Yavuz Erkut Haberleri

Yavuz Erkut haber, Yavuz Erkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yavuz Erkut - 8.7.2020
CHP'LİLER YOLSUZLUKLA SUÇLAMIŞTI: İBB GENEL SEKRETERİ OLDU
İBB'den yapılan açıklamada, "İBB Genel Sekreterimiz  Yavuz Erkut  7 Temmuz itibariyle emekli olmuştur.
Yavuz Erkut - 7.7.2020
İBB Genel Sekreterliğine atama
Yavuz Erkut'un emekliliğe ayrılması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreterliğine Can Akın Çağlar'ın atandığı bildirildi.
Yavuz Erkut - 25.6.2020
İBB'NİN 6 BİN KİRALIK TAKSİ TEKLİFİ REDDEDİLDİ
Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısı İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut'un başkanlığında İstanbul Kongre Merkezi'nde yapıldı.
Yavuz Erkut - 25.6.2020
İBB'nin reklam alanlari işletme ihalesini Kültür A.Ş kazandı
İBB Encümeni, Genel Sekreter Yavuz Erkut'un başkanlığında bugün toplandı.
Yavuz Erkut - 20.3.2020
İmamoğlu "Görünmeyen bir düşmanla savaş halindeyiz"
Koronavirüs salgını nedeniyle aldıkları yeni kararları vatandaşlarla paylaşan İmamoğlu, "Bu, tümüyle bir uzlaşma ve bir arada hareket etme süreci" diyerek, özetle şu bilgileri verdi: "Aralarında taksi-taksi dolmuş ve minibüslerin de olduğu 25 binden fazla aracı dezenfekte etmek için 100 adet dezenfekte istasyonu kurulacak. Gece sektöründe çalışan emekçilerin yaşamını kolaylaştırmak ve İstanbul'un sosyal hayatına katkı sunmak için getirilen hafta sonları 7/24 seyahat uygulaması geçici olarak durdurulacak. İşe gidiş ve dönüş saatleri dışında, tüm toplu taşıma hizmetlerinde insan sağlığını etkilemeyecek boyutta azaltmaya gidilecek. İBB'nin 35 adet ambülansı, koronavirüse karşı özel olarak donatıldı. Şüpheli ya da hasta taşıma işlemlerinde son derece güvenli 35 ambulansımız halkımız hizmetinde olacak." İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, günlük mesaisine Saraçhane'deki merkez binada başladı. İmamoğlu, kurmaylarıyla yaptığı rutin toplantıyı, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına önlem amacıyla telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdi. İmamoğlu İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun ve İETT Genel Müdürü Alper Kolukısa ile gerçekleştirdiği sanal toplantının ardından, İstanbullu hemşehrilerine canlı yayında seslendi.
Yavuz Erkut - 20.2.2020
Strazburg Filarmoni Orkestrası CRR'de Müzikseverleri Büyüledi!
Konseri, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Strazburg Belediye Başkanı Rolland Ries, Fransa Başkonsolosu Bertrand Buchwalter ve eşi Sülün Buchwalter, İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, İBB Genel Sekreter Yardımcı Şengül Altan Arslan, İBB Kültür Daire Başkanı Hülya Muratlı'da izledi.
Yavuz Erkut - 20.1.2020
İMAMOĞLU TERKOS GÖLÜ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Terkos Gölü'nde incelemelerde bulundu. İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, Genel Sekreter Yardımcıları Murat Kalkanlı ve Murat Yazıcı ile İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu'nun da katıldığı inceleme gezisinde Avrupa Su İsale ve Dağıtım Daire Başkanlığı Terkos İşletmeleri Şube Müdürü İsmail Aydın sunum yaptı.
Yavuz Erkut - 3.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
Görüntü Dökümü ---- Özel kumanda ile kepengin açılması  03.01.2020 - 11.29 Haber Kodu : 200103088 ============================================ 10-  İMAMOĞLU, METROBÜS ARACI TEST SÜRÜŞÜNE KATILDI İstanbul DHA- İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni alınacak metrobüs araçlarıyla ilgili test sürüşüne katıldı.  Beylikdüzü TÜYAP Metrobüs son durağından Mercedes marka araca binen İmamoğlu'na, İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut da eşlik etti Firma yetkililerinden araçla ilgi detaylı bilgiler alan İmamoğlu, hareket halindeki otobüs içerisinde incelemelerde bulundu.
Yavuz Erkut - 3.1.2020
İMAMOĞLU, METROBÜS ARACI TEST SÜRÜŞÜNE KATILDI
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni alınacak metrobüs araçlarıyla ilgili test sürüşüne katıldı.
Yavuz Erkut - 25.12.2019
15 TEMMUZ ŞEHİTLER OTOGARI'NI BOĞAZİÇİ YÖNETİM A.Ş. İŞLETECEK
Genel Sekreteri Yavuz Erkut başkanlığında toplanan İBB İhale Komisyonu, Esenler Otogarı'nın yeni işletmecisini belirleyen ihaleyi gerçekleştirdi.
