MasterChef Yasin, yıllar önce konuştuğu düzgün Türkçesiyle dikkat çekti
Haberler » Magazin » MasterChef Yasin, yıllar önce konuştuğu düzgün Türkçesiyle dikkat çekti - Magazin

MasterChef Yasin, yıllar önce konuştuğu düzgün Türkçesiyle dikkat çekti

MasterChef yarışmasında şiveli konuşmasıyla tanınan Yasin Obuz'un gerçek yüzü ortaya çıktı. Yıllar önce Kısmetse Olur'a katılan Yasin Obuz düzgün Türkçesiyle kafaları karıştırdı.

MasterChef Yasin, yıllar önce konuştuğu düzgün Türkçesiyle dikkat çekti

TV8'in en çok izlenen yapımlarından olan MasterChef'e yarışmacı olarak katılan ve programda tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yusuf Obuz'un foyasını dikkatli izleyiciler ortaya çıkardı.

ŞİVELİ KONUŞMASIYLA DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Hayranları tarafından ilgiyle takip edilen programda en renkli yarışmacılarından biri de 'Boomcu Yasin' lakabıyla kısa sürede ünlenen Yasin Obuz. 32 yaşında ve işletmeci olarak yarışmada yer alan Obuz, şiveli konuşması ve sempatik tavırlarıyla da dikkat çekerek diğer yarışmacıları geride bıraktı.

"HER ŞEY KURGU MU?"

Sosyal medyada da fenomen olan Yasin Obuz, meğer bambaşka biriymiş. Yıllar önce izdivaç programı 'a katıldığı ortaya çıkan Obuz'un videosunu görenler "Her şey kurgu mu" demekten kendini alamadı.Haber Videosu: MasterChef Yasin'in, düzgün Türkçesiyle başka bir programdan görüntüsü ortaya çıktı!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.