Haberler

Ortaca Kaymakamı Hüseyin Yılmaz'dan Veda Ziyareti

Ortaca Kaymakamı olarak görev yapmakta iken Bakanlar Kurulu kararnamesiyle Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Hüseyin Yılmaz, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ortaca Kaymakamı olarak görev yapmakta iken Bakanlar Kurulu kararnamesiyle Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Hüseyin Yılmaz, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz'ı makamında ziyaret etti.

Tayini çıkan ve görevinden ayrılan Hüseyin Yılmaz veda etmek için Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz'ı makamında ziyaret etti.3 yıldan bu yana Ortaca Kaymakamı olarak görev yaptığını dile getiren Hüseyin Yılmaz; "Bu bölgeye gelirken açıkçası tam olarak bilmiyordum. Ama göreve başladıktan sonra buraların ne kadar güzel olduğunu insanlarının ne denli sıcak olduğunu gördüm. Başkanımla 1.5 yılı İl Genel Meclis Üyeliği dönemi 1.5 yılı belediye başkanlığı dönemi olmak üzere 3 yıl beraber uyum içerisinde çalıştık. Kendisinin şahsında tüm belediye çalışanlarına veda etmek için başkanımızı ziyarete geldik" dedi.

Dalaman Belediye Başkanı Muahmmet Şaşmaz ise; "Sayın Kaymakamımız ile beraber çalışma süremiz boyunca vatandaşlarımıza hizmet etmek için uyum içerisinde çalıştık. Kendisine bölgemize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde ve çalışma hayatı boyunca ailesi ile berber sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde başarılı bir hayat temenni ediyorum" dedi.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Gaziantep Vali Yardımcısı olarak atanan Hüseyin Yılmaz'a Dalaman'ı simgeleyen bir hatıra plaketi hediye etti. Hüseyin Yılmaz'da Dalaman Belediyesi anı defterine duygu ve düşüncelerini yazdı. - MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Muhammet Şaşmaz Hüseyin Yılmaz Dalaman Ortaca Yerel Haberler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Bakmadan Geçme

ŞEBNEM BOZOKLU, KIZILCIK ŞERBETİ'NE Mİ GELİYOR? Şebnem Bozoklu hangi rol ile Kızılcık Şerbeti dizisine katılıyor? KPSS önlisans tercih ücretleri hangi bankaya yatıyor? KPSSP önlisans ücretleri hangi bankaya ödenir? Pırlanta Plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Sazlıca Koyu nerede, nasıl gidilir? Boyalık plajı nerede, nasıl gidilir? #9728 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Delikli Koy nerede, nasıl gidilir? İzmir Delikli Koy ücretli mi, arabasız gidilir mi? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Ayıbalığı Koyu – Mordoğan nerede, nasıl gidilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127958 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Dolungaz koyu nerede, nasıl gidilir? #9969 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #9728 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Bodrum Koyu Plajı nerede, nasıl gidilir? #127958 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Paşalimanı plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127754 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Mimoza Koyu nerede, nasıl gidilir? #127965 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kocakarı plajı nerede, nasıl gidilir? Ortaokulda sınıfta kalma var mı? Ortaokulda sınıfta kalınıyor mu, kaç gün devamsızlık hakkı var? Bugün voleybol maçı var mı? 13 Haziran kimin voleybol maçı var? Bugün hangi voleybol maçı var? Can Yaman Instagram hesabını neden sildi? Cam Yaman sosyal medya hesaplarını neden kapattı?
Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda 'İçişleri Eski Bakanı' detayı dikkat çekti

Akşener'in İYİ Parti'ye gönderdiği yazıda "İçişleri Eski Bakanı" detayı dikkat çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title