Yavuz Erkut - 21.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-2
FAYTONCULAR TOPLANTI İÇİN İBB'YE GİTTİ Faytoncular Odası Başkanı Hıdır Ünal, bugün saat 15.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yavuz Erkut ile görüşeceklerini söyledi.
Yavuz Erkut - 21.12.2019
BÜYÜKADA'DA FAYTONLARIN TOPLANMA ALANI BOŞALTILDI, TEMİZLİK YAPILDI
FAYTONCULAR TOPLANTI İÇİN İBB'YE GİTTİ Faytoncular Odası Başkanı Hıdır Ünal, bugün saat 15.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yavuz Erkut ile görüşeceklerini söyledi.
Yavuz Erkut - 5.11.2019
BEŞİKTAŞ'TAKİ OTOBÜS DEHŞETİ: ÖLEN  KİŞİ SON YOLCULUĞUNA  UĞURLANDI
Can EROK - İSTANBUL DHA - BEŞİKTAŞ'ta özel halk otobüsü şoförünün durakta bekleyenlere çarpmasıyla hayatını kaybeden Yalçın Tahir Billur son yolculuğuna uğurlandı.  Beşiktaş'ta geçtiğimiz pazar günü durakta beklerken özel halk otobüsünün çarpması sonucu ağır yaralanan Yalçın Tahir Billur (77) aynı gün akşam hayatını kaybetti.  Yalçın Tahir Billur bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanvekili Hüseyin Aksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yavuz Erkut, İETT Genel Müdürü Hamdi Alper Kolukısa, Billur'un ailesi ve yakınları katıldı.
Yavuz Erkut - 23.10.2019
Park alanı ilan edilen araziye alıcı çıkmadı
Komisyon Başkanlığını İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut'un yaptığı ihaleye teklif veren çıkmayınca dosya yeni plan değişikliğini değerlendirmek üzere Emlak Müdürlüğüne iade edildi.
Yavuz Erkut - 9.10.2019
"Depremin en önemli ana başlıklarından biri kentsel dönüşüm"
İlçe belediyeleriyle buluşmayı sürdüren İmamoğlu, bu kapsamda 5'nci ilçe olarak Esenler'i ziyaret etti. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu tarafından bina girişinde karşılanan İmamoğlu, toplantıya, Genel Sekreter Yardımcısı Yavuz Erkut ve diğer yardımcılarıyla katıldı.
Yavuz Erkut - 25.9.2019
İbb başkanı imamoğlu, küçükçekmece'de incelemelerde bulundu
İSTANBUL Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt'un ardından Küçükçekmece Belediyesi'ni ziyaret etti. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi tarafından karşılanan İmamoğlu, "Küçükçekmece'de, en doğru kararları müşterek olarak nasıl alırız, nasıl yaparız, iş birliğini nasıl kuvvetlendiririz, bunları konuşacağız. Teknik arkadaşlarımızla beraber bu konular üzerine yoğunlaşacağız" dedi. Küçükçekmece Belediye Başkanı Çebi de İmamoğlu'na, ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  Çebi daha sonra İmamoğlu ve ekibine ilçenin sorunlarıyla ilgili sunum yaptı.    "10 DÖNÜMLÜK OTOPARK PROJESİ BASİT KALIR" Sunumun ardından İmamoğlu, Çebi ve İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, İBB Genel Sekreter Yardımcıları Orhan Demir, Murat Kalkanlı, Mehmet Çakılcıoğlu ile Şengül Altan Arslan, Küçükçekmece'de inşaatı devam eden bazı projeleri yerinde inceledi.
Yavuz Erkut - 25.9.2019
İbb başkanı imamoğlu, küçükçekmece'de incelemelerde bulundu
İSTANBUL DHA İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Esenyurt'un ardından Küçükçekmece Belediyesi'ni ziyaret etti. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi tarafından karşılanan İmamoğlu, "Küçükçekmece'de, en doğru kararları müşterek olarak nasıl alırız, nasıl yaparız, iş birliğini nasıl kuvvetlendiririz, bunları konuşacağız. Teknik arkadaşlarımızla beraber bu konular üzerine yoğunlaşacağız" dedi. Küçükçekmece Belediye Başkanı Çebi de İmamoğlu'na, ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  Çebi daha sonra İmamoğlu ve ekibine ilçenin sorunlarıyla ilgili sunum yaptı.  "10 DÖNÜMLÜK OTOPARK PROJESİ BASİT KALIR" Sunumun ardından İmamoğlu, Çebi ve İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, İBB Genel Sekreter Yardımcıları Orhan Demir, Murat Kalkanlı, Mehmet Çakılcıoğlu ile Şengül Altan Arslan, Küçükçekmece'de inşaatı devam eden bazı projeleri yerinde inceledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yavuz Erkut Haberleri | Yavuz Erkut Kimdir - Haberler - Yavuz Erkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yavuz Erkut kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu'dan İBB'ye atanan Can Akın Çağlar'la ilgili tartışmalara tek cümlelik yanıt.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 14:36:15. #1.15#
title