşar, üyeler Lezgin Botan ve Garip Yaviç için KESK'liler yarın yapılacak duruşma öncesi meşaleli eylem yaptı. Mavi Plaza önünde toplanan yaklaşık 120 KESK üyesine Genel Başkanları Lami Özgen, BDP Van İl Başkanı Cüneyt Caniş ile İHD Van Şube Başkanı Ömer Işık'ta destek verdi. Def çalarak ellerinde Özyaşar, Botan ve Yaviç'in fotoğrafı ile meşaleler taşıyan grup, sloganlar atarak Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Faki Teyran Parkı'na geldi. Burada basın açıklamasını KESK Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki okudu.
Yılmaz Berki - 29.02.2012
Kesk'ten Meşaleli Eylem
Basın açıklamasını KESK Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki okudu.
Yılmaz Berki - 27.01.2012
SES'ten "Van Depremi Üçüncü Ay Değerlendirmesi" Raporu
SES Van Şube Başkanı Yılmaz Berki, Van'da yaşamın hiçbir şekilde normal olmadığını belirterek, "Normale döndüğü iddiasının arkasında, topluma sağlanan çeşitli hakların geri alınması çabası bulunmaktadır." dedi.
Yılmaz Berki - 26.01.2012
Kesk'ten 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Yasa Tasarısı'na Tepki
Mavi Plaza İş Merkezi'nin önünde düzenlenen basın açıklamasını, KESK Van Şubeler Platformu adına dönem sözcüsü Yılmaz Berki yaptı.
Yılmaz Berki - 21.01.2012
Kesk Üyelerinden Pijamalı Eylem
Mavi Plaza iş merkezi önünde toplanan yaklaşık 60 kişilik KESK üyesi, giydikleri pijamalarla Sanat Sokağı'na kadar yürüyüş yaptı. Tutuklu bulunan üyelerinin serbest bırakılmasını isteyen KESK üyeleri adına basın açıklaması yapan Yılmaz Berki, yaşanan gözaltı ve tutuklamaların tesadüf olmadığını ileri sürdü.
Yılmaz Berki - 21.01.2012
Kesk'ten Pijamalı Eylem
Basın açıklamasını okuyan KESK Van Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki, tutukluların derhal serbest bırakılmasını isteyerek, "Ülkede insan hakları savunucularına, sendika yöneticilerine, akademisyenlere, Kürtlere, Ermenilere, Alevilere, gazetecilere, sanatçılara, kısacası AK Parti gibi düşünmeyen herkese ve her kesime uygulanan bu zulüm, bu işkence bitene kadar haklı mücadelemiz devam edecektir.
Yılmaz Berki - 14.01.2012
Kesk'ten Enflasyon Farkı Artışına Tepki
Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Van Şubeler Platformu Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki, 15 Ocak'ta memur maaşına yansıtılacağı ifade edilen enflasyon farkının gerçekçi olmadığını belirtti.
Yılmaz Berki - 10.01.2012
Kesk'ten Basın Açıklaması
KESK üyeleri, kendilerine ait konteynırın önünde bir basın açıklaması yaptı. Basın metnini okuyan KESK Van Şubeler Platformu Adına Dönem Sözcüsü Yılmaz Berki, açıklamasına, Gazetecilerin Günü'nü kutlayarak başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yılmaz Berki Haberleri | Yılmaz Berki Kimdir - Haberler - Yılmaz Berki haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yılmaz Berki kimdir, hayatı ve biyografisi. Khk ile İhraç Edilen Hdp'li Berki'nin Yerine AK Parti'li Salih Akman Mazbatayı Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:48:52. #1.16#

title