Yeşim Tekstil Haberleri

Yeşim Tekstil haber, Yeşim Tekstil son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşim Tekstil - 1.4.2020
Bursalı tekstil firmasından Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
Bursa merkezli Yeşim Tekstil firması, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 milyon lira bağışta bulunacak.
Yeşim Tekstil - 27.3.2020
Yeşim Tekstil koronavirüs tedbirleri kapsamında üretime ara verdiğini duyurdu
Bursa merkezli Yeşim Tekstil Üst Yöneticisi Şenol Şankaya, şirket olarak 30 Mart'tan 12 Nisan'a kadar üretimi ve tüm faaliyetlerini durdurduklarını açıkladı.
Yeşim Tekstil - 14.1.2020
Ahmet Er, oy birliğiyle yeniden Başkan…
Her 3 yılda bir verilecek ödüllerde bu yıl, Cavit Çağlar, Yeşim Tekstil, Osmangazi Belediyesi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Şahinler Mukavva, Sanpark Otomatik Parklanma Sistemleri, İbraş Kauçuk, TİAD, Al İpek, Has Asansör, Şem Lastik ödüle layık görüldü.
Yeşim Tekstil - 20.11.2019
Amerikan Şirketler Derneği'nin yeni başkanı Tankut Turnaoğlu oldu
Türkiye-ABD kamu ve iş dünyasından temsilciler ile basın mensuplarından oluşan jürinin değerlendirmesi sonucunda, ödül kazanan şirketler şunlar oldu: 2018'de En Büyük Yatırım Kararı Açıklayan ABD Şirketi: PepsiCo Türkiye'de Amerikan Şirketler Derneği İstihdama En Çok Katkıda Bulunan ABD Şirketi: Ford Otosan Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan ABD Şirketi: Ford Otosan Türkiye'den En Fazla Ülkeyi Yöneten ABD Şirketi: Verifone Türkiye'ye En Çok Katkıda Bulunan ABD Şirketi Projesi: Cisco İnovasyon Merkezi Bir ABD Şirketi ile Ortaklık Yaparak Türkiye'den İhracata En Çok Katkıda Bulunan Türkiye Şirketi: Yeşim Tekstil (Nike ile işbirliği kapsamında) ABD-Türkiye İş Diyaloğuna En Çok Katkıda Bulunan Kişi Onursal Ödülü: Dow Türkiye ve Orta Asya Başkanı İhsan Necipoğlu Türkiye-ABD ekonomik ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunan şirketler ve projelerin ödüllendirildiği gecede, kazanan şirketlere ödüllerini jüri üyeleri takdim etti.
Yeşim Tekstil - 11.10.2019
Peryön "insana değer ödülleri" ilk kez "kobi"lere verildi
Kategorinin diğer iki finalisti Denizbank ve bir eBay şirketi olan GittiGidiyor oldu. Yine 'Değer Yaratan Uygulamalar Kategorisi' 'nde olan, Gelişim ve Yetenek Yönetimi alanında, Koçtaş Yapı Marketleri, Jenerasyon ve Çeşitlilik Yönetimi alanında Yeşim Tekstil, İnsan Gücü Planlaması ve Verimlilik Yönetimi alanında TÜVTÜRK, Çalışan Sağlığı ve Güvenliği alanında Organik Kimya, İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık alanında ise Penti Giyim ödül kazandı.
Yeşim Tekstil - 19.9.2019
Büyüdüğü kreşte eğitmenlik yapıyor
Ateş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1998 yılında 4 yaşındayken annesinin çalıştığı Yeşim Tekstil kreşine gitmeye başladığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeşim Tekstil Haberleri | Yeşim Tekstil Haber - Haberler - Yeşim Tekstil haberleri, son dakika yeşim tekstil haber ve gelişmeleri burada. Kadının Güçlenmesi Bursa Platformu, 3. Gücümüz Eşitliğimiz Zirvesinde Hasan Süel'i ağırladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 21:27:07. #1.15#
title